Ga naar inhoud

Tuinen Christophe

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefMelkepoel 11, 3140 Keerbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0728.965.391
Samenvatting

Tuinen Christophe is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 231.014 en een nettoresultaat van € 119.679. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 41% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 51% van 2.062 sectorgenoten (NACE 01, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige plantenvermeerdering
NACE 01309Schoonmaak en landschapsverzorging NACE 81300
2 vestigingen
Schaal
€ 558.783balanstotaal 2025
Personeel
4,7 VTE
Eigen vermogen
€ 231.014
Winst
€ 119.679
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)Nettoresultaat +1.557%: ander schema
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd1 van 2 akten samengevat
Waarom 94verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector Landbouw (NACE 01)Liquiditeit 2,00, liquide middelen € 203.147Eigen vermogen € 231.014 (41,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 81% van de sectorgenoten (NACE 01, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 66+15
eigen vermogen 41,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 81+6
kortlopende schulden 33,4% · geldmiddelen 36,4%
Rentabiliteit 96+46
rendement op activa 21,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (5.682 ondernemingen, NACE 01, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,2%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 21.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,0 tegenover 1,34 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 33,4% en geldmiddelen: 36,4% van het balanstotaal), maar 58,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 01, micro): beter dan 56% op solvabiliteit, 86% op liquiditeit, 91% op rentabiliteit en 90% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Landbouw (NACE 01)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,00, liquide middelen € 203.147
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 61 dagen te laat neergelegd; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Eigen vermogen € 231.014 (41,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 61 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 30-09-2026, 61 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
61 dagen te laat
2024
11 dagen te laat
2023
27 dagen te laat
2022
7 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
12 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 25 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 01) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 37% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 119.679 ▲1.557%
  3. Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 231.014 ▲65,8%

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025ander schema neergelegd ▲ 17× Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 61 dagen Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 119.679 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 558.783
Winst
€ 119.679
Solvabiliteit
41,3%
Balanstotaal▲ 4,3%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 11-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  3. 13-09-2024Maatschappelijke zetel
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige plantenvermeerderingNACE 01309
Opgericht
27-06-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Kerngegevens van Tuinen Christophe

Wat is het ondernemingsnummer van Tuinen Christophe?
0728.965.391. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0728.965.391.
Waar is Tuinen Christophe gevestigd?
De zetel is gevestigd op Melkepoel 11, 3140 Keerbergen.Ondernemingsgegevens
Wat doet Tuinen Christophe?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige plantenvermeerdering (NACE 01309).
Wat is de rechtsvorm van Tuinen Christophe?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Tuinen Christophe opgericht?
Op 27-06-2019.
Is Tuinen Christophe nog actief?
Ja, Tuinen Christophe staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Tuinen Christophe?
Gemiddeld 4,7 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Tuinen Christophe?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt Tuinen Christophe winst?
In boekjaar 2025 boekte Tuinen Christophe een winst van € 119.679.
Waar vind ik de jaarrekening van Tuinen Christophe?
Tuinen Christophe legde 6 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Tuinen Christophe de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van Tuinen Christophe

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.