Ga naar inhoud

UPTIME UNLIMITED

Actief
BVopgericht 200719 jaar actiefFrans De Vriendtstraat 34, 2600 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0886.285.040
Samenvatting

UPTIME UNLIMITED is actief sinds 2007, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had UPTIME UNLIMITED een eigen vermogen van € 496.582 en een nettoresultaat van € 9.444. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 11% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 94% van de 825 ondernemingen in de sector uitgeverijen (NACE 58, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 10-01-2007 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 18 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Uitgeven van overige software NACE 58290en 1 andere
Vestigingseenheid
2.280.857.703 2600 Antwerpen, sinds 21-09-2018
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 27-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 23.531
▼ 68,4%
Omzet
≈ € 180.000
geschat
Winst
€ 9.444
▼ 76,4%
Eigen vermogen
€ 496.582
▲ 1,9%
Balanstotaal
€ 516.583
▲ 2,0%
Personeel
≈ 0,1 VTE
geschat
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 17 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverlaagt risicoEigen vermogen € 496.582 (96,1% van het balanstotaal)Liquiditeit 25,26, liquide middelen € 85.156, gehalveerdSector NACE 58Omvang: balanstotaal € 516.583Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 63% van de microbedrijven in de sector uitgeverijen (NACE 58)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 96,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 71-22
kortlopende schulden 3,9% · geldmiddelen 16,5%
Rentabiliteit 71-15
rendement op activa 1,8%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (1.283 ondernemingen, NACE 58, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025laagste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025laagste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 25,26 (24,63 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 3,9% en de geldmiddelen 16,5% van het balanstotaal. Van het actief is 3,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 58, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 63%, de rentabiliteit beter dan bij 51% en de groei beter dan bij 50%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Eigen vermogen € 496.582 (96,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 25,26, liquide middelen € 85.156, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 58
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 516.583
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
neutraal · Breuk in een stipte historiek
De onderneming legde haar jaarrekening 8 boekjaren op rij op tijd neer. De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 17-08-2026, 17 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Dat is minder dan de 1,66% bij alle neerleggers samen. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van een hoger risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
17 dagen te laat
2024
36 dagen voor het einde van de termijn
2023
9 dagen voor het einde van de termijn
2022
19 dagen voor het einde van de termijn
2021
18 dagen voor het einde van de termijn
2020
37 dagen voor het einde van de termijn
2019
113 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 31 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 58) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 37% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 13 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Meer eigen vermogen dan 95% van de sector uitgeverijensectormediaan € 40.682 · 826 ondernemingen € 496.582 Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 9.444 8 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijziging: FIERENS Joeri Maria Paul, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 14 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als UPTIME UNLIMITED: uitgeven van overige software (NACE 58290). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 286.000 en € 568.000, opgericht tussen 2004 en 2007.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
UPTIME UNLIMITED Antwerpen€ 516.583€ 23.531
PRONETIC SOFTWARE SERVICES Mechelen€ 567.976€ 23.797
Plan V Meerhout€ 500.534€ 14.789
PRAGMATIC SOFTWARE SOLUTIONS Brecht€ 286.317€ 23.051
MARQIZ Mechelen€ 431.012€ 63.675
ELJATI Zonnebeke€ 484.230€ 48.388
Alfavisio Leuven€ 566.233€ 10.064
Volledige vergelijking

Kerngegevens van UPTIME UNLIMITED

Wat is het ondernemingsnummer van UPTIME UNLIMITED?
Het ondernemingsnummer van UPTIME UNLIMITED is 0886.285.040. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0886.285.040.
Waar is UPTIME UNLIMITED gevestigd?
De zetel is gevestigd op Frans De Vriendtstraat 34, 2600 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat doet UPTIME UNLIMITED?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is uitgeven van overige software (NACE 58290).
Wat is de rechtsvorm van UPTIME UNLIMITED?
De rechtsvorm van UPTIME UNLIMITED is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd UPTIME UNLIMITED opgericht?
UPTIME UNLIMITED werd opgericht op 10-01-2007.
Is UPTIME UNLIMITED nog actief?
Ja, UPTIME UNLIMITED staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van UPTIME UNLIMITED?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 180.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 23.531 en van 6.321 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 82.000 en € 430.000. Het is een ruwe schatting. In boekjaar 2024 bedroeg de omzet € 171.396.Financieel
Maakt UPTIME UNLIMITED winst?
In boekjaar 2025 boekte UPTIME UNLIMITED een winst van € 9.444.
Waar vind ik de jaarrekening van UPTIME UNLIMITED?
UPTIME UNLIMITED legde 18 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet UPTIME UNLIMITED de volgende jaarrekening neerleggen?
UPTIME UNLIMITED moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.