Ga naar inhoud

UNIVERSAL CONCEPT

Actief
BVopgericht 200818 jaar actiefrue du Chenia 15, 7170 Manage, BelgiëKBO/BCE: BE 0807.299.425
Samenvatting

UNIVERSAL CONCEPT is actief sinds 2008, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had UNIVERSAL CONCEPT een eigen vermogen van € 549.658 en een nettoresultaat van € 114.070. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 17% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 29% van de 9.845 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 14-10-2008 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 12 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
Activiteit
Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen NACE 46392en 3 andere
Paritaire comités
119 Paritair Comité voor de handel in voedingswaren
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.174.024.574 7170 Manage, sinds 04-11-2008
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • BOUZKIK MANAGEMENTDagelijks bestuurder · vaste vertegenwoordiger BOUZKIK Jamâa
  • CN InvestDagelijks bestuurder · vaste vertegenwoordiger CHAÏBAÏ Nourdine
  • CHAÏBAÏ NordineBestuurder · sinds 01-01-2010
en 4 anderen

Financiële situatie

85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 1,4 mln
▲ 6,8%
Omzet
≈ € 5,8 mln
geschat
Winst
€ 114.070
▲ 4,5%
Eigen vermogen
€ 549.658
▲ 26,2%
Balanstotaal
€ 2,5 mln
▲ 38,6%
Werknemers op 31-12-2025
22
=
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 24 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOmvang: 20,5 VTE, balanstotaal € 2,5 mlnverlaagt risicoOpgericht in 2008Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 24-08-2026)Winst € 114.070 (boekjaar 2025)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 42% van de kleine bedrijven in de sector groothandel (NACE 46)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 47-2
eigen vermogen 22,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 19+5
kortlopende schulden 75,9% · geldmiddelen 8,4%
Rentabiliteit 57+1
rendement op activa 4,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (4.372 ondernemingen, NACE 46, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,0% 01-2025: 1,0%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 1,0%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,0%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,0%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 1,0%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 1,0%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,3 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,7%▼ -0,6 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,7%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,7%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 1,3%▲ +0,5 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,3%▼ -1,0 procentpunt tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,3%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,3%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,29 (1,33 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 75,9% en de geldmiddelen 8,4% van het balanstotaal. Van het actief is 78% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 24% van hen, de liquiditeit beter dan bij 17%, de rentabiliteit beter dan bij 40% en de groei beter dan bij 86%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Opgericht in 2008
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 24-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 20,5 VTE, balanstotaal € 2,5 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Winst € 114.070 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 24 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 24-08-2026, 24 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
24 dagen te laat
2024
28 dagen voor het einde van de termijn
2023
78 dagen voor het einde van de termijn
2022
31 dagen te laat
2021
60 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 46) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 24 augustus neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 52 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 24 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 24 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00416937.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 24-08-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen

Omzet
≈ € 5,8 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 3,5 mln en € 9,8 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 114.070▲ 4,5%
2024 · € 109.170
Werkkapitaal
€ 545.287▲ 26,9%
2024 · € 429.704
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 211.931
▼ 8,1% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 114.070
▲ 4,5% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 549.658
▲ 26,2% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 2,5 mln
▲ 38,6% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 1,9 mln
▲ 42,5% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 545.287
▲ 26,9% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
22,0%
▼ 2,2pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,29
▼ 0,04 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
4,6%
▼ 1,5pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
20,5
▲ 5,7% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,07 mln-€ 0,06 mln▼ 14,6%€ 0,06 mln▲ 12,6%€ 0,05 mln▼ 24,1%€ 0,07 mln▲ 39,9%€ 0,2 mln▲ 220%€ 0,2 mln▲ 7,1%€ 0,2 mln▼ 8,1%
Nettoresultaat€ 0,01 mln-€ 0,01 mln▲ 17,2%€ 0,01 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 5,2%€ 0,003 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 71,0%€ 0,005 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 56,4%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 20×€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 4,4%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 4,5%
Eigen vermogen€ 0,2 mln-€ 0,2 mln▲ 7,0%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 12,4%€ 0,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,6%€ 0,2 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 2,5%€ 0,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 47,1%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 33,4%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 26,2%
Totaal activa€ 1,5 mln-€ 1,7 mln▲ 12,9%€ 1,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 10,7%€ 1,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,8%€ 1,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 11,0%€ 1,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,1%€ 1,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 0,6%€ 2,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 38,6%
Schulden€ 1,3 mln-€ 1,5 mln▲ 13,7%€ 1,3 mln▼ 13,6%€ 1,4 mln▲ 6,5%€ 1,6 mln▲ 12,4%€ 1,5 mln▼ 4,3%€ 1,4 mln▼ 8,1%€ 1,9 mln▲ 42,5%
Werkkapitaal€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲ 9,0%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 1,1%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 2,4%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,7%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 12,0%€ 0,4 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 49,2%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 26,9%
Solvabiliteit11,8%-11,2%▼ 0,6pp14,1%onder de middelste helft van de sector▲ 2,9pp13,5%onder de middelste helft van de sector▼ 0,6pp12,5%onder de middelste helft van de sector▼ 1,0pp18,0%onder de middelste helft van de sector▲ 5,5pp24,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 6,2pp22,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,2pp
Liquiditeit1,98-1,91▼ 0,062,21binnen de middelste helft van de sector▲ 0,302,04binnen de middelste helft van de sector▼ 0,171,80binnen de middelste helft van de sector▼ 0,241,94binnen de middelste helft van de sector▲ 0,151,33binnen de middelste helft van de sector▼ 0,611,29binnen de middelste helft van de sector▼ 0,04
Rendabiliteit (ROA)0,7%-0,7%=0,8%binnen de middelste helft van de sector=0,2%onder de middelste helft van de sector▼ 0,6pp0,3%onder de middelste helft van de sector▲ 0,1pp5,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,5pp6,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,3pp4,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,5pp
Personeel (VTE)14,3-16,4▲ 14,7%18,9binnen de middelste helft van de sector▲ 15,2%20,2binnen de middelste helft van de sector▲ 6,9%17,6binnen de middelste helft van de sector▼ 12,9%18,8binnen de middelste helft van de sector▲ 6,8%19,4binnen de middelste helft van de sector▲ 3,2%20,5boven de middelste helft van de sector▲ 5,7%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Groothandel (NACE 46). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 8% lager dan in 2024.

De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 2,5 mln
Vaste activa € 55.742 ▼ 28,5%
Vlottende activa € 2,4 mln ▲ 41,6%
Passiva € 2,5 mln
Eigen vermogen € 549.658 ▲ 26,2%
Schulden € 1,9 mln ▲ 42,5%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 75,8% naar 78,0%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 237.810▼
2024 · € 258.956
Cashflow
€ 139.949▲
2024 · € 137.479
Snelle liquiditeit
0,70▲
2024 · 0,60
Schuldgraad
3,54▲
2024 · 3,14
ROE
20,8%▼
2024 · 25,1%
Rentedekking
3,88▲
2024 · 3,53
Schulden ≤ 1 jaar
€ 1,9 mln▲
2024 · € 1,3 mln
Schulden > 1 jaar
€ 49.567▼
2024 · € 70.250
Belastingen
€ 42.794▼
2024 · € 53.652
Personeelskosten
€ 1,1 mln▲
2024 · € 1,0 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum2017182222
voltijds1915152120
deeltijds12312
in voltijdse equivalenten19,816,417,121,821,7
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten20,217,618,819,420,5
Met een vast contract1817171718
In dienst gekomen1218121216
Uit dienst gegaan132111816
Opleidingsuren2826--950

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 18.000€ 32.550€ 34.316€ 32.477€ 10.096
Financiële vaste activa€ 600----
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 50.773€ 41.791€ 38.169€ 28.308€ 25.878

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 55 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,8 mln€ 2,5 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,08 mln€ 0,05 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,005 mln€ 0,003 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼
Overige materiële vaste activa26€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Vlottende activa29/58€ 1,7 mln€ 2,4 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,9 mln€ 1,1 mln▲
Voorraden30/36€ 0,9 mln€ 1,1 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,7 mln€ 1,1 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,8 mln€ 2,5 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲
Inbreng10/11€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲
Schulden17/49€ 1,4 mln€ 1,9 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼
Financiële schulden170/4€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1,3 mln€ 1,9 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Financiële schulden43€ 0,006 mln-
Kredietinstellingen430/8€ 0,006 mln-
Handelsschulden44€ 0,5 mln€ 1,0 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,5 mln€ 1,0 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Belastingen450/3€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,09 mln€ 0,1 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 101€ 0,007 mln▲
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 1,0 mln€ 1,1 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲
Niet-recurrente bedrijfskosten66A€ 0,001 mln-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908719,420,5▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 13 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 24-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-----€ 0,03 mln€ 101€ 0,007 mln▲ 67×
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln▲ 10,6%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▼ 8,6%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln▲ 22,4%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 0,003 mln€ 0,007 mln-€ 0,001 mln--
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,3 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln▲ 6,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,07 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 8,1%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,006 mln€ 0€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲ 14,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,001 mln€ 411€ 42€ 0,006 mln€ 0€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln▲ 14,3%
Financiële kosten65/66B---€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼ 16,4%
Recurrente financiële kosten65€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼ 16,4%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 3,7%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,05 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln▼ 20,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 4,5%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 4,5%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,5 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 2,5 mln▲ 38,6%
Vaste activa21/28€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln▼ 28,5%
Immateriële vaste activa21€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,005 mln----
Materiële vaste activa22/27€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,05 mln▼ 29,1%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 0,006 mln€ 0,005 mln€ 0,003 mln▼ 33,7%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln▼ 29,7%
Overige materiële vaste activa26---€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼ 24,5%
Financiële vaste activa28€ 0,001 mln€ 0,005 mln€ 0,02 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Vlottende activa29/58€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 2,4 mln▲ 41,6%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln▲ 18,7%
Voorraden30/36---€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 0,9 mln€ 1,1 mln▲ 18,7%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 1,1 mln▲ 56,6%
Handelsvorderingen40---€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲ 53,5%
Overige vorderingen41---€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 76,2%
Liquide middelen54/58€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,009 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲ 520%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,004 mln€ 0,2 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼ 74,2%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,5 mln€ 1,6 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 2,5 mln▲ 38,6%
Eigen vermogen10/15€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲ 26,2%
Inbreng10/11€ 0,007 mln€ 0,007 mln-€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Reserves13€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲ 28,5%
Schulden17/49€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,3 mln€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,9 mln▲ 42,5%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼ 29,4%
Financiële schulden170/4---€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln▼ 29,4%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,3 mln€ 1,9 mln▲ 46,5%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲ 18,5%
Financiële schulden43---€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln--
Kredietinstellingen430/8---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln--
Overige leningen439---€ 0,001 mln-----
Handelsschulden44€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 1,0 mln▲ 89,4%
Leveranciers440/4---€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 1,0 mln▲ 89,4%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,08 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 25,3%
Belastingen450/3---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,05 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲ 51,9%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln▲ 13,4%
Overige schulden47/48---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲ 2,4%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,003 mln-€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 10.539€ 12.356€ 11.709€ 3.393€ 5.307€ 104.587€ 109.170€ 114.070▲ 4,5%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 42.584€ 52.275€ 50.604€ 50.773€ 41.791€ 38.169€ 28.308€ 25.878▼ 8,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 53.123€ 64.631€ 62.313€ 54.166€ 47.098€ 142.756€ 137.479€ 139.949▲ 1,8%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 70.535-€ 53.352-€ 2.379-€ 24.499-€ 33.911-€ 32.477-€ 3.682▲ 88,7%
Verandering liquide middelen-€ 216-€ 48.794€ 11.012-€ 6.667€ 242€ 19.784€ 175.556▲ 787%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 4.107 ondernemingen hetzelfde profiel als UNIVERSAL CONCEPT nu. Twee jaar later bestond 98,0% nog en was 1,0% failliet.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst onder 5% van de balans
98,0% bestond nog
0,9% stopte op een andere manier
1,0% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van UNIVERSAL CONCEPT zelf: 0,3% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 4.107 ondernemingen, geen voorspelling voor UNIVERSAL CONCEPT. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 24-08-2026 2026-00416937 PDF
31-12-2024 volledig schema 03-07-2025 2025-00222555 PDF
31-12-2023 volledig schema 14-05-2024 2024-00086699 PDF
31-12-2022 volledig schema 31-08-2023 2023-00405954 PDF
31-12-2021 volledig schema 29-09-2022 2022-20439666 PDF
31-12-2020 volledig schema 31-08-2021 2021-62800007 PDF
31-12-2019 volledig schema 31-08-2020 2020-49700348 PDF
31-12-2018 volledig schema 29-08-2019 2019-53500022 PDF
31-12-2017 volledig schema 31-08-2018 2018-61100519 PDF
31-12-2016 volledig schema 31-08-2017 2017-52700204 PDF

Toon alle 17 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
5 bestuurders, 2 in het dagelijks bestuur, laatste wijziging in 2026

Bestuursorgaan 5

CHAÏBAÏ Nordine
Bestuurder · sinds 01-01-2010 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 24-08-2026
Actief
BOUZKIK Jamâa
Bestuurder · benoemd bij akte van 05-08-2026 · eerder zaakvoerder, tot 25-01-2024 · ook in het bestuur van 1 andere onderneming · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 24-08-2026
Actief
CHAÏBAÏ Nourdine
Bestuurder · benoemd bij akte van 05-08-2026 · eerder zaakvoerder, tot 25-01-2024 · ook in het bestuur van 4 andere ondernemingen
Actief
Francisco Cano Serrano
Bestuurder · benoemd bij akte van 05-08-2026
Actief
Miguel Gallo Martinez
Bestuurder · benoemd bij akte van 05-08-2026
Actief

Dagelijks bestuur 2

BOUZKIK MANAGEMENT
Dagelijks bestuurder · benoemd bij akte van 29-11-2024 · Rechtspersoon · vaste vertegenwoordiger: BOUZKIK Jamâa
Actief
CN Invest
Dagelijks bestuurder · benoemd bij akte van 29-11-2024 · Rechtspersoon · vaste vertegenwoordiger: CHAÏBAÏ Nourdine
Actief
Vaste vertegenwoordigers 2
BOUZKIK Jamâa
Vaste vertegenwoordiger · benoemd bij akte van 29-11-2024 · ook in het bestuur van 1 andere onderneming · voor BOUZKIK MANAGEMENT
Actief
CHAÏBAÏ Nourdine
Vaste vertegenwoordiger · benoemd bij akte van 29-11-2024 · ook in het bestuur van 4 andere ondernemingen · voor CN Invest
Actief

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 25-01-2024 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

7 personen, 7 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Dagelijks bestuur
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
CHAÏBAÏ Nordine
  • Bestuurder, van 01-01-2010 tot heden
BOUZKIK Jamâa
  • Zaakvoerder, tot 25-01-2024
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 25-01-2024, tot 30-06-2026
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 05-08-2026, nog in functie
CHAÏBAÏ Nourdine
  • Zaakvoerder, tot 25-01-2024
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 25-01-2024, tot 30-06-2026
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 05-08-2026, nog in functie
Francisco Cano Serrano
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 05-08-2026, nog in functie
Miguel Gallo Martinez
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 05-08-2026, nog in functie
BOUZKIK MANAGEMENT
  • Dagelijks bestuurder, benoemd bij akte van 29-11-2024, nog in functie
CN Invest
  • Dagelijks bestuurder, benoemd bij akte van 29-11-2024, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

Bestuur en vertegenwoordiging

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
“Avec ou sans limitation de durée, 1”

Kapitaal, aandelen en winst

AandelensoortDe statuten bepalen welke soorten aandelen er zijn en welke rechten elke soort geeft.
“100, droit égal dans la répartition des bénéfices et des produits de la liquidation”
OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
“Moitié à charge du cédant et moitié à charge du ou des acquéreurs,proportionnellement au nombre d’actions acquises, tous cas de cessions…”

Statuten, akte van 25-01-2024 (in het Frans)

Netwerk & groep

Verbindingen & netwerk

6 verbonden bedrijven
Verbonden via gedeelde bestuurders
BOUZKIK MANAGEMENT
via BOUZKIK Jamâa · Niet-statutair bestuurder
→
CN IMMO
via CHAÏBAÏ Nourdine · Vaste vertegenwoordiger
→
CN Invest
via CHAÏBAÏ Nourdine · Vaste vertegenwoordiger
→
Mondial Car Belgium
via CHAÏBAÏ Nourdine · Vaste vertegenwoordiger
→
Toon 2 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder
Planet Group
via CHAÏBAÏ Nourdine · Vaste vertegenwoordiger
→
voormalig→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
24-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
verkort schema · 24 dagen te laat
05-08
Staatsblad-akte Benoemingen: Miguel Gallo Martinez, Francisco Cano Serrano en 2 anderen
Ontslagen: Nourdine Chaïbaï (bestuurder) en Jamâa Bouzkik (bestuurder)7 punten ▸
  • Algemene vergadering, 01-07-2026
  • Benoeming bestuurder, Miguel Gallo Martinez (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Francisco Cano Serrano (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Nourdine Chaïbaï (bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, Jamâa Bouzkik (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, Nourdine Chaïbaï (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, Jamâa Bouzkik (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

2025
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 114.070 ▲4,5%
Het nettoresultaat van € 114.070 is het hoogste van die jaren.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 500.000eigen vermogen € 549.658 ▲26,2%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 549.658.
03-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
volledig schema · 28 dagen voor het einde van de termijn
2024
29-11
Staatsblad-akte Benoemingen: BOUZKIK MANAGEMENT (dagelijks bestuurder) en CN Invest (dagelijks bestuurder)
4 punten ▸
  • Algemene vergadering, 06-11-2024
  • Overige bepaling, 06-11-2024, 2 keer vermeld in de akte
  • Benoeming bestuurder, BOUZKIK MANAGEMENT (dagelijks bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, CN Invest (dagelijks bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

14-05
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
volledig schema · 78 dagen voor het einde van de termijn
25-01
Staatsblad-akte Functiewijzigingen: CHAÏBAÏ Nourdine (niet-statutair bestuurder) en BOUZKIK Jamâa (niet-statutair bestuurder)
Statutenwijziging · Kapitaalomzetting · Statutaire zetel9 punten ▸
  • Algemene vergadering, 21-12-2023
  • Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
  • Kapitaalomzetting, “compte de capitaux propres statutairement indisponibles” (akte in het Frans)
  • Ontslag bestuurder, CHAÏBAÏ Nourdine (zaakvoerder)
  • Ontslag bestuurder, BOUZKIK Jamâa (zaakvoerder)
  • Benoeming bestuurder, CHAÏBAÏ Nourdine (niet-statutair bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, BOUZKIK Jamâa (niet-statutair bestuurder)
  • Overige bepaling, “exécution du mandat, décharge au gérant démissionnaire” (akte in het Frans)
  • Statutaire zetel, “7170 Manage, rue du Chênia”, 15 (akte in het Frans)

Open de akte in het Staatsblad

2023
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
volledig schema · 31 dagen te laat
2022
29-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
volledig schema · 60 dagen te laat
2021
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 3.393 ▼71%
Het nettoresultaat zakt naar € 3.393, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
volledig schema · 31 dagen te laat
Toon oudere gebeurtenissen
2020
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 213.130 ▲12,4%
Met winst in elk boekjaar sinds 2018 groeit het eigen vermogen tot € 213.130.
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
volledig schema · 31 dagen te laat
2019
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
volledig schema · 29 dagen te laat
2018
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
volledig schema · 31 dagen te laat
2017
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
volledig schema · 31 dagen te laat
2008
30-10
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

UNIVERSAL CONCEPT werd op 14 oktober 2008 opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 1,5 mln in 2018 naar € 2,5 mln in 2025 en het personeelsbestand van 14,3 naar 20,5 voltijdse equivalenten.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam UNIVERSAL CONCEPT in het Frans
Ondernemingsnummer 0807.299.425
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 14-10-2008
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 25-01-2024 (in het Frans)
Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.
Universal Concept
akte van 25-01-2024 (in het Frans)
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
“Région wallonne, peut établir ou supprimer des sièges d’exploitation par simple décision de l’organe d’administration pour autant que sans…”
akte van 25-01-2024 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel rue du Chenia 15, 7170 Manage, België
Vestiging UNIVERSAL CONCEPT, rue du Chenia 15, 7170 Manage sinds 04-11-2008 · vestigingsnummer 2.174.024.57446349 Groothandel in dranken, algemeen assortiment
Telefoon 0475527215Manage

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
46392 Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen hoofdactiviteit
46349 Groothandel in dranken, algemeen assortiment
46360 Groothandel in suiker, chocolade en suikerwerk
46389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, n.e.g.
RSZ-activiteiten
46389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, n.e.g. hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
46392 Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen hoofdactiviteit
46349 Groothandel in dranken, algemeen assortiment
46360 Groothandel in suiker, chocolade en suikerwerk
46389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, n.e.g.
RSZ-activiteiten
46389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, n.e.g. hoofdactiviteit
Paritaire comités 119 Paritair Comité voor de handel in voedingswaren
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden jaarrekening 2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0807.299.425
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0807299425
Ingeschreven 21-10-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Derde vrijdag van juni om 18:00
akte van 25-01-2024 (in het Frans)

Erkenningen · vergunningen · registraties

Voedselveiligheid, FAVV

1 vestiging
Managevestigingsnummer 2.174.024.574
1 vergunning
Groothandelaar LM>3 maand · sinds 29-04-2016

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging bij benadering De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
2,5 ha
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
52043F0062/00K000 Wallonië 2,5 ha - -