Ga naar inhoud

TUINEN GEERS

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefPater Vandemoerelaan 17, 8420 De Haan, BelgiëKBO/BCE: BE 1005.993.136
Samenvatting

De berekende faillissementskans van TUINEN GEERS over 12 maanden bedraagt 2,8% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 102.001 en een nettoresultaat van € 36.204. De solvabiliteit is beter dan 38% van 5.629 sectorgenoten (NACE 81, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Landschapsverzorging
NACE 81300
1 vestiging
Schaal
€ 343.380balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 102.001
Winst
€ 36.204
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,8%
Structuur
Jaarrekening 2025 21 dagen te laat neergelegd
Waarom 52verhoogt risicoOpgericht in 20241 zetelwijziging in 24 maandenLiquiditeit 2,53, liquide middelen € 5.174, gehalveerdverlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 21-08-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 56% van de sectorgenoten (NACE 81, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 55-2
eigen vermogen 29,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 48+26
kortlopende schulden 16,2% · geldmiddelen 1,5%
Rentabiliteit 82-18
rendement op activa 10,5%
Faillissementskans, 12 maanden
2,8% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (7.694 ondernemingen, NACE 81, micro)
Verloop 24 maanden 03-2025: 2,0%laagste waarde 04-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 4,6%▲ +2,1 procentpunten t.o.v. 06-2025 08-2025: 5,1%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,9%▼ -2,2 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,8%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,3%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,5%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 3,0%▼ -2,5 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 5.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,53 tegenover 0,92 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 16,2% en geldmiddelen: 1,5% van het balanstotaal), maar 70,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 81, micro): beter dan 37% op solvabiliteit, 44% op liquiditeit, 63% op rentabiliteit en 82% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 21-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 2,53, liquide middelen € 5.174, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 21 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 21-08-2026, 21 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
21 dagen te laat
2024
28 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 25 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 81) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 2,53
  3. Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 102.001 ▲55%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 20% op nettoresultaatsectormediaan € 9.370 · 5.625 bedrijven € 36.204 Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 343.380 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 343.380
Winst
€ 36.204
Solvabiliteit
29,7%
Balanstotaal▲ 67,2%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 28-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 20-06-2025Maatschappelijke zetel
  3. 16-02-2024Oprichting
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
LandschapsverzorgingNACE 81300
Opgericht
14-02-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 20:00
Doel
Het aanleggen en onderhouden van tuinen,parken en het groene gedeelte van sportvelden…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van TUINEN GEERS

Wat is het ondernemingsnummer van TUINEN GEERS?
1005.993.136. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1005.993.136.
Waar is TUINEN GEERS gevestigd?
De zetel is gevestigd op Pater Vandemoerelaan 17, 8420 De Haan.Ondernemingsgegevens
Wat doet TUINEN GEERS?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is landschapsverzorging (NACE 81300).
Wat is de rechtsvorm van TUINEN GEERS?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd TUINEN GEERS opgericht?
Op 14-02-2024.
Is TUINEN GEERS nog actief?
Ja, TUINEN GEERS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft TUINEN GEERS?
Gemiddeld 0,2 voltijdse equivalenten in boekjaar 2024, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van TUINEN GEERS?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt TUINEN GEERS winst?
In boekjaar 2025 boekte TUINEN GEERS een winst van € 36.204.
Waar vind ik de jaarrekening van TUINEN GEERS?
TUINEN GEERS legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet TUINEN GEERS de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van TUINEN GEERS

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.