Ga naar inhoud

VERTICAL

Open faillissement
BVopgericht 2011Rue des XII Hommes 61, 4141 Sprimont, BelgiëKBO/BCE: BE 0837.976.565

VERTICAL is failliet verklaard, zoals gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad. De curator is Ossieur Diane.

Samenvatting

Volgens de jaarrekening over 2025 had VERTICAL een eigen vermogen van € 224.062 en een nettoresultaat van € 3.658.

VERTICALOpen faillissement

Overzicht

Informatie voor schuldeisers

Open faillissement Bron: Belgisch Staatsblad

Failliet verklaard op 30 mei 2017 · curator Ossieur Diane · een vordering aangeven kan niet meer

Schuldeiserswijzer voor deze onderneming

De procedure

Rechtbank
Franstalige rechtbank van koophandel Brussel
Staatsblad
07-06-2017zoek in het document naar 2017/122461

Termijnen

Hoger beroep of derdenverzet tot
verstreken op 22 juni 2017Dat is vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
Schuldvordering indienen via RegSol tot
verstreken op 29 juni 2017art. XX.104 en XX.155 WER
Eerste proces-verbaal van verificatie
verstreken op 5 juli 2017Eis goederen die u toebehoren, zoals goederen geleverd onder eigendomsvoorbehoud, terug vóór deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
Laattijdige aangifte tot
verstreken op 30 mei 2018Met een laattijdige aangifte deelt u alleen in wat nog niet is uitgekeerd. De kosten van die aangifte zijn voor u.art. XX.165 WER

Curator

Stappen voor een schuldeiser

  1. De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook die voor een laattijdige aangifte. Die liep tot een jaar na het vonnis.
  2. Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
  3. Volg het dossier in RegSol. Daar verschijnen de verslagen van de curator.
  4. Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen. Bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.

Een laattijdige aangifte kon tot een jaar na het vonnis (art. XX.165 WER). Ook die termijn is voorbij.

Het vonnis is meer dan een jaar oud. Een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. De curator weet of er nog iets wordt uitgekeerd.

Volgen Volg dit faillissement en u krijgt de volgende ochtend bericht als het wordt afgesloten of ingetrokken.

Dit is algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.

Insluiten in een artikel

Zet de fiche van VERTICAL in uw artikel over dit faillissement: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.

Voorbeeld
Het voorbeeld verschijnt hier.
  • De fiche blijft bijgewerkt. De toestand volgt het register en de cijfers komen uit de laatst neergelegde jaarrekening. Er staat geen score of oordeel van Checked op.
  • Uw pagina wordt er nauwelijks zwaarder door: één klein script en één gegevensaanvraag, die ook uit een cache beantwoord wordt. Er zijn geen cookies en geen tracking.
  • Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Open faillissement failliet verklaard op 30-05-2017
Activiteit
Exploitatie van sportaccommodaties NACE 93110en 4 andere
Vestigingseenheden
2.200.915.746 sinds 19-07-2011
2.272.476.210 4141 Sprimont, sinds 01-01-2018
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar sinds 02-12-2025

Bestuur en eigendom

Aandeelhouders
  • KRIER Jean-Françoisakte van 14-02-2024

Financiële situatie

Geen score
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 34.438
▼ 75,0%
Omzet
≈ € 140.000
geschat
Winst
€ 3.658
▼ 95,3%
Eigen vermogen
€ 224.062
▲ 1,7%
Balanstotaal
€ 300.948
▼ 11,9%
Personeel
≈ 0,4 VTE
geschat

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 1 dag na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 1 februari 2026. De termijn liep af op 31 januari 2026, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00025352.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 01-02-2026 PDF alle 13 neerleggingen

Omzet
€ 508.953
EBIT-marge
0,9%
Nettoresultaat
€ 3.658▼ 95,3%
2024 · € 78.271
Werkkapitaal
€ 172.693▼ 6,6%
2024 · € 184.970
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2025, 7 boekjaren
Omzet
geen cijfer
2025
20192025
Bedrijfsresultaat
€ 6.463
▼ 94,0% 2025
20192025
Nettoresultaat
€ 3.658
▼ 95,3% 2025
middelste helft van de sector
20192025
EBIT-marge
geen cijfer
2025
20192025
Eigen vermogen
€ 224.062
▲ 1,7% 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Totaal activa
€ 300.948
▼ 11,9% 2025
middelste helft van de sector
20192025
Schulden
€ 76.886
▼ 36,6% 2025
20192025
Werkkapitaal
€ 172.693
▼ 6,6% 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Solvabiliteit
74,5%
▲ 9,9pp 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Liquiditeit
3,25
▲ 0,69 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Rendabiliteit (ROA)
1,2%
▼ 21,7pp 2025
middelste helft van de sector
20192025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Omzet€ 508.953-
Bedrijfsresultaat€ 4.440-€ 4.879▲ 9,9%€ 2.674▼ 45,2%€ 10.722▲ 301%€ 9.570▼ 10,7%€ 108.365▲ 11×€ 6.463▼ 94,0%
Nettoresultaat€ 1.597-€ 3.551binnen de middelste helft van de sector▲ 122%€ 1.532binnen de middelste helft van de sector▼ 56,9%€ 6.342binnen de middelste helft van de sector▲ 314%€ 7.301binnen de middelste helft van de sector▲ 15,1%€ 78.271binnen de middelste helft van de sector▲ 972%€ 3.658binnen de middelste helft van de sector▼ 95,3%
EBIT-marge0,9%-
Eigen vermogen€ 123.407-€ 126.959binnen de middelste helft van de sector▲ 2,9%€ 128.491binnen de middelste helft van de sector▲ 1,2%€ 134.832binnen de middelste helft van de sector▲ 4,9%€ 142.133binnen de middelste helft van de sector▲ 5,4%€ 220.405binnen de middelste helft van de sector▲ 55,1%€ 224.062boven de middelste helft van de sector▲ 1,7%
Totaal activa€ 205.751-€ 159.461onder de middelste helft van de sector▼ 22,5%€ 150.876onder de middelste helft van de sector▼ 5,4%€ 261.010onder de middelste helft van de sector▲ 73,0%€ 257.351onder de middelste helft van de sector▼ 1,4%€ 341.588onder de middelste helft van de sector▲ 32,7%€ 300.948binnen de middelste helft van de sector▼ 11,9%
Schulden€ 82.344-€ 32.502▼ 60,5%€ 22.386▼ 31,1%€ 126.177▲ 464%€ 115.217▼ 8,7%€ 121.183▲ 5,2%€ 76.886▼ 36,6%
Werkkapitaal€ 117.784-€ 120.104binnen de middelste helft van de sector▲ 2,0%€ 114.585binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6%€ 120.207binnen de middelste helft van de sector▲ 4,9%€ 111.278binnen de middelste helft van de sector▼ 7,4%€ 184.970binnen de middelste helft van de sector▲ 66,2%€ 172.693boven de middelste helft van de sector▼ 6,6%
Solvabiliteit60,0%-79,6%boven de middelste helft van de sector▲ 19,6pp85,2%boven de middelste helft van de sector▲ 5,5pp51,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 33,5pp55,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,6pp64,5%boven de middelste helft van de sector▲ 9,3pp74,5%boven de middelste helft van de sector▲ 9,9pp
Liquiditeit2,45-4,70boven de middelste helft van de sector▲ 2,256,40boven de middelste helft van de sector▲ 1,701,96binnen de middelste helft van de sector▼ 4,431,98binnen de middelste helft van de sector▲ 0,022,56boven de middelste helft van de sector▲ 0,573,25boven de middelste helft van de sector▲ 0,69
Rendabiliteit (ROA)0,8%-2,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,5pp1,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,2pp2,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,4pp2,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp22,9%boven de middelste helft van de sector▲ 20,1pp1,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 21,7pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 93. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 94% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2021.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 300.948
Vaste activa € 51.418 ▲ 39,2%
Vlottende activa € 249.530 ▼ 17,9%
Passiva € 300.948
Eigen vermogen € 224.062 ▲ 1,7%
Schulden € 76.886 ▼ 36,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 35,5% naar 25,5%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 22.099▼
2024 · € 124.307
Cashflow
€ 19.293▼
2024 · € 94.213
Snelle liquiditeit
2,42▲
2024 · 1,88
Schuldgraad
0,34▼
2024 · 0,55
ROE
1,6%▼
2024 · 35,5%
Rentedekking
89,18▼
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 76.837▼
2024 · € 118.919
Schulden > 1 jaar
€ 49▼
2024 · € 2.264
Belastingen
€ 2.629▼
2024 · € 29.787
Personeelskosten
€ 11.758▼
2024 · € 13.083
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-06-202230-06-202330-06-202430-06-2025
Materiële vaste activa€ 8.765€ 25.857€ 19.191€ 29.355
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 6.431€ 9.141€ 15.942€ 15.636

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 53 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 341.588€ 300.948▼
Oprichtingskosten20€ 752-
Vaste activa21/28€ 36.946€ 51.418▲
Materiële vaste activa22/27€ 36.946€ 51.418▲
Meubilair en rollend materieel24€ 36.946€ 51.418▲
Vlottende activa29/58€ 303.889€ 249.530▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 80.256€ 63.661▼
Voorraden30/36€ 80.256€ 63.661▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 88.132€ 48.791▼
Handelsvorderingen40€ 82.549€ 48.607▼
Overige vorderingen41€ 5.583€ 183▼
Geldbeleggingen50/53€ 2.000€ 2.000=
Liquide middelen54/58€ 133.502€ 130.847▼
Overlopende rekeningen490/1-€ 4.231
Passiva
Totaal passiva10/49€ 341.588€ 300.948▼
Eigen vermogen10/15€ 220.405€ 224.062▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11€ 18.600-
Andere1109/19€ 18.600-
Reserves13€ 82.860€ 82.860=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Overige1319€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133€ 81.000€ 81.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 118.945€ 122.602▲
Schulden17/49€ 121.183€ 76.886▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 2.264€ 49▼
Overige schulden178/9€ 2.264€ 49▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 118.919€ 76.837▼
Financiële schulden43-€ 156
Kredietinstellingen430/8-€ 156
Handelsschulden44€ 55.441€ 73.247▲
Leveranciers440/4€ 55.441€ 73.247▲
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 23.807-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 39.670€ 3.434▼
Belastingen450/3€ 35.690€ 1.800▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 3.980€ 1.634▼
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 13.083€ 11.758▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 15.942€ 15.636▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 549€ 582▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 137.938€ 34.438▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 108.365€ 6.463▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 365€ 71▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 365€ 71▼
Financiële kosten65/66B€ 672€ 248▼
Recurrente financiële kosten65€ 672€ 248▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 108.058€ 6.286▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 29.787€ 2.629▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 78.271€ 3.658▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 78.271€ 3.658▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 193.945€ 122.602▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 115.673€ 118.945▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 75.000-
Aan de overige reserves6921€ 75.000-

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 01-02-2026.

Post2019202020212022202320242025Verschil
Omzet70€ 508.953-------
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61---€ 478.881----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-----€ 13.083€ 11.758▼ 10,1%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9.603€ 3.324€ 6.990€ 6.431€ 9.141€ 15.942€ 15.636▼ 1,9%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 255€ 561€ 549€ 582▲ 5,9%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 14.613€ 8.652€ 10.017€ 17.409€ 19.273€ 137.938€ 34.438▼ 75,0%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 4.440€ 4.879€ 2.674€ 10.722€ 9.570€ 108.365€ 6.463▼ 94,0%
Financiële opbrengsten75/76B----€ 263€ 365€ 71▼ 80,6%
Recurrente financiële opbrengsten75----€ 263€ 365€ 71▼ 80,6%
Financiële kosten65/66B---€ 532€ 759€ 672€ 248▼ 63,1%
Recurrente financiële kosten65€ 2.482€ 156€ 343€ 532€ 759€ 672€ 248▼ 63,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1.958€ 4.723€ 2.331€ 10.190€ 9.074€ 108.058€ 6.286▼ 94,2%
Belastingen op het resultaat67/77€ 361€ 1.172€ 798€ 3.849€ 1.773€ 29.787€ 2.629▼ 91,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.597€ 3.551€ 1.532€ 6.342€ 7.301€ 78.271€ 3.658▼ 95,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.597€ 3.551€ 1.532€ 6.342€ 7.301€ 78.271€ 3.658▼ 95,3%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 205.751€ 159.461€ 150.876€ 261.010€ 257.351€ 341.588€ 300.948▼ 11,9%
Oprichtingskosten20-----€ 752--
Vaste activa21/28€ 6.742€ 6.854€ 15.070€ 16.204€ 32.920€ 36.946€ 51.418▲ 39,2%
Materiële vaste activa22/27€ 5.542€ 5.654€ 13.870€ 16.204€ 32.920€ 36.946€ 51.418▲ 39,2%
Meubilair en rollend materieel24---€ 16.204€ 32.920€ 36.946€ 51.418▲ 39,2%
Financiële vaste activa28€ 1.200€ 1.200€ 1.200-----
Vlottende activa29/58€ 199.009€ 152.607€ 135.807€ 244.806€ 224.431€ 303.889€ 249.530▼ 17,9%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 15.479€ 15.764€ 18.036€ 84.516€ 84.516€ 80.256€ 63.661▼ 20,7%
Voorraden30/36---€ 84.516€ 84.516€ 80.256€ 63.661▼ 20,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 152.212€ 39.394€ 31.668€ 83.082€ 87.185€ 88.132€ 48.791▼ 44,6%
Handelsvorderingen40---€ 46.218€ 76.932€ 82.549€ 48.607▼ 41,1%
Overige vorderingen41---€ 36.864€ 10.254€ 5.583€ 183▼ 96,7%
Geldbeleggingen50/53-€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000=
Liquide middelen54/58€ 31.317€ 95.449€ 84.102€ 42.931€ 50.730€ 133.502€ 130.847▼ 2,0%
Overlopende rekeningen490/1---€ 32.277--€ 4.231-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 205.751€ 159.461€ 150.876€ 261.010€ 257.351€ 341.588€ 300.948▼ 11,9%
Eigen vermogen10/15€ 123.407€ 126.959€ 128.491€ 134.832€ 142.133€ 220.405€ 224.062▲ 1,7%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Buiten kapitaal11----€ 18.600€ 18.600--
Andere1109/19----€ 18.600€ 18.600--
Reserves13€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 7.860€ 7.860€ 82.860€ 82.860=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Overige1319---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133---€ 6.000€ 6.000€ 81.000€ 81.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 102.947€ 106.499€ 108.031€ 108.372€ 115.673€ 118.945€ 122.602▲ 3,1%
Schulden17/49€ 82.344€ 32.502€ 22.386€ 126.177€ 115.217€ 121.183€ 76.886▼ 36,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 1.119-€ 1.164€ 1.578€ 2.065€ 2.264€ 49▼ 97,8%
Overige schulden178/9---€ 1.578€ 2.065€ 2.264€ 49▼ 97,8%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 81.225€ 32.502€ 21.222€ 124.599€ 113.153€ 118.919€ 76.837▼ 35,4%
Financiële schulden43------€ 156-
Kredietinstellingen430/8------€ 156-
Handelsschulden44€ 73.654€ 25.324€ 16.351€ 44.659€ 31.268€ 55.441€ 73.247▲ 32,1%
Leveranciers440/4---€ 44.659€ 31.268€ 55.441€ 73.247▲ 32,1%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 75.440€ 77.700€ 23.807--
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 4.500€ 4.185€ 39.670€ 3.434▼ 91,3%
Belastingen450/3---€ 4.500€ 4.185€ 35.690€ 1.800▼ 95,0%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-----€ 3.980€ 1.634▼ 58,9%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.597€ 3.551€ 1.532€ 6.342€ 7.301€ 78.271€ 3.658▼ 95,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 9.603€ 3.324€ 6.990€ 6.431€ 9.141€ 15.942€ 15.636▼ 1,9%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 11.200€ 6.876€ 8.523€ 12.773€ 16.442€ 94.213€ 19.293▼ 79,5%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 3.436-€ 15.206-€ 7.565-€ 25.857-€ 19.968-€ 30.107▼ 50,8%
Verandering liquide middelen-€ 64.132-€ 11.348-€ 41.171€ 7.798€ 82.772-€ 2.654-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 13 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 01-02-2026 2026-00025352 PDF
30-06-2024 volledig schema 23-01-2025 2025-00011377 PDF
30-06-2023 volledig schema 18-04-2024 2024-00068180 PDF
30-06-2022 volledig schema 09-03-2023 2023-00038287 PDF
30-06-2021 volledig schema 31-01-2022 2022-04700090 PDF
30-06-2020 volledig schema 02-02-2021 2021-04500369 PDF
30-06-2019 volledig schema 29-01-2020 2020-02900032 PDF
30-06-2018 volledig schema 29-01-2019 2019-04300353 PDF
30-06-2017 volledig schema 19-01-2018 2018-01900404 PDF
30-06-2016 volledig schema 17-01-2017 2017-01700305 PDF

Toon alle 13 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, laatste wijziging in 2024
BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 14-02-2024 · eerder bestuurder, van 24-03-2023 tot 12-01-2024 · eerder zaakvoerder, tot 14-02-2024 · mandaat van onbepaalde duur · ook in het bestuur van 1 andere onderneming
Actief
KRIER Jean-François
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 14-02-2024 · eerder bestuurder, tot 12-01-2024 · eerder zaakvoerder, tot 14-02-2024 · mandaat van onbepaalde duur
Actief

Insolventiemandaten

1 mandaat
Rol Naam Periode
Curator Ossieur Diane
Avenue Hyppolite Limbourg 19, 1070 Bruxelles 7
30-05-2017 → heden
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
“Article 11. Pouvoirs de l’organe d’administration S’il n’y a qu’un seul administrateur, la totalité des pouvoirs d’administration lui est…”
akte van 12-01-2024

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Vermeld in de akte akte van 14-02-2024 ↗
Vermeld in de akte akte van 12-01-2024 ↗

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 14-02-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen
  2. 12-01-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 18.600
  3. 12-01-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 1.860
  4. 12-01-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 20.460

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • mandaat liep al vóór de eerste vermelding
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 21-08-2023, tot 12-01-2024
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 12-01-2024, nog in functie
KRIER Jean-François
  • Bestuurder, tot 12-01-2024
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 12-01-2024, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

Verbindingen & netwerk

1 verbonden bedrijf
Diepte

De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
SAEB
Opgericht in 2022
→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2026
01-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 1 dag te laat
2025
23-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
volledig schema · 8 dagen voor het einde van de termijn
2024
30-06
Financieel Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 78.271 ▲972%
Het bedrijfsresultaat van € 108.365 en het nettoresultaat van € 78.271 zijn allebei een record.
30-06
Financieel Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 220.405 ▲55,1%
Met winst in elk boekjaar sinds 2019 groeit het eigen vermogen tot € 220.405.
18-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
volledig schema · 78 dagen te laat
14-02
Staatsblad-akte Naamswijziging van KRIER naar VERTICAL
Functiewijzigingen: KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder) en BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas (niet-statutair bestuurder) · KRIER Jean-François bezit alle aandelen · Kwijting bestuurder: KRIER Jean-François12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 28-12-2023
  • KRIER Jean-François bezit alle aandelen
  • Bestuurder in functie, KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder)
  • Bestuurder in functie, BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas (niet-statutair bestuurder)
  • Volmacht, Elodie VANDENBUSSCHE
  • Naamswijziging, VERTICAL
  • 100 aandelen
  • Ontslag bestuurder, KRIER Jean-François (zaakvoerder)
  • Ontslag bestuurder, BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas (zaakvoerder)
  • Kwijting bestuurder, KRIER Jean-François
  • Kwijting bestuurder, BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas
  • Benoeming bestuurder, KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder)
  • De akte bevat nog 13 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

12-01
Staatsblad-akte Naamswijziging van KRIER naar VERTICAL
Functiewijzigingen: KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder) en BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas (niet-statutair bestuurder) · KRIER Jean-François bezit 100 aandelen (100%) · Omzetting rechtsvorm: naar BV12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 28-12-2023
  • KRIER Jean-François bezit 100 aandelen (100%)
  • Bestuurder in functie, KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder)
  • Bestuurder in functie, BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas (niet-statutair bestuurder)
  • Volmacht, Elodie VANDENBUSCCHE
  • Naamswijziging, VERTICAL
  • Omzetting rechtsvorm, naar BV
  • 100 aandelen
  • Ontslag bestuurder, KRIER Jean-François
  • Ontslag bestuurder, BORGUET Sébastien Jean Marie Julien Nicolas
  • Regeling bestuursorgaan, 2
  • Benoeming bestuurder, KRIER Jean-François (niet-statutair bestuurder)
  • De akte bevat nog 11 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

2023
21-08
Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Evere naar Sprimont
Nieuwe zetel: Rue des XII Hommes 61 à 4141 Sprimont · Vorige zetel: Rue Frans Pepermans 75 à 1140 EVERE · Benoeming: Sébastien Borguet (bestuurder)4 punten ▸
  • Algemene vergadering, 24-03-2023
  • Zetelverplaatsing, Rue des XII Hommes 61 à 4141 Sprimont
  • Benoeming bestuurder, Sébastien Borguet
  • Bestuurder in functie, Krier, Jean-François

Open de akte in het Staatsblad

09-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
volledig schema · 37 dagen te laat
2022
31-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
volledig schema · op de laatste dag van de termijn
2021
30-06
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 1.532 ▼56,9%
Het nettoresultaat zakt naar € 1.532, het laagste van 2019 tot 2025.
02-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
volledig schema · 2 dagen te laat
Toon oudere gebeurtenissen
2020
29-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
volledig schema · 2 dagen voor het einde van de termijn
2019
29-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
volledig schema · 2 dagen voor het einde van de termijn
2018
19-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
volledig schema · 12 dagen voor het einde van de termijn
2017
28-06
Staatsblad-akte Einde & stopzettingPDF
07-06
Faillissement Faillissement uitgesproken
Franstalige rechtbank van koophandel Brussel · vonnis van 30-05-2017
17-01
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
volledig schema · 14 dagen voor het einde van de termijn
2011
01-08
Staatsblad-akte OprichtingPDF
9 publicaties in het Belgisch Staatsblad, de laatste op 14-02-2024
SignaalFinanciële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

VERTICAL werd op 19 juli 2011 opgericht.1 De zetel verhuisde in 2023 naar Sprimont.2 De onderneming nam in 2024 de naam VERTICAL aan.3 Het balanstotaal ging van € 205.751 in 2019 naar € 300.948 in 2025.4 Het faillissement werd op 30 mei 2017 uitgesproken.5

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 21-08-2023
  3. 3Belgisch Staatsblad van 12-01-2024
  4. 4Nationale Bank, jaarrekeningen 2019 en 2025
  5. 5Belgisch Staatsblad van 07-06-2017

Ondernemingsgegevens

In vereffening

Laatste jaarrekening
boekjaar tot 30 juni 2025
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Actief sinds
19 juli 2011
Officiële fiche in de KBO

KBO-gegevens

Identiteit

Naam VERTICAL in het Frans
Naam in de Peppol Directory Vertical Solar
Vroegere naam KRIER tot de akte van 14-02-2024
Ondernemingsnummer 0837.976.565
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 14-02-2024 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Rue des XII Hommes 61, 4141 Sprimont, België
1 vroegere zetel
  • Rue Frans Pepermans 75, 1140 Evere tot 24-03-2023 · akte van 21-08-2023
Vestigingen Vertical tech - vertical Solar - PEB Certification - Mon Certificat PEB - Entreprises Générales Krier sinds 19-07-2011 · vestigingsnummer 2.200.915.746
Vertical Solar, Rue des XII Hommes 61, 4141 Sprimont sinds 01-01-2018 · vestigingsnummer 2.272.476.210 43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
93110 Exploitatie van sportaccommodaties hoofdactiviteit
41001 Algemene bouw van residentiële gebouwen
42990 Bouw van andere civieltechnische werken, n.e.g.
43240 Overige bouwinstallatie
RSZ-activiteiten
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
93110 Exploitatie van sportaccommodaties hoofdactiviteit
41201 Algemene bouw van residentiële gebouwen
42990 Bouw van andere civieltechnische werken, n.e.g.
43299 Overige bouwinstallatie, n.e.g.
RSZ-activiteiten
43211 Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
“L'entreprise générale du bâtiment,rénovation,nettoyage privé et industriel; La coordination générale de chantiers; L'installation de…”
6 activiteiten
  1. L'entreprise générale du bâtiment,rénovation,nettoyage privé et industriel
  2. La coordination générale de chantiers
  3. L'installation de panneaux photovoltaïques
  4. La Certification de Performance Energétique des Bâtiments(PEB)
  5. La réalisation de travaux en hauteur placement de filets de protection,élagage-abattage,peignage de carrières
  6. L'achat,la vente,l'exploitation,la gestion de biens meubles et immeubles de quelque nature que ce soit,la création,l'acquisition,l'exploitation,la cession de fonds de commerce,la constitution,la transformation de tout immeuble dont elle serait soit gestionnaire,soit propriétaire,soit locataire
akte van 14-02-2024 (in het Frans)

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0837.976.565
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0837976565
Ingeschreven 02-12-2025

De onderneming is niet meer actief. Haar vermelding in de Peppol Directory verdwijnt pas wanneer haar Peppol-dienstverlener ze schrapt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-06
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
“Titre V : ASSEMBLEE GENERALE Article 16. Tenue et convocation Il est tenu chaque année, au siège ou à tout autre endroit indiqué dans la…”
akte van 14-02-2024 (in het Frans)

Erkenningen · vergunningen · registraties

Erkend aannemer

1 categorie
VERTICAL SRLerkenningsnummer 44822
  • P1 Elektrische installaties in gebouwen, met brand- en diefstalmelding en telecommunicatieklasse 1, tot € 162.000
beslissing 13-03-2025

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging Alle 2 vestigingseenheden op de kaart

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
1.184 m²
Gebouwvoetafdruk
180 m²
Volume, LiDAR
1.389 m³
Hoogste gebouw: 13,0 m.
Wallonië 1 (50%) Brussel 1 (50%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
62067B0047/00S000 Wallonië 931 m² 1 · 95 m² 7,9 m · 2
21006A0378/00X003 Brussel 252 m² 1 · 85 m² 12,9 m · 3