Ga naar inhoud

TWO STUDIOS

Actief
BVopgericht 201114 jaar actiefHallebaan 124, 2390 Malle, BelgiëKBO/BCE: BE 0841.062.254
Samenvatting

TWO STUDIOS is actief sinds 2011, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had TWO STUDIOS een eigen vermogen van € 91.440 en een nettoresultaat van € 25.972. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 23% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 58% van de 4.342 ondernemingen in de sector overige specialistische diensten (NACE 74, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 15-11-2011 Normale toestand
Activiteit
Grafisch ontwerp en visuele communicatie NACE 74120en 1 andere
Vestigingseenheid
2.207.917.958 2390 Malle, sinds 16-11-2011
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 31-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 40.942
▼ 7,7%
Omzet
≈ € 160.000
geschat
Winst
€ 25.972
▼ 7,8%
Eigen vermogen
€ 91.440
▼ 22,9%
Balanstotaal
€ 156.155
▲ 17,6%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoLiquiditeit 2,16, liquide middelen € 42.923Eigen vermogen € 91.440 (58,6% van het balanstotaal)Sector NACE 74Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 12-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 51% van de microbedrijven in de sector overige specialistische diensten (NACE 74)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 84-16
eigen vermogen 58,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 65-17
kortlopende schulden 41,4% · geldmiddelen 27,5%
Rentabiliteit 90-5
rendement op activa 16,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (5.430 ondernemingen, NACE 74, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025laagste waarde 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,16 (7,95 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 41,4% en de geldmiddelen 27,5% van het balanstotaal. Van het actief is 41,4% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 74, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 60% van hen, de liquiditeit beter dan bij 55%, de rentabiliteit beter dan bij 66% en de groei beter dan bij 22%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,16, liquide middelen € 42.923
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 91.440 (58,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 74
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 12-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 12-06-2026, 49 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
49 dagen voor het einde van de termijn
2024
51 dagen voor het einde van de termijn
2023
33 dagen voor het einde van de termijn
2022
38 dagen voor het einde van de termijn
2021
24 dagen voor het einde van de termijn
2020
44 dagen voor het einde van de termijn
2019
60 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 74) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juni neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 12-06-2026 bij de NBB alle 14 neerleggingen

Omzet
≈ € 160.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 99.000 en € 300.000
Totaal activa
€ 156.155▲ 17,6%
2024 · € 132.767
Nettoresultaat
€ 25.972▼ 7,8%
2024 · € 28.177
Werkkapitaal
€ 74.824▼ 24,2%
2024 · € 98.692
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 36.487
▼ 8,9% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 25.972
▼ 7,8% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 91.440
▼ 22,9% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 156.155
▲ 17,6% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 64.715
▲ 356% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 74.824
▼ 24,2% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Solvabiliteit
58,6%
▼ 30,7pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
2,16
▼ 5,79 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
16,6%
▼ 4,6pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 9.023-€ 12.158▲ 34,8%€ 88.481▲ 628%-€ 3.333-€ 7.906▼ 137%€ 39.822€ 40.039▲ 0,5%€ 36.487▼ 8,9%
Nettoresultaat€ 3.054-€ 3.524▲ 15,4%€ 53.101boven de middelste helft van de sector▲ 15×-€ 3.114onder de middelste helft van de sector-€ 7.592onder de middelste helft van de sector▼ 144%€ 28.229binnen de middelste helft van de sector€ 28.177binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2%€ 25.972binnen de middelste helft van de sector▼ 7,8%
Eigen vermogen€ 21.754-€ 25.278▲ 16,2%€ 78.379binnen de middelste helft van de sector▲ 210%€ 75.264binnen de middelste helft van de sector▼ 4,0%€ 67.673binnen de middelste helft van de sector▼ 10,1%€ 93.500binnen de middelste helft van de sector▲ 38,2%€ 118.569boven de middelste helft van de sector▲ 26,8%€ 91.440binnen de middelste helft van de sector▼ 22,9%
Totaal activa€ 188.478-€ 172.682▼ 8,4%€ 115.388binnen de middelste helft van de sector▼ 33,2%€ 85.745binnen de middelste helft van de sector▼ 25,7%€ 76.117binnen de middelste helft van de sector▼ 11,2%€ 109.026binnen de middelste helft van de sector▲ 43,2%€ 132.767binnen de middelste helft van de sector▲ 21,8%€ 156.155binnen de middelste helft van de sector▲ 17,6%
Schulden€ 166.724-€ 147.404▼ 11,6%€ 37.010▼ 74,9%€ 10.481▼ 71,7%€ 8.444▼ 19,4%€ 15.526▲ 83,9%€ 14.198▼ 8,6%€ 64.715▲ 356%
Werkkapitaal-€ 2.303-€ 9.300€ 59.522binnen de middelste helft van de sector▲ 540%€ 53.457binnen de middelste helft van de sector▼ 10,2%€ 42.706binnen de middelste helft van de sector▼ 20,1%€ 71.968binnen de middelste helft van de sector▲ 68,5%€ 98.692boven de middelste helft van de sector▲ 37,1%€ 74.824binnen de middelste helft van de sector▼ 24,2%
Solvabiliteit11,5%-14,6%▲ 3,1pp67,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 53,3pp87,8%boven de middelste helft van de sector▲ 19,9pp88,9%boven de middelste helft van de sector▲ 1,1pp85,8%boven de middelste helft van de sector▼ 3,1pp89,3%boven de middelste helft van de sector▲ 3,5pp58,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 30,7pp
Liquiditeit0,96-1,19▲ 0,222,61binnen de middelste helft van de sector▲ 1,426,10boven de middelste helft van de sector▲ 3,496,06boven de middelste helft van de sector▼ 0,045,64boven de middelste helft van de sector▼ 0,427,95boven de middelste helft van de sector▲ 2,322,16binnen de middelste helft van de sector▼ 5,79
Rendabiliteit (ROA)1,6%-2,0%▲ 0,4pp46,0%boven de middelste helft van de sector▲ 44,0pp-3,6%onder de middelste helft van de sector▼ 49,7pp-10,0%onder de middelste helft van de sector▼ 6,3pp25,9%boven de middelste helft van de sector▲ 35,9pp21,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,7pp16,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 74. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 9% lager dan in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 156.155
Vaste activa € 16.616 ▼ 16,4%
Vlottende activa € 139.540 ▲ 23,6%
Passiva € 156.155
Eigen vermogen € 91.440 ▼ 22,9%
Schulden € 64.715 ▲ 356%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 10,7% naar 41,4%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 39.749▼
2024 · € 43.263
Cashflow
€ 29.234▼
2024 · € 31.402
Schuldgraad
0,71▲
2024 · 0,12
ROE
28,4%▲
2024 · 23,8%
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 64.715▲
2024 · € 14.198
Belastingen
€ 13.552▼
2024 · € 14.158
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 12.717€ 14.987-€ 1.570-
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 9.766€ 11.827€ 3.435€ 3.225€ 3.262

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 44 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 132.767€ 156.155▲
Vaste activa21/28€ 19.877€ 16.616▼
Immateriële vaste activa21€ 1€ 1=
Materiële vaste activa22/27€ 19.876€ 16.615▼
Meubilair en rollend materieel24€ 1.099€ 430▼
Overige materiële vaste activa26€ 18.778€ 16.185▼
Vlottende activa29/58€ 112.890€ 139.540▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 78.838€ 96.616▲
Handelsvorderingen40€ 12.788€ 13.532▲
Overige vorderingen41€ 66.051€ 83.084▲
Liquide middelen54/58€ 34.052€ 42.923▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 132.767€ 156.155▲
Eigen vermogen10/15€ 118.569€ 91.440▼
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 99.969€ 72.840▼
Beschikbare reserves133€ 99.969€ 72.840▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 0€ 0=
Schulden17/49€ 14.198€ 64.715▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 14.198€ 64.715▲
Handelsschulden44€ 5.302€ 1.117▼
Leveranciers440/4€ 5.302€ 1.117▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 5.789€ 10.497▲
Belastingen450/3€ 4.839€ 9.547▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 950€ 950=
Overige schulden47/48€ 3.108€ 53.101▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 3.225€ 3.262▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.102€ 1.193▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 44.366€ 40.942▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 40.039€ 36.487▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 2.434€ 3.105▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2.434€ 3.105▲
Financiële kosten65/66B€ 138€ 67▼
Recurrente financiële kosten65€ 138€ 67▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 42.335€ 39.525▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 14.158€ 13.552▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 28.177€ 25.972▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 28.177€ 25.972▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 28.177€ 25.972▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0-
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 3.108€ 53.101▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 28.177€ 25.972▼
Aan de overige reserves6921€ 28.177€ 25.972▼
Uit te keren winst694/7€ 3.108€ 53.101▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 3.108€ 53.101▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 12-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 0-----
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 19.519€ 19.849€ 10.891€ 9.766€ 11.827€ 3.435€ 3.225€ 3.262▲ 1,1%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 2.315€ 1.223€ 1.365€ 1.102€ 1.193▲ 8,2%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 0-----
Bruto bedrijfsmarge9900€ 32.018€ 34.320€ 103.517€ 8.747€ 5.145€ 44.621€ 44.366€ 40.942▼ 7,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 9.023€ 12.158€ 88.481-€ 3.333-€ 7.906€ 39.822€ 40.039€ 36.487▼ 8,9%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 818€ 934€ 1.270€ 2.434€ 3.105▲ 27,5%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 26--€ 818€ 934€ 1.270€ 2.434€ 3.105▲ 27,5%
Financiële kosten65/66B---€ 190€ 234€ 228€ 138€ 67▼ 51,2%
Recurrente financiële kosten65€ 4.032€ 5.184€ 9.335€ 190€ 234€ 228€ 138€ 67▼ 51,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 5.017€ 6.974€ 79.146-€ 2.706-€ 7.206€ 40.864€ 42.335€ 39.525▼ 6,6%
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.963€ 3.450€ 26.044€ 409€ 385€ 12.635€ 14.158€ 13.552▼ 4,3%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.054€ 3.524€ 53.101-€ 3.114-€ 7.592€ 28.229€ 28.177€ 25.972▼ 7,8%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 450€ 0----
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 2.839€ 3.288€ 53.101-€ 2.664-€ 7.592€ 28.229€ 28.177€ 25.972▼ 7,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 188.478€ 172.682€ 115.388€ 85.745€ 76.117€ 109.026€ 132.767€ 156.155▲ 17,6%
Vaste activa21/28€ 131.421€ 113.222€ 18.857€ 21.807€ 24.966€ 21.532€ 19.877€ 16.616▼ 16,4%
Immateriële vaste activa21€ 1€ 1€ 1€ 1€ 1€ 1€ 1€ 1=
Materiële vaste activa22/27€ 131.420€ 113.221€ 18.856€ 21.806€ 24.965€ 21.531€ 19.876€ 16.615▼ 16,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 660€ 330€ 0---
Meubilair en rollend materieel24---€ 11.856€ 2.435€ 1.767€ 1.099€ 430▼ 60,8%
Overige materiële vaste activa26---€ 9.290€ 22.200€ 19.764€ 18.778€ 16.185▼ 13,8%
Vlottende activa29/58€ 57.057€ 59.460€ 96.532€ 63.938€ 51.150€ 87.494€ 112.890€ 139.540▲ 23,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 19.601€ 16.907€ 10.750€ 24.297€ 26.539€ 39.634€ 78.838€ 96.616▲ 22,6%
Handelsvorderingen40---€ 11.558€ 7.416€ 14.287€ 12.788€ 13.532▲ 5,8%
Overige vorderingen41---€ 12.739€ 19.124€ 25.347€ 66.051€ 83.084▲ 25,8%
Liquide middelen54/58€ 35.355€ 41.726€ 85.379€ 37.607€ 21.925€ 47.860€ 34.052€ 42.923▲ 26,1%
Overlopende rekeningen490/1---€ 2.034€ 2.687€ 0---
Passiva
Totaal passiva10/49€ 188.478€ 172.682€ 115.388€ 85.745€ 76.117€ 109.026€ 132.767€ 156.155▲ 17,6%
Eigen vermogen10/15€ 21.754€ 25.278€ 78.379€ 75.264€ 67.673€ 93.500€ 118.569€ 91.440▼ 22,9%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 3.154€ 6.678€ 59.779€ 59.329€ 59.329€ 74.900€ 99.969€ 72.840▼ 27,1%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 957€ 957€ 0---
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 957€ 957€ 0---
Belastingvrije reserves132---€ 0-----
Beschikbare reserves133---€ 58.371€ 58.371€ 74.900€ 99.969€ 72.840▼ 27,1%
Overgedragen winst (verlies)14----€ 2.664-€ 10.256€ 0€ 0€ 0-
Schulden17/49€ 166.724€ 147.404€ 37.010€ 10.481€ 8.444€ 15.526€ 14.198€ 64.715▲ 356%
Schulden op meer dan één jaar17€ 107.364€ 97.245€ 0------
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 59.360€ 50.159€ 37.010€ 10.481€ 8.444€ 15.526€ 14.198€ 64.715▲ 356%
Handelsschulden44€ 1.568€ 2.285€ 3.378€ 6.180€ 3.138€ 6.583€ 5.302€ 1.117▼ 78,9%
Leveranciers440/4---€ 6.180€ 3.138€ 6.583€ 5.302€ 1.117▼ 78,9%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 4.301€ 5.157€ 6.541€ 5.789€ 10.497▲ 81,3%
Belastingen450/3---€ 4.301€ 5.157€ 5.591€ 4.839€ 9.547▲ 97,3%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-----€ 950€ 950€ 950=
Overige schulden47/48---€ 0€ 150€ 2.402€ 3.108€ 53.101▲ 17×
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.054€ 3.524€ 53.101-€ 3.114-€ 7.592€ 28.229€ 28.177€ 25.972▼ 7,8%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 19.519€ 19.849€ 10.891€ 9.766€ 11.827€ 3.435€ 3.225€ 3.262▲ 1,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 22.572€ 23.372€ 63.992€ 6.651€ 4.236€ 31.664€ 31.402€ 29.234▼ 6,9%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 1.650€ 83.474-€ 12.717-€ 14.987€ 0-€ 1.570€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 6.370€ 43.653-€ 47.772-€ 15.682€ 25.935-€ 13.808€ 8.872-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 34.693 ondernemingen hetzelfde profiel als TWO STUDIOS nu. Twee jaar later bestond 95,3% nog en was 0,7% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,3% bestond nog
3,9% stopte op een andere manier
0,7% ging failliet

Dat past bij de faillissementskans van TWO STUDIOS zelf: < 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 34.693 ondernemingen, geen voorspelling voor TWO STUDIOS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 12-06-2026 2026-00162961 PDF
31-12-2024 microschema 10-06-2025 2025-00126881 PDF
31-12-2023 microschema 28-06-2024 2024-00194717 PDF
31-12-2022 microschema 23-06-2023 2023-00158330 PDF
31-12-2021 microschema 07-07-2022 2022-20189869 PDF
31-12-2020 microschema 17-06-2021 2021-20500561 PDF
31-12-2019 microschema 29-09-2020 2020-56200318 PDF
31-12-2018 microschema 02-08-2019 2019-42600350 PDF
31-12-2017 microschema 17-08-2018 2018-46800080 PDF
31-12-2016 microschema 10-08-2017 2017-42100304 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, laatste wijziging in 2023
De Meulder Olivier
Niet-statutair bestuurder · sinds 15-11-2011 · eerder zaakvoerder, tot 28-12-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 12-06-2026
Actief
Van Aerde Karen
Niet-statutair bestuurder · sinds 16-05-2012 · eerder zaakvoerder, tot 28-12-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 12-06-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 28-12-2023

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 28-12-2023 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
De Meulder Olivier
  • Zaakvoerder, tot 28-12-2023
  • Niet-statutair bestuurder, al vóór 28-12-2023 en nog in functie
Van Aerde Karen
  • Zaakvoerder, tot 28-12-2023
  • Niet-statutair bestuurder, al vóór 28-12-2023 en nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

TWO STUDIOS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van TWO STUDIOS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
12-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 49 dagen voor het einde van de termijn
2025
10-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 51 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 118.569 ▲26,8%
Na 2 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 118.569.
28-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 33 dagen voor het einde van de termijn
2023
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 28.229
Het nettoresultaat is € 28.229, na 2 jaar verlies.
28-12
Staatsblad-akte 2 ontslagnemende bestuurders, 2 herbenoemd
Ontslagen: De Meulder Olivier (zaakvoerder) en Van Aerde Karen (zaakvoerder) · Herbenoemingen: De Meulder Olivier (niet-statutair bestuurder) en Van Aerde Karen (niet-statutair bestuurder) · Statutenwijziging15 punten ▸
  • Algemene vergadering, buitengewone algemene vergadering, eenstemmig
  • Overige bepaling, statuten ongewijzigd, ongewijzigd gebleven tot op heden
  • Statutenwijziging, 4 keer vermeld in de akte
  • Vrijgave reserve, aanpassing kapitaal aan Wetboek van vennootschappen en verenigingen, schrappen statutair onbeschikbare eigenvermogensrekening en beschikbaar maken voor toekomst…
  • Overige bepaling, ontslag en herbenoeming zaakvoerder als bestuurder
  • Overige bepaling, agenda zeteladres en volmacht, Adres van de zetel
  • Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
  • Vrijgave reserve, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening opheffen en middelen beschikbaar maken voor uitkering, TWEEDE BESLUIT deel 2
  • Doelwijziging
  • Ontslag bestuurder, De Meulder Olivier (zaakvoerder)
  • Ontslag bestuurder, Van Aerde Karen (zaakvoerder)
  • Herbenoeming bestuurder, De Meulder Olivier (niet-statutair bestuurder)
  • De akte bevat nog 3 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

23-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 38 dagen voor het einde van de termijn
2022
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 7.592
Het nettoresultaat zakt naar -€ 7.592, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
07-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 24 dagen voor het einde van de termijn
2021
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 6,10
De liquiditeit stijgt van 2,61 naar 6,10. De schulden op korte termijn zakken van € 37.010 naar € 10.481.
17-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 44 dagen voor het einde van de termijn
2020
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 53.101 ▲1.407%
Het bedrijfsresultaat van € 88.481 en het nettoresultaat van € 53.101 zijn allebei een record.
Toon oudere gebeurtenissen
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 2,61
De liquiditeit stijgt van 1,19 naar 2,61. De schulden op korte termijn zakken van € 50.159 naar € 37.010.
29-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 60 dagen te laat
2019
02-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen te laat
2018
17-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 17 dagen te laat
2017
10-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 10 dagen te laat
2011
28-11
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

TWO STUDIOS werd op 15 november 2011 opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 188.478 in 2018 naar € 156.155 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam TWO STUDIOS in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0841.062.254
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 15-11-2011
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 28-12-2023
Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.
TWO STUDIOS, besloten vennootschap
akte van 28-12-2023
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, bij enkel besluit bestuursorgaan oprichten of opheffen wanneer en waar nodig,voor zover geen wijziging toepasselijk…
akte van 28-12-2023

Zetel en vestigingen

Zetel Hallebaan 124, 2390 Malle, België
Vestiging Two Studios, Hallebaan 124, 2390 Malle sinds 16-11-2011 · vestigingsnummer 2.207.917.95818130 Prepress- en premediadiensten

Activiteiten

NACEBEL 2025
74120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie hoofdactiviteit
74201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Codes volgens NACEBEL 2008
74103 Activiteiten van grafische designers hoofdactiviteit
74201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0841.062.254
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0841062254
Ander Peppol-ID 9925:BE0841062254
Ingeschreven 31-10-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
“Algemene Vergadering Organisatie en bijeenroeping Ieder jaar wordt een gewone algemene vergadering van aandeelhouders gehouden op de zetel…”
akte van 28-12-2023

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.525 m²
Gebouwvoetafdruk
237 m²
Volume, LiDAR
1.329 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11049B0534/00A000 Vlaanderen 1.525 m² 1 · 237 m² 6,9 m · 2