Ga naar inhoud

Unilabs AB

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 20178 jaar actiefRäsundavägen 12, 405 22 Göteborg, ZwedenKBO/BCE: BE 0691.580.009
Samenvatting

Unilabs AB heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2017opgericht 05-12-2017 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
05-12-2017
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Unilabs AB

Wat is het ondernemingsnummer van Unilabs AB?
0691.580.009. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0691.580.009.
Waar is Unilabs AB gevestigd?
De zetel is gevestigd op Räsundavägen 12, 405 22 Göteborg.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Unilabs AB?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd Unilabs AB opgericht?
Op 05-12-2017.
Is Unilabs AB nog actief?
Ja, Unilabs AB staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.