Ga naar inhoud

VAN VLIET BRUNO

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefOudenaardsesteenweg 564, 8581 Avelgem, BelgiëKBO/BCE: BE 0753.966.944
Samenvatting

VAN VLIET BRUNO is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 50.216 en een nettoresultaat van € 27.990. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 48% van 34.234 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.
NACE 43990
1 vestiging
Schaal
€ 111.877balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 50.216
Winst
€ 27.990
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 85verhoogt risicoLaatste jaarrekening 31 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatOpgericht in 2020Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-08-2026)verlaagt risicoLiquiditeit 1,80, liquide middelen € 81.321Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 76% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 70+12
eigen vermogen 44,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 72+8
kortlopende schulden 55,1% · geldmiddelen 72,7%
Rentabiliteit 100+93
rendement op activa 25,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.562 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,3% 12-2024: 1,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,2%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 1,0%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,6%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 4.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,8 tegenover 1,46 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 55,1% en geldmiddelen: 72,7% van het balanstotaal), maar 55,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 48% op solvabiliteit, 70% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 93% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,80, liquide middelen € 81.321
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-08-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
28 dagen te laat
2023
58 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
2021
22 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 34 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 27.990
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 111.877 Bekijk
  • Actief sinds 2020opgericht 11-09-2020 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 111.877
Winst
€ 27.990
Solvabiliteit
44,9%
Balanstotaal▲ 65,1%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  2. 27-09-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.NACE 43990
Opgericht
11-09-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.