Ga naar inhoud

VDC PROJECTS

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefPutten 29, 2320 Hoogstraten, BelgiëKBO/BCE: BE 0735.362.839
Samenvatting

VDC PROJECTS is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 53.498 en een nettoresultaat van € 571.230. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 33% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 23% van 16.735 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 te laat neergelegd (2 dagen) Neergelegd op 2 februari 2026, termijn 31 januari 2026 (7 maanden na afsluiting op 30 juni 2025, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00031171.

Eigen vermogen
€ 53.498
2024 · -€ 17.732
Totaal activa
€ 2,4 mln▼ 1,3%
2024 · € 2,5 mln
Nettoresultaat
€ 571.230▲ 1.020%
2024 · € 51.002
Werkkapitaal
-€ 618.474▲ 7,8%
2024 · -€ 670.481
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2020 tot 2025, 6 boekjaren

Na de dip in 2023 klimt het bedrijfsresultaat twee jaar op rij; 2025 ligt 31% boven 2024 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,1 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,6 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 0,06 mln--€ 0,03 mln▲ 40,6%€ 0,05 mln€ 0,05 mln▼ 2,6%€ 0,09 mln▲ 91,9%€ 0,1 mln▲ 30,9%
Nettoresultaat-€ 0,07 mlnonder de middelste helft van de sector--€ 0,06 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 10,8%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,1%€ 0,05 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 156%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1.020%
Eigen vermogen-€ 0,05 mlnonder de middelste helft van de sector--€ 0,1 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 127%-€ 0,09 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 18,0%-€ 0,07 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 22,5%-€ 0,02 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 74,2%€ 0,05 mlnbinnen de middelste helft van de sector
Totaal activa€ 1,8 mlnboven de middelste helft van de sector-€ 2,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 37,3%€ 2,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,5%€ 2,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 4,0%€ 2,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,8%€ 2,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,3%
Schulden€ 1,8 mln-€ 2,5 mln▲ 39,6%€ 2,5 mln▲ 0,6%€ 2,4 mln▼ 4,6%€ 2,5 mln▲ 2,6%€ 2,4 mln▼ 4,1%
Werkkapitaal-€ 0,7 mlnonder de middelste helft van de sector--€ 0,5 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 36,4%-€ 0,5 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 6,2%-€ 0,6 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 10,8%-€ 0,7 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 20,6%-€ 0,6 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 7,8%
Solvabiliteit-2,7%onder de middelste helft van de sector--4,5%onder de middelste helft van de sector▼ 1,8pp-3,6%onder de middelste helft van de sector▲ 0,9pp-2,9%onder de middelste helft van de sector▲ 0,7pp-0,7%onder de middelste helft van de sector▲ 2,2pp2,2%onder de middelste helft van de sector▲ 2,9pp
Liquiditeit0,07onder de middelste helft van de sector-0,00onder de middelste helft van de sector▼ 0,070,17onder de middelste helft van de sector▲ 0,170,08onder de middelste helft van de sector▼ 0,090,14onder de middelste helft van de sector▲ 0,060,22onder de middelste helft van de sector▲ 0,08
Rendabiliteit (ROA)-3,8%onder de middelste helft van de sector--2,5%onder de middelste helft van de sector▲ 1,3pp0,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,3pp0,8%binnen de middelste helft van de sector=2,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,2pp23,4%boven de middelste helft van de sector▲ 21,3pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,4 mln
Vaste activa € 2,3 mln ▼ 4,2%
Vlottende activa € 175.680 ▲ 60,6%
Passiva € 2,4 mln
Eigen vermogen € 53.498
Schulden € 2,4 mln
Schulden financieren 97,8% van het balanstotaal.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 225.305▲
2024 · € 197.788
Cashflow
€ 682.692▲
2024 · € 161.806
Schuldgraad
44,67
Rentedekking
6,15▲
2024 · 5,50
Schulden ≤ 1 jaar
€ 794.155▲
2024 · € 779.863
Schulden > 1 jaar
€ 1,6 mln▼
2024 · € 1,7 mln
Belastingen
€ 6.000
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 2,4 mln, eigen vermogen € 53.498).
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 875 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,6% nog.

  • Klein
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit onder 10%
  • winst van 5% van de balans of meer
1,4% ging failliet
1,9% stopte op een andere manier
96,6% bestaat nog

Van nog 0,1% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,1% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 875 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 43 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼
Vaste activa21/28€ 2,4 mln€ 2,3 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 2,2 mln€ 2,1 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 2,2 mln€ 2,1 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,009 mln€ 0,007 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,07 mln€ 0,04 mln▼
Handelsvorderingen40€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼
Overige vorderingen41€ 0,03 mln€ 0,03 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,04 mln€ 0,1 mln▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 0
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼
Eigen vermogen10/15-€ 0,02 mln€ 0,05 mln▲
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,04 mln€ 0,03 mln▲
Schulden17/49€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Financiële schulden170/4€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Handelsschulden44€ 0,009 mln€ 0,02 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,009 mln€ 0,02 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,005 mln€ 0,08 mln▲
Belastingen450/3€ 0,001 mln€ 0,08 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,004 mln-
Overige schulden47/48€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,09 mln€ 0,1 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 1€ 0,5 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1€ 0,5 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,05 mln€ 0,6 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 0,006 mln
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,05 mln€ 0,6 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,05 mln€ 0,6 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 0,04 mln€ 0,5 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 0,09 mln-€ 0,04 mln▲
Uit te keren winst694/7-€ 0,5 mln
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 0,5 mln

De toelichting bij deze jaarrekening (10 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 68.933€ 125.774€ 104.300€ 109.239€ 110.804€ 111.461▲ 0,6%
Andere bedrijfskosten640/8--€ 566€ 1.041€ 1.115€ 1.092▼ 2,0%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 11.914€ 92.027€ 151.412€ 155.612€ 198.903€ 226.397▲ 13,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 57.884-€ 34.389€ 46.546€ 45.333€ 86.984€ 113.843▲ 30,9%
Financiële opbrengsten75/76B----€ 1€ 500.000▲ 99.999.900%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 190--€ 1€ 500.000▲ 99.999.900%
Financiële kosten65/66B--€ 27.048€ 25.435€ 35.982€ 36.613▲ 1,8%
Recurrente financiële kosten65€ 9.839€ 26.208€ 27.048€ 25.435€ 35.982€ 36.613▲ 1,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 67.722-€ 60.408€ 19.498€ 19.898€ 51.002€ 577.230▲ 1.032%
Belastingen op het resultaat67/77-----€ 6.000-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 67.722-€ 60.408€ 19.498€ 19.898€ 51.002€ 571.230▲ 1.020%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 67.722-€ 60.408€ 19.498€ 19.898€ 51.002€ 571.230▲ 1.020%
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,8 mln€ 2,4 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼ 1,3%
Vaste activa21/28€ 1,7 mln€ 2,4 mln€ 2,4 mln€ 2,3 mln€ 2,4 mln€ 2,3 mln▼ 4,2%
Materiële vaste activa22/27€ 1,7 mln€ 2,4 mln€ 2,4 mln€ 2,3 mln€ 2,2 mln€ 2,1 mln▼ 4,5%
Terreinen en gebouwen22--€ 2,3 mln€ 2,3 mln€ 2,2 mln€ 2,1 mln▼ 4,4%
Meubilair en rollend materieel24--€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,007 mln▼ 19,3%
Financiële vaste activa28----€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,06 mln€ 0,002 mln€ 0,1 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 60,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,03 mln€ 261€ 0,02 mln€ 0,006 mln€ 0,07 mln€ 0,04 mln▼ 37,2%
Handelsvorderingen40--€ 0,02 mln€ 0,002 mln€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼ 73,6%
Overige vorderingen41--€ 0,002 mln€ 0,004 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▲ 10,5%
Liquide middelen54/58€ 0,03 mln€ 0,001 mln€ 0,08 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,1 mln▲ 213%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,001 mln-€ 0-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,8 mln€ 2,4 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼ 1,3%
Eigen vermogen10/15-€ 0,05 mln-€ 0,1 mln-€ 0,09 mln-€ 0,07 mln-€ 0,02 mln€ 0,05 mln-
Inbreng10/11--€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,07 mln-€ 0,1 mln-€ 0,1 mln-€ 0,09 mln-€ 0,04 mln€ 0,03 mln-
Schulden17/49€ 1,8 mln€ 2,5 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln€ 2,5 mln€ 2,4 mln▼ 4,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 1,0 mln€ 2,1 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 6,9%
Financiële schulden170/4--€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 6,9%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,8 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▲ 1,8%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42--€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 7,1%
Handelsschulden44€ 0,7 mln€ 0,07 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,009 mln€ 0,02 mln▲ 89,0%
Leveranciers440/4--€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,009 mln€ 0,02 mln▲ 89,0%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45--€ 400-€ 0,005 mln€ 0,08 mln▲ 1.426%
Belastingen450/3----€ 0,001 mln€ 0,08 mln▲ 6.875%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9--€ 400-€ 0,004 mln--
Overige schulden47/48--€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▼ 9,1%
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 67.722-€ 60.408€ 19.498€ 19.898€ 51.002€ 571.230▲ 1.020%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 68.933€ 125.774€ 104.300€ 109.239€ 110.804€ 111.461▲ 0,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 1.210€ 65.366€ 123.798€ 129.137€ 161.806€ 682.692▲ 322%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 838.083-€ 39.648-€ 68.721-€ 160.000-€ 13.001▲ 91,9%
Verandering liquide middelen--€ 29.058€ 83.022-€ 46.141€ 4.719€ 91.071▲ 1.830%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
30-06-2025 microschema 02-02-2026 2026-00031171
30-06-2024 microschema 30-01-2025 2025-00019708
30-06-2023 microschema 02-02-2024 2024-00024511
30-06-2022 microschema 31-01-2023 2023-00022416
30-06-2021 microschema 28-01-2022 2022-02700139
30-06-2020 microschema 29-01-2021 2021-03400493

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 12.017 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68203) zijn de cijfers van 6.060 gekend. 3.198 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.