Ga naar inhoud

Vanroy & Socquet

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefMothstraat 4, 3012 Leuven, BelgiëKBO/BCE: BE 1008.410.713
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Vanroy & Socquet over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 11.152) en een nettoresultaat van -€ 39.168. De solvabiliteit is beter dan 7% van 5.620 sectorgenoten (NACE 81, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Andere reinigingsactiviteiten
NACE 81230
1 vestiging
Schaal
€ 31.367balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 11.152
Verlies
-€ 39.168
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Grootste aandeelhouder
Socquet Consulting · 50%
Jaarrekening 28 dagen te laat neergelegd
Waarom 50verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 11.152Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 0,60, liquide middelen € 9.283Omvang: balanstotaal € 31.367Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 10% van de sectorgenoten (NACE 81, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-100
eigen vermogen -35,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 37-55
kortlopende schulden 135,6% · geldmiddelen 29,6%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -124,9%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (7.695 ondernemingen, NACE 81, micro)
Verloop 24 maanden 05-2025: 2,0% 06-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,9%▼ -1,6 procentpunten t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,3%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,6 tegenover 3,3 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 135,6% en geldmiddelen: 29,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 81, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 28% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 3% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,60, liquide middelen € 9.283
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 11.152
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 31.367
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 11.152
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 28-08-2026, 28 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen te laat
2024
5 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 81) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
23-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. OprichtingBenoemingen: VANROY Anne-Marie Josephine (niet-statutair…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 11.152 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 9.343 · 5.616 bedrijven -€ 39.168 Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 31.367
Verlies
-€ 39.168
Solvabiliteit
-35,6%
Balanstotaal▼ 13,8%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Grootste aandeelhouder
Socquet Consulting · 50%
  • Socquet ConsultingBestuurder
  • VANROY Anne-Marie JosephineBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
3
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Andere reinigingsactiviteitenNACE 81230
Opgericht
15-04-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
8
Jaarvergadering
20 mei om 10:00
Doel
Onderhoud, herstellingen en renovaties aan zwembaden; Verkoop van onderhoudsprodukten en…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.