Ga naar inhoud

U&M PARTNERS

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefKerkwegel(U) 1, 9290 Berlare, BelgiëKBO/BCE: BE 1020.532.149
Samenvatting

U&M PARTNERS is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 11.021 en een nettoresultaat van € 10.021. De solvabiliteit is beter dan 52% van 9.496 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
NACE 82990
1 vestiging
Schaal
€ 65.230omzet 2025
Eigen vermogen
€ 11.021
Winst
€ 10.021
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 147 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 93verhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: omzet € 65.230, balanstotaal € 20.577verlaagt risicoSector NACE 82Liquiditeit 1,41, liquide middelen € 9.268Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 71% van de sectorgenoten (NACE 82, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 79
eigen vermogen 53,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 77
kortlopende schulden 46,4% · geldmiddelen 45,0%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 48,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.623 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop 24 maanden 03-2026: 0,6%hoogste waarde 04-2026: 0,1%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,41; kortlopende schulden: 46,4% en geldmiddelen: 45% van het balanstotaal), en 46,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, micro): beter dan 54% op solvabiliteit, 71% op liquiditeit en 87% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,41, liquide middelen € 9.268
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 65.230, balanstotaal € 20.577
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 06-03-2026, 147 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
147 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 65.230 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 28-02-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 65.230
Winst
€ 10.021
Solvabiliteit
53,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.NACE 82990
Opgericht
28-02-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.