Ga naar inhoud

VALLAM & Cie

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 200917 jaar actiefAvenue Monterey 35, L-2163 Luxembourg, LuxemburgKBO/BCE: BE 0643.910.744
Samenvatting

VALLAM & Cie heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2009opgericht 17-02-2009 17 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
17-02-2009
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van VALLAM & Cie

Wat is het ondernemingsnummer van VALLAM & Cie?
0643.910.744. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0643.910.744.
Waar is VALLAM & Cie gevestigd?
De zetel is gevestigd op Avenue Monterey 35, L-2163 Luxembourg.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van VALLAM & Cie?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd VALLAM & Cie opgericht?
Op 17-02-2009.
Is VALLAM & Cie nog actief?
Ja, VALLAM & Cie staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.