Ga naar inhoud

TSARABE

Actief
BVopgericht 200817 jaar actiefPorte à Camp (Bas) 42, 7971 Beloeil, BelgiëKBO/BCE: BE 0807.435.720
Samenvatting

De berekende faillissementskans van TSARABE over 12 maanden bedraagt 2,4% (gemiddeld). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 23.090) en een nettoresultaat van € 16.691. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 8,5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 19% van 18.737 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Financieel · boekjaar 2024, microschema

Jaarrekening 2025 nog niet neergelegd, termijn verstreken op 31 juli 2026 Boekjaar afgesloten op 31 december 2025; neerlegging uiterlijk 7 maanden na afsluiting (WVV art. 3:10). Bron: NBB, neerleggingen, toestand op 14 oktober 2026.

Eigen vermogen
-€ 23.090▲ 42,0%
2023 · -€ 39.780
Totaal activa
€ 86.178▲ 6,9%
2023 · € 80.641
Nettoresultaat
€ 16.691
2023 · -€ 13.068
Werkkapitaal
-€ 47.261▲ 22,9%
2023 · -€ 61.273
Verloop door de jaren

2020 tot 2024, 5 boekjaren 2018 tot 2024, 7 boekjaren

Het bedrijfsresultaat keert in 2024 terug naar winst: € 20.731 na een verlies van € 9.481 in 2023.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 20.731 2024 Nettoresultaat€ 16.691 2024

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 56, Eet- en drankgelegenheden: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2018201920202021202220232024
Bedrijfsresultaat€ 3.721-€ 5.883▲ 58,1%€ 5.644▼ 4,1%€ 31.564▲ 459%-€ 567-€ 9.481▼ 1.572%€ 20.731
Nettoresultaat-€ 800-€ 1.444€ 2.002binnen de middelste helft van de sector▲ 38,7%€ 27.006binnen de middelste helft van de sector▲ 1.249%-€ 3.841binnen de middelste helft van de sector-€ 13.068onder de middelste helft van de sector▼ 240%€ 16.691binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen-€ 53.195--€ 51.751▲ 2,7%-€ 49.878onder de middelste helft van de sector▲ 3,6%-€ 22.872onder de middelste helft van de sector▲ 54,1%-€ 26.713onder de middelste helft van de sector▼ 16,8%-€ 39.780onder de middelste helft van de sector▼ 48,9%-€ 23.090onder de middelste helft van de sector▲ 42,0%
Totaal activa€ 101.737-€ 104.196▲ 2,4%€ 92.902binnen de middelste helft van de sector▼ 10,8%€ 98.262binnen de middelste helft van de sector▲ 5,8%€ 101.620binnen de middelste helft van de sector▲ 3,4%€ 80.641binnen de middelste helft van de sector▼ 20,6%€ 86.178binnen de middelste helft van de sector▲ 6,9%
Schulden€ 152.932-€ 153.947▲ 0,7%€ 140.780▼ 8,6%€ 119.134▼ 15,4%€ 126.333▲ 6,0%€ 120.422▼ 4,7%€ 109.268▼ 9,3%
Werkkapitaal-€ 85.819--€ 80.951▲ 5,7%-€ 75.812onder de middelste helft van de sector▲ 6,3%-€ 46.504onder de middelste helft van de sector▲ 38,7%-€ 45.974onder de middelste helft van de sector▲ 1,1%-€ 61.273onder de middelste helft van de sector▼ 33,3%-€ 47.261onder de middelste helft van de sector▲ 22,9%
Solvabiliteit-52,3%--49,7%▲ 2,6pp-53,7%onder de middelste helft van de sector▼ 4,0pp-23,3%onder de middelste helft van de sector▲ 30,4pp-26,3%onder de middelste helft van de sector▼ 3,0pp-49,3%onder de middelste helft van de sector▼ 23,0pp-26,8%onder de middelste helft van de sector▲ 22,5pp
Liquiditeit0,07-0,18▲ 0,110,16onder de middelste helft van de sector▼ 0,010,38onder de middelste helft van de sector▲ 0,210,46onder de middelste helft van de sector▲ 0,080,31onder de middelste helft van de sector▼ 0,150,44onder de middelste helft van de sector▲ 0,13
Rendabiliteit (ROA)-0,8%-1,4%▲ 2,2pp2,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp27,5%boven de middelste helft van de sector▲ 25,3pp-3,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 31,3pp-16,2%onder de middelste helft van de sector▼ 12,4pp19,4%boven de middelste helft van de sector▲ 35,6pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 56, Eet- en drankgelegenheden: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2024 in kleur, 2023 als grijze balk eronder
Activa € 86.178
Vaste activa € 49.327 ▼ 7,8%
Vlottende activa € 36.851 ▲ 35,8%
Passiva
Eigen vermogen-€ 23.090
Schulden€ 109.268
Het eigen vermogen is negatief: de schulden (€ 109.268) zijn groter dan het balanstotaal (€ 86.178).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2024 · verandering tegenover 2023
EBITDA
€ 24.916▲
2023 · -€ 458
Cashflow
€ 20.876▲
2023 · -€ 4.044
Snelle liquiditeit
0,29▲
2023 · 0,22
Rentedekking
5,95▲
2023 · -0,13
Schulden ≤ 1 jaar
€ 84.111▼
2023 · € 88.402
Schulden > 1 jaar
€ 25.156▼
2023 · € 32.019
Personeelskosten
€ 25.114▼
2023 · € 35.921
Geen schuldgraad: het eigen vermogen is negatief, dus schulden gedeeld door eigen vermogen zegt niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 3.632 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 2,9% binnen 24 maanden failliet en bestaat 91,9% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • winst van 5% van de balans of meer
2,9% ging failliet
4,8% stopte op een andere manier
91,9% bestaat nog

Van nog 0,4% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 2,4% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 3.632 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2024 tegenover 2023 · 44 posten
Balans Code20232024
Activa
Totaal activa20/58€ 80.641€ 86.178▲
Vaste activa21/28€ 53.512€ 49.327▼
Materiële vaste activa22/27€ 52.407€ 48.222▼
Terreinen en gebouwen22€ 51.764€ 47.943▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 643€ 279▼
Financiële vaste activa28€ 1.105€ 1.105=
Vlottende activa29/58€ 27.129€ 36.851▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 7.499€ 12.410▲
Voorraden30/36€ 7.499€ 12.410▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.522€ 11▼
Handelsvorderingen40€ 3.908€ 11▼
Overige vorderingen41€ 1.614-
Liquide middelen54/58€ 9.228€ 23.968▲
Overlopende rekeningen490/1€ 4.881€ 462▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 80.641€ 86.178▲
Eigen vermogen10/15-€ 39.780-€ 23.090▲
Inbreng10/11€ 18.594€ 18.594=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 58.374-€ 41.683▲
Schulden17/49€ 120.422€ 109.268▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 32.019€ 25.156▼
Financiële schulden170/4€ 32.019€ 25.156▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 88.402€ 84.111▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 6.469€ 7.417▲
Handelsschulden44€ 5.283€ 5.349▲
Leveranciers440/4€ 5.283€ 5.349▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 7.420€ 3.900▼
Belastingen450/3€ 1.228€ 681▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 6.192€ 3.219▼
Overige schulden47/48€ 69.230€ 67.446▼
Resultaat Code20232024
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 35.921€ 25.114▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9.024€ 4.185▼
Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen)635/8--€ 914
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.279€ 3.686▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 36.742€ 52.802▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 9.481€ 20.731▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 61€ 145▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 61€ 145▲
Financiële kosten65/66B€ 3.647€ 4.186▲
Recurrente financiële kosten65€ 3.647€ 4.186▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 13.068€ 16.691▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 13.068€ 16.691▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 13.068€ 16.691▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 58.374-€ 41.683▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 45.306-€ 58.374▼

De toelichting bij deze jaarrekening (8 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2018201920202021202220232024Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 13.000----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 37.860€ 46.747€ 35.921€ 25.114▼ 30,1%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 10.052€ 9.218€ 8.660€ 8.660€ 8.745€ 9.024€ 4.185▼ 53,6%
Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen)635/8-------€ 914-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 700€ 1.718€ 1.279€ 3.686▲ 188%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 39.669€ 39.515€ 34.877€ 78.784€ 56.643€ 36.742€ 52.802▲ 43,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 3.721€ 5.883€ 5.644€ 31.564-€ 567-€ 9.481€ 20.731-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 2€ 153€ 61€ 145▲ 140%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 8€ 2€ 3€ 2€ 153€ 61€ 145▲ 140%
Financiële kosten65/66B---€ 4.450€ 3.282€ 3.647€ 4.186▲ 14,8%
Recurrente financiële kosten65€ 4.526€ 4.440€ 3.645€ 4.450€ 3.282€ 3.647€ 4.186▲ 14,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 797€ 1.444€ 2.002€ 27.116-€ 3.696-€ 13.068€ 16.691-
Belastingen op het resultaat67/77€ 2€ 1-€ 110€ 145---
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 800€ 1.444€ 2.002€ 27.006-€ 3.841-€ 13.068€ 16.691-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 800€ 1.444€ 2.002€ 27.006-€ 3.841-€ 13.068€ 16.691-
Post2018201920202021202220232024Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 101.737€ 104.196€ 92.902€ 98.262€ 101.620€ 80.641€ 86.178▲ 6,9%
Vaste activa21/28€ 95.341€ 86.834€ 78.174€ 70.189€ 62.536€ 53.512€ 49.327▼ 7,8%
Immateriële vaste activa21---€ 0€ 0---
Materiële vaste activa22/27€ 94.911€ 86.404€ 77.744€ 69.084€ 61.431€ 52.407€ 48.222▼ 8,0%
Terreinen en gebouwen22---€ 69.084€ 60.424€ 51.764€ 47.943▼ 7,4%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0€ 1.007€ 643€ 279▼ 56,6%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0€ 0---
Financiële vaste activa28€ 430€ 430€ 430€ 1.105€ 1.105€ 1.105€ 1.105=
Vlottende activa29/58€ 6.396€ 17.362€ 14.729€ 28.073€ 39.084€ 27.129€ 36.851▲ 35,8%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3---€ 5.285€ 12.879€ 7.499€ 12.410▲ 65,5%
Voorraden30/36---€ 5.285€ 12.879€ 7.499€ 12.410▲ 65,5%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 460€ 10.068€ 1.355-€ 3.648€ 5.522€ 11▼ 99,8%
Handelsvorderingen40----€ 3.466€ 3.908€ 11▼ 99,7%
Overige vorderingen41----€ 182€ 1.614--
Liquide middelen54/58€ 5.830€ 7.295€ 11.797€ 22.395€ 22.121€ 9.228€ 23.968▲ 160%
Overlopende rekeningen490/1---€ 393€ 437€ 4.881€ 462▼ 90,5%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 101.737€ 104.196€ 92.902€ 98.262€ 101.620€ 80.641€ 86.178▲ 6,9%
Eigen vermogen10/15-€ 53.195-€ 51.751-€ 49.878-€ 22.872-€ 26.713-€ 39.780-€ 23.090▲ 42,0%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.594€ 18.594€ 18.594€ 18.594=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 71.795-€ 70.351-€ 68.471-€ 41.465-€ 45.306-€ 58.374-€ 41.683▲ 28,6%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000---
Voorzieningen voor risico's en kosten160/5---€ 2.000€ 2.000---
Overige risico's en kosten164/5---€ 2.000€ 2.000---
Schulden17/49€ 152.932€ 153.947€ 140.780€ 119.134€ 126.333€ 120.422€ 109.268▼ 9,3%
Schulden op meer dan één jaar17€ 60.717€ 55.634€ 50.239€ 44.557€ 38.489€ 32.019€ 25.156▼ 21,4%
Financiële schulden170/4---€ 44.557€ 38.489€ 32.019€ 25.156▼ 21,4%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 92.215€ 98.314€ 90.541€ 74.577€ 85.058€ 88.402€ 84.111▼ 4,9%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 5.696€ 6.068€ 6.469€ 7.417▲ 14,6%
Handelsschulden44€ 5.129€ 13.607€ 4.700€ 1.190€ 9.584€ 5.283€ 5.349▲ 1,3%
Leveranciers440/4---€ 1.190€ 9.584€ 5.283€ 5.349▲ 1,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 2.626€ 2.245€ 7.420€ 3.900▼ 47,4%
Belastingen450/3---€ 353-€ 1.228€ 681▼ 44,5%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 2.274€ 2.245€ 6.192€ 3.219▼ 48,0%
Overige schulden47/48---€ 65.065€ 67.160€ 69.230€ 67.446▼ 2,6%
Overlopende rekeningen492/3----€ 2.786---
Post2018201920202021202220232024Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 800€ 1.444€ 2.002€ 27.006-€ 3.841-€ 13.068€ 16.691-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 10.052€ 9.218€ 8.660€ 8.660€ 8.745€ 9.024€ 4.185▼ 53,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 9.253€ 10.662€ 10.662€ 35.666€ 4.903-€ 4.044€ 20.876-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 710€ 0-€ 675-€ 1.092€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 1.464€ 4.503€ 10.598-€ 274-€ 12.893€ 14.740-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2024 microschema 25-09-2025 2025-00502632
31-12-2023 microschema 25-11-2024 2024-00603806
31-12-2022 microschema 30-08-2023 2023-00402210
31-12-2021 microschema 07-08-2022 2022-20274282
31-12-2020 microschema 20-12-2021 2021-80800344
31-12-2019 microschema 08-12-2020 2020-75000054
31-12-2018 microschema 08-12-2020 2020-75000052
31-12-2017 microschema 31-08-2018 2018-55300520
31-12-2016 microschema 21-08-2017 2017-48100274
31-12-2015 volledig schema 23-09-2016 2016-62100079

Toon alle 14 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio

In de cijfers van deze onderneming staat geen positief eigen vermogen en geen personeelsbestand, dus vergelijken op omvang kan niet. Deze bedrijven delen alleen de sector en de regio. Van de 21.394 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56112) zijn de cijfers van 9.819 gekend. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.