Unicum Immo
ActiefSamenvatting
Unicum Immo is actief sinds 2004, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Unicum Immo een eigen vermogen van € 28.646 en een nettoresultaat van € 18.284. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 34% van de 17.145 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 28-10-2004 Normale toestand
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen NACE 68201en 1 andere
- Vestigingseenheid
- 2.143.562.121 2350 Vosselaar, sinds 26-10-2004
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 03-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 41.178
- ▼ 7,6%
- Omzet
- ≈ € 67.000
- geschat
- Winst
- € 18.284
- ▼ 22,1%
- Eigen vermogen
- € 28.646
- ▲ 176%
- Balanstotaal
- € 258.647
- ▼ 3,9%
- Personeel
- ≈ 0 VTE
- geschat
Opbouw van de scoreverhoogt risicoEigen vermogen € 28.646 (11,1% van het balanstotaal)Liquiditeit 0,19, liquide middelen € 11.714verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 258.647Opgericht in 2004Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 32% van hen, de liquiditeit beter dan bij 36%, de rentabiliteit beter dan bij 74% en de groei beter dan bij 95%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 53 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Doel · Statutenwijziging · Wijziging rechtsvorm · Ontslagen & benoemingen
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Unicum Immo: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 226.000 en € 278.000, opgericht tussen 2000 en 2006.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Unicum Immo Vosselaar | € 258.647 | € 41.178 |
| ADMEVA Geel | € 246.144 | € 44.366 |
| DE SMULHOEK Westerlo | € 236.434 | € 39.132 |
| Ter Centrum Willebroek | € 278.091 | € 47.123 |
| A.L.B. Brecht | € 226.113 | € 35.155 |
| IMMO PROJECTUM Geel | € 253.815 | € 41.295 |
| IMMO ENYA Aalst | € 254.894 | € 41.691 |
Kerngegevens van Unicum Immo
- Wat is het ondernemingsnummer van Unicum Immo?
- Het ondernemingsnummer van Unicum Immo is 0869.731.001. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0869.731.001.
- Waar is Unicum Immo gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Heilanders 34, 2350 Vosselaar.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Unicum Immo?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201).
- Wat is de rechtsvorm van Unicum Immo?
- De rechtsvorm van Unicum Immo is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Unicum Immo opgericht?
- Unicum Immo werd opgericht op 28-10-2004.
- Is Unicum Immo nog actief?
- Ja, Unicum Immo staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Unicum Immo?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 67.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 41.178 en van 51 vergelijkbare ondernemingen (NACE 682). Het ligt waarschijnlijk tussen € 50.000 en € 98.000.Financieel
- Maakt Unicum Immo winst?
- In boekjaar 2025 boekte Unicum Immo een winst van € 18.284.
- Waar vind ik de jaarrekening van Unicum Immo?
- Unicum Immo legde 21 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Unicum Immo de volgende jaarrekening neerleggen?
- Unicum Immo moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.