VENTIVE
ActiefSamenvatting
VENTIVE is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had VENTIVE een eigen vermogen van € 12.249 en een nettoresultaat van € 8.082. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 14% van de 11.772 ondernemingen in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 19-07-2019 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts NACE 71121en 3 andere
- Paritair comité
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2023
- Vestigingseenheden
- 2.291.363.001 8560 Wevelgem, sinds 19-07-2019
- 2.377.901.451 8501 Kortrijk, sinds 01-04-2025
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 17-06-2025
Bestuur en eigendom
- DE VLIEGER Niels Geert MyriamBestuurder · sinds 19-07-2019
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 21.615
- ▼ 79,4%
- Omzet
- ≈ € 110.000
- geschat
- Winst
- € 8.082
- ▼ 87,8%
- Eigen vermogen
- € 12.249
- ▼ 60,6%
- Balanstotaal
- € 145.132
- ▼ 13,9%
- Personeel
- 0,1 VTE
- ▼ 87,5%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatEigen vermogen € 12.249 (8,4% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector Architectenbureaus (NACE 71)Liquiditeit 2,14, liquide middelen € 60.052Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 71, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 15% van hen, de liquiditeit beter dan bij 67%, de rentabiliteit beter dan bij 24% en de groei beter dan bij 9%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld op de laatste dag van de termijn neer. In de sector (NACE 71) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 8 dagen voor het einde van de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00470970.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 7 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 79% lager dan in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 31-12-2023 | 31-12-2024 | 31-12-2025 |
|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 1 | - | - |
| voltijds | 1 | - | - |
| in voltijdse equivalenten | 1 | - | - |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 0,7 | 0,5 | 0,1 |
| Met een vast contract | 1 | - | - |
| In dienst gekomen | 1 | 4 | 5 |
| Uit dienst gegaan | 0 | 5 | 5 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2023 tot 2025
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | - | € 5.499 | - | € 4.268 |
| Immateriële vaste activa | - | - | € 3.070 | - | - |
| Financiële vaste activa | - | - | € 50 | € 25 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 6.406 | € 6.406 | € 6.434 | € 7.753 | € 1.597 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2023 tot 2025 · 4 vermeldingen · € 31.943 toegekend · € 31.943 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | -€ 2.057 | € 0 |
| 2024 | 1 | € 0 | € 10.443 |
| 2023 | 2 | € 34.000 | € 21.500 |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | - | € 37.964 | € 26.058 | € 4.475 | ▼ 82,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 3.428 | € 3.418 | € 6.406 | € 6.406 | € 6.434 | € 7.753 | € 1.597 | ▼ 79,4% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | € 1.857 | € 903 | € 1.082 | € 790 | € 729 | ▼ 7,8% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 18.860 | € 33.475 | -€ 13.586 | € 28.158 | -€ 18.720 | € 104.874 | € 21.615 | ▼ 79,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 14.607 | € 29.232 | -€ 21.849 | € 20.849 | -€ 64.200 | € 70.272 | € 14.814 | ▼ 78,9% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | € 0 | € 2 | € 2 | € 1.800 | € 0 | ▼ 100,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | - | € 3 | € 0 | € 2 | € 2 | € 1.800 | € 0 | ▼ 100,0% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten76B | - | - | - | - | - | € 1.800 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | € 1.182 | € 213 | € 3.578 | € 4.209 | € 4.111 | ▼ 2,3% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 216 | € 612 | € 1.182 | € 213 | € 3.578 | € 4.209 | € 4.111 | ▼ 2,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 14.391 | € 28.623 | -€ 23.030 | € 20.639 | -€ 67.776 | € 67.864 | € 10.703 | ▼ 84,2% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 2.664 | € 6.132 | € 111 | € 562 | € 258 | € 1.466 | € 2.622 | ▲ 78,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 11.727 | € 22.491 | -€ 23.141 | € 20.077 | -€ 68.034 | € 66.398 | € 8.082 | ▼ 87,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 11.727 | € 22.491 | -€ 23.141 | € 20.077 | -€ 68.034 | € 66.398 | € 8.082 | ▼ 87,8% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 52.134 | € 91.079 | € 73.755 | € 84.226 | € 97.234 | € 168.637 | € 145.132 | ▼ 13,9% |
| Vaste activa21/28 | € 25.000 | € 26.387 | € 19.981 | € 13.576 | € 15.736 | € 6.007 | € 6.373 | ▲ 6,1% |
| Immateriële vaste activa21 | - | € 1.910 | € 1.060 | € 210 | € 2.638 | € 1.615 | € 592 | ▼ 63,4% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 25.000 | € 22.222 | € 16.667 | € 11.111 | € 10.817 | € 2.087 | € 5.781 | ▲ 177% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | - | € 5.262 | € 2.087 | € 5.781 | ▲ 177% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | € 16.667 | € 11.111 | € 5.556 | - | - | - |
| Financiële vaste activa28 | - | € 2.255 | € 2.255 | € 2.255 | € 2.280 | € 2.305 | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 27.134 | € 64.692 | € 53.773 | € 70.650 | € 81.499 | € 162.629 | € 138.759 | ▼ 14,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | - | € 38.300 | € 32.355 | € 27.930 | € 22.087 | € 7.841 | € 10.758 | ▲ 37,2% |
| Voorraden30/36 | - | - | € 32.355 | € 27.930 | € 22.087 | € 7.841 | € 10.758 | ▲ 37,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 6.924 | € 10.329 | € 5.542 | € 17.336 | € 9.158 | € 112.237 | € 66.192 | ▼ 41,0% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | € 5.542 | € 12.399 | € 8.985 | € 100.874 | € 52.426 | ▼ 48,0% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 4.937 | € 172 | € 11.362 | € 13.766 | ▲ 21,2% |
| Liquide middelen54/58 | € 17.762 | € 14.900 | € 15.107 | € 24.566 | € 48.657 | € 41.351 | € 60.052 | ▲ 45,2% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | € 769 | € 818 | € 1.597 | € 1.201 | € 1.757 | ▲ 46,3% |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 52.134 | € 91.079 | € 73.755 | € 84.226 | € 97.234 | € 168.637 | € 145.132 | ▼ 13,9% |
| Eigen vermogen10/15 | € 14.915 | € 36.607 | € 13.465 | € 33.543 | -€ 34.491 | € 31.073 | € 12.249 | ▼ 60,6% |
| Inbreng10/11 | - | - | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | = |
| Reserves13 | € 9.915 | € 31.607 | € 8.465 | € 28.543 | - | € 26.073 | € 7.249 | ▼ 72,2% |
| Beschikbare reserves133 | - | - | € 8.465 | € 28.543 | - | € 26.073 | € 7.249 | ▼ 72,2% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | - | - | -€ 39.491 | - | - | - |
| Schulden17/49 | € 37.219 | € 54.472 | € 60.289 | € 50.684 | € 131.725 | € 137.564 | € 132.883 | ▼ 3,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 18.155 | € 13.160 | € 8.110 | € 3.004 | € 81.335 | € 75.294 | € 66.667 | ▼ 11,5% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | € 8.110 | € 3.004 | € 81.335 | € 75.294 | € 66.667 | ▼ 11,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 16.410 | € 40.807 | € 51.044 | € 47.479 | € 49.083 | € 61.010 | € 64.956 | ▲ 6,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | € 5.050 | € 5.106 | € 3.967 | € 5.959 | € 8.627 | ▲ 44,8% |
| Handelsschulden44 | € 2.283 | € 6.138 | € 10.767 | € 4.909 | € 6.851 | € 12.310 | € 6.421 | ▼ 47,8% |
| Leveranciers440/4 | - | - | € 10.767 | € 4.909 | € 6.851 | € 12.310 | € 6.421 | ▼ 47,8% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | - | - | € 335 | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | € 4.845 | € 6.652 | € 7.358 | € 10.325 | € 10.827 | ▲ 4,9% |
| Belastingen450/3 | - | - | € 3.025 | € 4.852 | € 1.560 | € 8.500 | € 9.699 | ▲ 14,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | € 1.820 | € 1.800 | € 5.799 | € 1.825 | € 1.127 | ▼ 38,2% |
| Overige schulden47/48 | - | - | € 30.382 | € 30.812 | € 30.906 | € 32.082 | € 39.081 | ▲ 21,8% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | € 1.135 | € 200 | € 1.308 | € 1.259 | € 1.259 | = |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 11.727 | € 22.491 | -€ 23.141 | € 20.077 | -€ 68.034 | € 66.398 | € 8.082 | ▼ 87,8% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 3.428 | € 3.418 | € 6.406 | € 6.406 | € 6.434 | € 7.753 | € 1.597 | ▼ 79,4% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 15.155 | € 25.910 | -€ 16.735 | € 26.483 | -€ 61.600 | € 74.151 | € 9.679 | ▼ 86,9% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 4.805 | € 0 | € 0 | -€ 8.594 | € 1.975 | -€ 1.963 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 2.863 | € 208 | € 9.459 | € 24.091 | -€ 7.306 | € 18.700 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 2.153 ondernemingen hetzelfde profiel als VENTIVE nu. Twee jaar later bestond 96,1% nog en was 1,7% failliet.
- Micro
- 5 tot 10 jaar oud
- solvabiliteit onder 10%
- winst van 5% van de balans of meer
De faillissementskans van VENTIVE zelf is lager: 0,2% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over VENTIVE dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 2.153 ondernemingen, geen voorspelling voor VENTIVE. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (7)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 31-08-2026 | 2026-00470970 | |
| 31-12-2024 | microschema | 27-09-2025 | 2025-00506830 | |
| 31-12-2023 | microschema | 16-08-2024 | 2024-00347593 | |
| 31-12-2022 | microschema | 02-03-2023 | 2023-00034394 | |
| 31-12-2021 | microschema | 12-08-2022 | 2022-20284902 | |
| 31-12-2020 | microschema | 31-08-2021 | 2021-65500198 | |
| 31-12-2019 | microschema | 31-07-2020 | 2020-38900364 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| DE VLIEGER Niels Geert Myriam |
|
Netwerk & groep
VENTIVE deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
1 andere ondernemingVerbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van VENTIVE. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
04-11
Staatsblad-akte
Ontslag: DE VLIEGER Niels Geert Myriam (bestuurder)Herbenoeming: DE VLIEGER Niels Geert Myriam (niet-statutair bestuurder) · Doelwijziging · Kwijting bestuurder7 punten ▸
- Algemene vergadering, 22-10-2021
- Overige bepaling, verslag van de bestuurder over voorgestelde wijziging van het voorwerp, afschrift ontvangen
- Doelwijziging
- Ontslag bestuurder, DE VLIEGER Niels Geert Myriam (bestuurder)
- Herbenoeming bestuurder, DE VLIEGER Niels Geert Myriam (niet-statutair bestuurder)
- Kwijting bestuurder, DE VLIEGER Niels Geert Myriam
- Volmacht
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
36 activiteiten
- 1812001 - Drukken van tijdschriften, andere periodieken, boeken, enz. d.m.v. offset, fotogravure, flexografie, zeefdruk, duplicators, computerprinters, printinstallaties, foto- of thermokopieerapparaten, enz.
- 18200 - Reproductie van opgenomen media
- 22210 - Vervaardiging van platen, vellen, buizen en profielen van kunststof
- 22220 - Vervaardiging van verpakkingsmateriaal van kunststof
- 22230 - Vervaardiging van kunststofartikelen voor de bouw
- 22290 - Vervaardiging van andere producten van kunststof
- 25110 - Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
- 25290 - Vervaardiging van andere tanks, reservoirs en bergingsmiddelen, van metaal
- 25620 - Verspanend bewerken van metalen
- 28291 - Vervaardiging van verpakkingsmachines
- 28300 - Vervaardiging van machines en werktuigen voor de landbouw en de bosbouw
- 28410 - Vervaardiging van machines voor de metaalbewerking
- 28490 - Vervaardiging van andere gereedschapswerktuigen
- 28960 - Vervaardiging van machines voor de kunststof- en rubberindustrie
- 28990 - Vervaardiging van andere machines, apparaten en werktuigen voor specifieke doeleinden, n. e.g.
- 33120 - Reparatie van machines
- 33200 - Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
- 46491 - Groothandel in kranten, boeken en tijdschriften
- 46492 - Groothandel in kantoor- en schoolbenodigdheden
- 58110 - Uitgeverijen van boeken
- 5811001 - Uitgeverijen van boeken, schoolboeken, brochures,
- 59201 - Maken van geluidsopnamen
- 59202 - Geluidsopnamestudio's
- 59203 - Uitgeverijen van muziekopnamen
- 59209 - Overige diensten in verband met het maken van geluidsopnamen
- 71121 - Ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters
- 73200 - Markt- en opinieonderzoekbureaus
- 74102 - Activiteiten van industriële designers
- 74901 - Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende pesonaliteiten
- 78300 - Andere vormen van arbeidsbemiddeling
- 90011 - Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten
- 90012 - Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles
- 90021 - Promotie en organisatie van uitvoerende kunstevenementen
- 70210 - Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
- 70220 - Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
- 82110 - Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 34029B0697/00B003 | Vlaanderen | 314 m² | 1 · 86 m² | 10,5 m · 2 |
| 34007A0314/00X009 | Vlaanderen | 168 m² | 1 · 168 m² | 6,7 m · 2 |