Ga naar inhoud

VAN BEVER RUDY

Actief
BVopgericht 20214 jaar actiefStationsstraat 107, 1930 Zaventem, BelgiëKBO/BCE: BE 0776.831.824
Samenvatting

De berekende faillissementskans van VAN BEVER RUDY over 12 maanden bedraagt 5,4% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 11.389 en een nettoresultaat van -€ 2.205. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 27% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 50% van 35.968 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Schrijnwerk
NACE 43320
1 vestiging
Schaal
€ 24.337balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 11.389
Verlies
-€ 2.205
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
36 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
5,4%
Structuur
Jaarrekening 75 dagen te laat0 van 1 akte gelezen
Waarom 36verhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 17 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 18-08-2025)Liquiditeit 3,51, liquide middelen € 9, gehalveerdOpgericht in 2021Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
36 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 27% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 72+5
eigen vermogen 46,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 39-13
kortlopende schulden 28,3% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 9-91
rendement op activa -9,1%
Faillissementskans, 12 maanden
5,4% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.546 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 3,0% 12-2024: 3,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 3,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,9%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 3,4%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 3,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 3,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,0%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 4,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 5,4%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen publiceerbare kredietlimiet; krediet alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,51 tegenover 7,13 in 2023, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 28,3% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), maar 53,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 51% op solvabiliteit, 27% op liquiditeit, 11% op rentabiliteit en 20% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 17 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 18-08-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 3,51, liquide middelen € 9, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 75 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 3 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn14-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 17-08-2025, 17 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
17 dagen te laat
2023
56 dagen te laat
2022
85 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 53 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 2.205
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 75 dagen te laat Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 18% op eigen vermogensectormediaan € 58.308 · 35.985 bedrijven € 11.389 Bekijk
  • Balanstotaal 20243 boekjaren neergelegd € 24.337 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 24.337
Verlies
-€ 2.205
Solvabiliteit
46,8%
Balanstotaal▼ 24,1%
Nettoresultaat
20222024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
  1. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2022 tot 2024
  2. 24-10-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
SchrijnwerkNACE 43320
Opgericht
04-11-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.