Ga naar inhoud

Union d'Improvisation Théâtrale

Actief Risico: gemiddeld
VZWopgericht 20215 jaar actiefOoienstraat 85, 1170 Watermaal-Bosvoorde, BelgiëKBO/BCE: BE 0773.874.809
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Union d'Improvisation Théâtrale over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De vereniging is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Een kleine VZW legt haar jaarrekening neer bij de griffie, niet bij de Nationale Bank.

Union d'Improvisation ThéâtraleActief

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Bestuur
7 leden
1 van 2 akten samengevat
Signalenverhoogt risicoOpgericht in 2021Geen hoofdactiviteit geregistreerd1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoRechtsvorm VZWToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 2,2% 12-2024: 2,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 2,2%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,0%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Herbenoemingen: Delvaulx Gilles, Knecht Noémi en…Ontslag: Prager Boris (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Bestuur7 bestuurders in functie 7 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 14-09-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Bestuur & eigendom

Bestuur
7 leden
  • Dumont FrédériqueBestuurder
  • Mortelecq AgatheBestuurder
  • Cadet LaurentBestuurder
  • Delvaulx GillesBestuurder
  • Knecht NoémiBestuurder

en 2 andere bestuurders

Naar Bestuur & eigendom

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Boekjaar
Van 1 juni tot 31 mei
Naar Statuten

Kerngegevens van Union d'Improvisation Théâtrale

Wat is het ondernemingsnummer van Union d'Improvisation Théâtrale?
0773.874.809. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0773.874.809.
Waar is Union d'Improvisation Théâtrale gevestigd?
De zetel is gevestigd op Ooienstraat 85, 1170 Watermaal-Bosvoorde.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Union d'Improvisation Théâtrale?
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd Union d'Improvisation Théâtrale opgericht?
Op 14-09-2021.
Is Union d'Improvisation Théâtrale nog actief?
Ja, Union d'Improvisation Théâtrale staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.