Ga naar inhoud

URBAN DANCE SKOOL

Actief
VZWopgericht 20241 jaar actiefBoogstraat(M) 5, 3630 Maasmechelen, BelgiëKBO/BCE: BE 1016.171.208
Samenvatting

URBAN DANCE SKOOL is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 43.377 en een nettoresultaat van € 18.616. De solvabiliteit is beter dan 95% van 2.829 sectorgenoten (NACE 93, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van overige sportclubs
NACE 93129
Schaal
€ 95.030omzet 2025
Eigen vermogen
€ 43.377
Overschot
€ 18.616
Gezondheid
99 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 32 dagen vroeg
Waarom 99verhoogt risicoOmvang: omzet € 95.030, balanstotaal € 47.482verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 17,54, liquide middelen € 45.813Sector NACE 93Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
99 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 95% van de sectorgenoten (NACE 93, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 91,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 100
kortlopende schulden 5,7% · geldmiddelen 96,5%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 39,2%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.259 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop 24 maanden 12-2025: 0,1% 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 4.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 17,54, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 5,7% en geldmiddelen: 96,5% van het balanstotaal), en 8,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 93, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 98% op liquiditeit en 94% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 17,54, liquide middelen € 45.813
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 95.030, balanstotaal € 47.482
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-06-2026, 32 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
32 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: Husson Morena, Husson Frank…

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 6% op solvabiliteitsectormediaan 28,0% · 2.829 bedrijven 91,4% Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 95.030 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 13-11-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 95.030
Winst
€ 18.616
Solvabiliteit
91,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Activiteiten van overige sportclubsNACE 93129
Opgericht
13-11-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
27
Doel
Het geven van danslessen in allerlei vormen en stijlen,dit in de ruimste zin zonder…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.