Ga naar inhoud

Van Beylen-Sterckx

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefHertstraat 32, 2590 Berlaar, BelgiëKBO/BCE: BE 1014.770.646
Samenvatting

Van Beylen-Sterckx is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 4.469 en een nettoresultaat van € 2.469. De solvabiliteit is beter dan 92% van 34.143 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.
NACE 43990
1 vestiging
Schaal
€ 5.085balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 4.469
Winst
€ 2.469
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
72 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 27 dagen te laat neergelegd1 van 2 akten gelezen
Waarom 72verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 5.085Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 5,32, liquide middelen € 1.792Eigen vermogen € 4.469 (87,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
72 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 91% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 87,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 93
kortlopende schulden 12,1% · geldmiddelen 35,2%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 48,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.546 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2025: 1,9% 12-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,4%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 2,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%▼ -2,3 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 90% op liquiditeit en 93% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 5.085
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 5,32, liquide middelen € 1.792
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 4.469 (87,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Ontslag: Jens Van Beylen (bestuurder)Vaste vertegenwoordiger: Davy Andries ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 12% op eigen vermogensectormediaan € 57.780 · 34.153 bedrijven € 4.469 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 5.085 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 07-10-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 5.085
Winst
€ 2.469
Solvabiliteit
87,9%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g.NACE 43990
Opgericht
07-10-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.