Ga naar inhoud

Van Den Plas B&W

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefMerret 19, 2310 Rijkevorsel, BelgiëKBO/BCE: BE 1010.611.425
Samenvatting

Van Den Plas B&W is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 9.490) en een nettoresultaat van -€ 10.490. De solvabiliteit is beter dan 13% van 3.672 sectorgenoten (NACE 01, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
NACE 01430
1 vestiging
Schaal
€ 57.843balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 9.490
Verlies
-€ 10.490
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 52verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 9.490Liquiditeit 0,41, liquide middelen € 1.334verlaagt risicoSector Landbouw (NACE 01)Omvang: balanstotaal € 57.843Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 7% van de sectorgenoten (NACE 01, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 9
eigen vermogen -16,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 3
kortlopende schulden 116,4% · geldmiddelen 2,3%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -18,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (5.686 ondernemingen, NACE 01, micro)
Verloop 24 maanden 07-2025: 0,4%laagste waarde 08-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,41, onder 1; kortlopende schulden: 116,4% en geldmiddelen: 2,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 01, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 5% op liquiditeit en 4% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Landbouw (NACE 01)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 9.490
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 57.843
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,41, liquide middelen € 1.334
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 03-07-2026, 28 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 9.490 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op solvabiliteitsectormediaan 32,4% · 3.672 bedrijven -16,4% Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 57.843 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 57.843
Verlies
-€ 10.490
Solvabiliteit
-16,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigenNACE 01430
Opgericht
21-06-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.