Ga naar inhoud

VELDEMAN - INVEST

Actief
NVopgericht 199333 jaar actiefBosveld(STG) 20, 9200 Dendermonde, BelgiëOp dit adres zijn 19 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0449.664.779
Samenvatting

VELDEMAN - INVEST is actief sinds 1993 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 162.441 en een nettoresultaat van € 48.538. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 24% van 5.697 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Handel in eigen onroerend goed
NACE 68110
1 vestiging
Schaal
€ 90.000omzet 2025
Eigen vermogen
€ 162.441
Winst
€ 48.538
Gezondheid
89 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Moeder
Veldeman Management Company · 99,43%
Jaarrekening 20 dagen vroeg2 van 10 akten gelezen
Waarom 89verhoogt risicoEigen vermogen € 162.441 (11,0% van het balanstotaal)1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoOmvang: omzet € 90.000, balanstotaal € 1,5 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 11-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
89 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 36+3
eigen vermogen 11,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 45+4
kortlopende schulden 39,5% · geldmiddelen 10,7%
Rentabiliteit 75-8
rendement op activa 3,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.579 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,2%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,34 tegenover 0,22 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 39,5% en geldmiddelen: 10,7% van het balanstotaal), en 89% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 32% op solvabiliteit, 39% op liquiditeit, 70% op rentabiliteit en 64% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 90.000, balanstotaal € 1,5 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 162.441 (11,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 11-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 24% van 5697 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 5697 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 24%
← zwakste sterkste →
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 162.441
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 11-07-2026, 20 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
20 dagen vroeg
2024
15 dagen vroeg
2023
61 dagen te laat
2022
11 dagen vroeg
2021
31 dagen te laat
2020
26 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 42 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 162.441 ▲42,6%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • In handen van Veldeman Management Company 99,43% Bekijk
  • Actief sinds 1993opgericht 23-03-1993 33 jaar Bekijk
  • Omzet 20253 boekjaren neergelegd € 90.000 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 90.000
Winst
€ 48.538
Solvabiliteit
11,0%
Omzet=
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
40
Sinds
1994
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 07-07-2025Herbenoemingen: Stijn Veldeman, Stefaan Veldeman en 2…
  2. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
  3. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 100.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Handel in eigen onroerend goedNACE 68110
Opgericht
23-03-1993
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.