Ga naar inhoud

UDS

Actief
BVopgericht 201114 jaar actiefPesthofstraat 25, 2060 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0841.707.996

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-06-2026 PDF alle 14 neerleggingen

Omzet
€ 24.750▲ 84,5%
2023 · € 13.414
EBIT-marge
0,0%▼ 55,7pp
2023 · 55,7%
Nettoresultaat
-€ 1.276
2024 · € 4
Werkkapitaal
-€ 3.695
2024 · € 8.366
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Omzet
geen cijfer
2025
20182025
Bedrijfsresultaat
-€ 1.092
2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 1.276
2025
middelste helft van de sector
20182025
EBIT-marge
geen cijfer
2025
20182025
Eigen vermogen
€ 7.090
▼ 15,2% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 13.406
▲ 57,8% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 6.316
▲ 49× 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 3.695
2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
52,9%
▼ 45,6pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
0,42
▼ 65,43 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-9,5%
▼ 9,6pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 13.414€ 24.750▲ 84,5%
Bedrijfsresultaat€ 2.015-€ 19.965▲ 891%-€ 1.014-€ 3.661▼ 261%-€ 11.470▼ 213%€ 7.468€ 5▼ 99,9%-€ 1.092
Nettoresultaat€ 1.951-€ 19.927▲ 921%-€ 1.088binnen de middelste helft van de sector-€ 4.614onder de middelste helft van de sector▼ 324%-€ 11.539onder de middelste helft van de sector▼ 150%€ 7.398binnen de middelste helft van de sector€ 4binnen de middelste helft van de sector▼ 99,9%-€ 1.276binnen de middelste helft van de sector
EBIT-marge55,7%0,0%▼ 55,7pp
Eigen vermogen-€ 1.723-€ 18.204€ 17.116binnen de middelste helft van de sector▼ 6,0%€ 12.502binnen de middelste helft van de sector▼ 27,0%€ 963onder de middelste helft van de sector▼ 92,3%€ 8.361onder de middelste helft van de sector▲ 768%€ 8.366binnen de middelste helft van de sector▲ 0,1%€ 7.090onder de middelste helft van de sector▼ 15,2%
Totaal activa€ 12.009-€ 19.630▲ 63,5%€ 17.116onder de middelste helft van de sector▼ 12,8%€ 22.918onder de middelste helft van de sector▲ 33,9%€ 1.261onder de middelste helft van de sector▼ 94,5%€ 12.209onder de middelste helft van de sector▲ 869%€ 8.495onder de middelste helft van de sector▼ 30,4%€ 13.406onder de middelste helft van de sector▲ 57,8%
Schulden€ 13.732-€ 1.426▼ 89,6%€ 10.416€ 298▼ 97,1%€ 3.847▲ 13×€ 129▼ 96,6%€ 6.316▲ 49×
Werkkapitaal-€ 7.223-€ 7.209€ 8.837binnen de middelste helft van de sector€ 963binnen de middelste helft van de sector▼ 89,1%€ 8.361binnen de middelste helft van de sector▲ 768%€ 8.366binnen de middelste helft van de sector▲ 0,1%-€ 3.695binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit-14,3%-92,7%▲ 107,1pp100,0%boven de middelste helft van de sector▲ 7,3pp54,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 45,4pp68,5%boven de middelste helft van de sector98,5%boven de middelste helft van de sector▲ 30,0pp52,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 45,6pp
Liquiditeit0,47-6,06▲ 5,581,85binnen de middelste helft van de sector3,17boven de middelste helft van de sector65,85boven de middelste helft van de sector▲ 62,680,42onder de middelste helft van de sector▼ 65,43
Rendabiliteit (ROA)16,2%-101,5%▲ 85,3pp-6,4%onder de middelste helft van de sector▼ 107,9pp-20,1%onder de middelste helft van de sector▼ 13,8pp60,6%boven de middelste helft van de sector0,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 60,6pp-9,5%onder de middelste helft van de sector▼ 9,6pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vervoer over land (NACE 49). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 1.092, na een winst van € 5 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2022.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 13.406
Vaste activa € 10.785
Vlottende activa € 2.621
Passiva € 13.406
Eigen vermogen € 7.090 ▼ 15,2%
Schulden € 6.316 ▲ 49×
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 1,5% naar 47,1%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 1.123
Cashflow
€ 940
Schuldgraad
0,89▲
2024 · 0,02
ROE
-18,0%▼
2024 · 0,1%
Rentedekking
7,69
Schulden ≤ 1 jaar
€ 6.316▲
2024 · € 129
Belastingen
€ 38
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa----€ 13.000
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 3.665€ 3.665--€ 2.215

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 32 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 8.495€ 13.406▲
Vaste activa21/28-€ 10.785
Materiële vaste activa22/27-€ 10.785
Meubilair en rollend materieel24-€ 10.785
Vlottende activa29/58€ 8.495€ 2.621▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6.948€ 928▼
Handelsvorderingen40-€ 776
Overige vorderingen41€ 6.948€ 153▼
Liquide middelen54/58€ 1.547€ 1.693▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 8.495€ 13.406▲
Eigen vermogen10/15€ 8.366€ 7.090▼
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 10.234-€ 11.510▼
Schulden17/49€ 129€ 6.316▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 129€ 6.316▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 38
Belastingen450/3-€ 38
Overige schulden47/48€ 129€ 6.278▲
Resultaat Code20242025
Omzet70€ 24.750-
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 23.456-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 2.215
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.289€ 1.636▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1.294€ 2.759▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 5-€ 1.092▼
Financiële kosten65/66B€ 0€ 146▲
Recurrente financiële kosten65€ 0€ 146▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 4-€ 1.238▼
Belastingen op het resultaat67/77-€ 38
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 4-€ 1.276▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 4-€ 1.276▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 10.234-€ 11.510▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 10.239-€ 10.234=

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 09-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70-----€ 13.414€ 24.750--
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61-----€ 21.735€ 23.456--
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.750€ 3.665€ 3.665€ 3.665€ 3.665--€ 2.215-
Andere bedrijfskosten640/8--€ 977€ 2.502€ 2.421€ 346€ 1.289€ 1.636▲ 26,9%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 9.262€ 24.633€ 3.628€ 2.506-€ 5.385€ 7.814€ 1.294€ 2.759▲ 113%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 2.015€ 19.965-€ 1.014-€ 3.661-€ 11.470€ 7.468€ 5-€ 1.092-
Financiële kosten65/66B--€ 74€ 276€ 69€ 70€ 0€ 146▲ 375×
Recurrente financiële kosten65€ 64€ 38€ 74€ 276€ 69€ 70€ 0€ 146▲ 375×
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1.951€ 19.927-€ 1.088-€ 3.937-€ 11.539€ 7.398€ 4-€ 1.238-
Belastingen op het resultaat67/77---€ 677---€ 38-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.951€ 19.927-€ 1.088-€ 4.614-€ 11.539€ 7.398€ 4-€ 1.276-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.951€ 19.927-€ 1.088-€ 4.614-€ 11.539€ 7.398€ 4-€ 1.276-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 12.009€ 19.630€ 17.116€ 22.918€ 1.261€ 12.209€ 8.495€ 13.406▲ 57,8%
Vaste activa21/28€ 5.500€ 10.995€ 7.330€ 3.665---€ 10.785-
Materiële vaste activa22/27€ 5.500€ 10.995€ 7.330€ 3.665---€ 10.785-
Meubilair en rollend materieel24--€ 7.330€ 3.665---€ 10.785-
Vlottende activa29/58€ 6.509€ 8.635€ 9.786€ 19.253€ 1.261€ 12.209€ 8.495€ 2.621▼ 69,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 2.274€ 6.990€ 5.061-€ 6.700€ 6.948€ 928▼ 86,6%
Handelsvorderingen40-------€ 776-
Overige vorderingen41--€ 6.990€ 5.061-€ 6.700€ 6.948€ 153▼ 97,8%
Liquide middelen54/58€ 6.509€ 6.361€ 2.796€ 14.192€ 1.261€ 5.509€ 1.547€ 1.693▲ 9,5%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 12.009€ 19.630€ 17.116€ 22.918€ 1.261€ 12.209€ 8.495€ 13.406▲ 57,8%
Eigen vermogen10/15-€ 1.723€ 18.204€ 17.116€ 12.502€ 963€ 8.361€ 8.366€ 7.090▼ 15,2%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Kapitaal10--€ 18.600€ 18.600-----
Geplaatst kapitaal100--€ 18.600€ 18.600-----
Overgedragen winst (verlies)14-€ 20.323-€ 396-€ 1.484-€ 6.098-€ 17.637-€ 10.239-€ 10.234-€ 11.510▼ 12,5%
Schulden17/49€ 13.732€ 1.426-€ 10.416€ 298€ 3.847€ 129€ 6.316▲ 49×
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 13.732€ 1.426-€ 10.416€ 298€ 3.847€ 129€ 6.316▲ 49×
Handelsschulden44€ 224€ 1.426-€ 10.224-€ 2.727---
Leveranciers440/4---€ 10.224-€ 2.727---
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 192€ 298€ 605-€ 38-
Belastingen450/3---€ 192€ 298€ 605-€ 38-
Overige schulden47/48-----€ 515€ 129€ 6.278▲ 49×
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.951€ 19.927-€ 1.088-€ 4.614-€ 11.539€ 7.398€ 4-€ 1.276-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 2.750€ 3.665€ 3.665€ 3.665€ 3.665--€ 2.215-
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 4.701€ 23.592€ 2.577-€ 949-€ 7.874€ 7.398€ 4€ 940▲ 223×
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 9.160€ 0€ 0-----
Verandering liquide middelen--€ 148-€ 3.565€ 11.396-€ 12.932€ 4.248-€ 3.962€ 146-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.908 ondernemingen hetzelfde profiel als UDS nu. Twee jaar later bestond 90,9% nog en was 1,1% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • klein verlies
90,9% bestond nog
7,8% stopte op een andere manier
1,1% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van UDS zelf: 0,8% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.908 ondernemingen, geen voorspelling voor UDS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 09-06-2026 2026-00146610 PDF
31-12-2024 microschema 05-06-2025 2025-00139525 PDF
31-12-2023 microschema 22-10-2024 2024-00511205 PDF
31-12-2022 microschema 28-06-2023 2023-00196776 PDF
31-12-2021 microschema 21-12-2022 2022-20543987 PDF
31-12-2020 microschema 21-12-2022 2022-20544387 PDF
31-12-2019 microschema 17-12-2020 2020-75900544 PDF
31-12-2018 microschema 17-11-2019 2019-74000436 PDF
31-12-2017 microschema 04-09-2018 2018-62500223 PDF
31-12-2016 verkort schema 01-08-2017 2017-41500189 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Volgende stappen