Ga naar inhoud

Verdonck Michiel

Actief
BVopgericht 200917 jaar actiefGalgestraat 11, 8908 Ieper, BelgiëKBO/BCE: BE 0818.111.262
Samenvatting

Verdonck Michiel is actief sinds 2009, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Verdonck Michiel een eigen vermogen van € 3,7 mln en een nettoresultaat van € 450.994. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 22% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 45% van de 1.140 ondernemingen in de sector verhuur en lease (NACE 77, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 28-08-2009 Normale toestand
Activiteit
Verhuur en lease van vrachtwagens NACE 77120en 2 andere
Vestigingseenheden
2.181.854.256 8908 Ieper, sinds 01-10-2009
2.340.871.009 8930 Menen, sinds 02-01-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 15-05-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 2,7 mln
▼ 2,7%
Omzet
≈ € 4,7 mln
geschat
Winst
€ 450.994
▼ 35,2%
Eigen vermogen
€ 3,7 mln
▲ 2,4%
Balanstotaal
€ 11,8 mln
▲ 1,3%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 1,00, liquide middelen € 512.662verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 11,8 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 16-06-2026)Opgericht in 2009Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 58% van de middelgrote bedrijven in de sector verhuur en lease (NACE 77)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 57+1
eigen vermogen 31,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 51+2
kortlopende schulden 17,6% · geldmiddelen 4,3%
Rentabiliteit 74-2
rendement op activa 3,8%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (95 ondernemingen, NACE 77, middelgroot)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 350.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,0 (1,07 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 17,6% en de geldmiddelen 4,3% van het balanstotaal. Van het actief is 68,4% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 77, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 53% van hen, de liquiditeit beter dan bij 70%, de rentabiliteit beter dan bij 66% en de groei beter dan bij 43%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 11,8 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 16-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2009
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 1,00, liquide middelen € 512.662
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
45 dagen voor het einde van de termijn
2024
77 dagen voor het einde van de termijn
2023
22 dagen voor het einde van de termijn
2022
45 dagen voor het einde van de termijn
2021
23 dagen voor het einde van de termijn
2020
35 dagen voor het einde van de termijn
2019
35 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 40 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 77) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Meer eigen vermogen dan 95% van de sector verhuur en leasesectormediaan € 257.740 · 1.140 ondernemingen € 3,7 mln Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 450.994 8 jaar Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 695.900 naar € 450.994 ▼ 35,2% Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 229.264 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Ontslag: DOOM Sofie (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte 2 ontslagnemende bestuurders, 2 herbenoemdOntslagen: VERDONCK Michiel (zaakvoerder) en DOOM Sofie (zaakvoerder) · Herbenoemingen: VERDONCK Michiel (bestuurder) en DOOM Sofie (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 17 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Verdonck Michiel: verhuur en lease van vrachtwagens (NACE 77120). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 3,5 mln en € 33 mln, opgericht tussen 1998 en 2013.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Verdonck Michiel Ieper€ 11,8 mln€ 2,7 mln
DE KEMPEN VERHUUR Schilde€ 7,3 mln€ 1,8 mln
MAES LOGISTICS Zandhoven€ 12,6 mln€ 3,7 mln
E-RENTING Puurs-Sint-Amands€ 32,7 mln€ 10,0 mln
DELCA LOGISTICS Menen€ 7,5 mln€ 1,5 mln
LAMBERTS INVEST Londerzeel€ 3,5 mln€ 1,6 mln
MOTORWORLD Gent€ 11,5 mln€ 0,9 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Verdonck Michiel

Wat is het ondernemingsnummer van Verdonck Michiel?
Het ondernemingsnummer van Verdonck Michiel is 0818.111.262. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0818.111.262.
Waar is Verdonck Michiel gevestigd?
De zetel is gevestigd op Galgestraat 11, 8908 Ieper.Ondernemingsgegevens
Wat doet Verdonck Michiel?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en lease van vrachtwagens (NACE 77120).
Wat is de rechtsvorm van Verdonck Michiel?
De rechtsvorm van Verdonck Michiel is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Verdonck Michiel opgericht?
Verdonck Michiel werd opgericht op 28-08-2009.
Is Verdonck Michiel nog actief?
Ja, Verdonck Michiel staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Verdonck Michiel?
Verdonck Michiel had in boekjaar 2018 gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Verdonck Michiel?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 4,7 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 2,7 mln en van 1.584 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 3,2 mln en € 7,8 mln. Het is een ruwe schatting.
Maakt Verdonck Michiel winst?
In boekjaar 2025 boekte Verdonck Michiel een winst van € 450.994.
Waar vind ik de jaarrekening van Verdonck Michiel?
Verdonck Michiel legde 16 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Verdonck Michiel de volgende jaarrekening neerleggen?
Verdonck Michiel moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.