Ga naar inhoud

Valéry LECLERC Avocat

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefChemin de l'Abbaye 4, 4357 Donceel, BelgiëKBO/BCE: BE 0761.359.532
Samenvatting

Valéry LECLERC Avocat is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 219.592 en een nettoresultaat van € 93.242. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 29% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 63% van 15.705 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige rechtskundige dienstverlening
NACE 69109Advocaten NACE 69101
10de grootste bedrijf op eigen vermogen in Donceel, sector Vrije en technische beroepen1 vestiging
Schaal
€ 320.768balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
€ 219.592
Winst
€ 93.242
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd2 akten in het Staatsblad
Waarom 96verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 2 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 2,67, liquide middelen € 86.559Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-09-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 67% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 93-7
eigen vermogen 68,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 70+2
kortlopende schulden 31,5% · geldmiddelen 27,0%
Rentabiliteit 100+7
rendement op activa 29,1%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.056 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 21.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,67 tegenover 2,81 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 31,5% en geldmiddelen: 27% van het balanstotaal), en 31,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 65% op solvabiliteit, 59% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 63% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,67, liquide middelen € 86.559
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-09-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-09-2026, 61 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
61 dagen te laat
2024
28 dagen te laat
2023
58 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
59 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 47 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 september neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Hoogste resultaat van 2021 tot 2025netto € 93.242 ▲96%
  3. Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 219.592 ▲17,8%

Opvallend

  • Positief: 10de grootste bedrijf op eigen vermogen in Donceel, sector Vrije en technische…in de Checked-ranglijsten nr. 10 Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 61 dagen Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 93.242 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 320.768
Winst
€ 93.242
Solvabiliteit
68,5%
Balanstotaal▲ 30,8%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 28-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 150.000
  3. 27-09-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige rechtskundige dienstverleningNACE 69109
Opgericht
08-01-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Valéry LECLERC Avocat

Wat is het ondernemingsnummer van Valéry LECLERC Avocat?
0761.359.532. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0761.359.532.
Waar is Valéry LECLERC Avocat gevestigd?
De zetel is gevestigd op Chemin de l'Abbaye 4, 4357 Donceel.Ondernemingsgegevens
Wat doet Valéry LECLERC Avocat?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige rechtskundige dienstverlening (NACE 69109).
Wat is de rechtsvorm van Valéry LECLERC Avocat?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Valéry LECLERC Avocat opgericht?
Op 08-01-2021.
Is Valéry LECLERC Avocat nog actief?
Ja, Valéry LECLERC Avocat staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Valéry LECLERC Avocat?
Gemiddeld 1 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Valéry LECLERC Avocat?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt Valéry LECLERC Avocat winst?
In boekjaar 2025 boekte Valéry LECLERC Avocat een winst van € 93.242.
Waar vind ik de jaarrekening van Valéry LECLERC Avocat?
Valéry LECLERC Avocat legde 5 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Valéry LECLERC Avocat de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van Valéry LECLERC Avocat

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.