Ga naar inhoud

TRANS-PRO-BOIS

Actief
NVopgericht 200719 jaar actiefRue Gilbock, Wanlin 17, 5564 Houyet, BelgiëKBO/BCE: BE 0889.896.311
Samenvatting

TRANS-PRO-BOIS is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 12.290) en een nettoresultaat van -€ 10.687. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 106 sectorgenoten (NACE 02, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Exploitatie van bossen
NACE 02200Goederenvervoer over de weg NACE 49410
10de grootste werkgever in de provincie Namen, sector Bosbouw1 vestiging
Schaal
€ 882.323balanstotaal 2025
Personeel
3,6 VTE
Eigen vermogen
-€ 12.290
Verlies
-€ 10.687
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 60 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 12.290Liquiditeit 0,73, liquide middelen € 22.032verlaagt risicoSector NACE 02Omvang: 3,6 VTE, balanstotaal € 882.323Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 31% van de sectorgenoten (NACE 02, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 24+1
eigen vermogen -1,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 28+3
kortlopende schulden 50,9% · geldmiddelen 2,5%
Rentabiliteit 51+41
rendement op activa -1,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (532 ondernemingen, NACE 02, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2%laagste waarde 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,73 tegenover 0,87 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 50,9% en geldmiddelen: 2,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 02, micro): beter dan 12% op solvabiliteit, 19% op liquiditeit, 29% op rentabiliteit en 66% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 12.290
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 02
KBO
verlaagt risico · Omvang: 3,6 VTE, balanstotaal € 882.323
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,73, liquide middelen € 22.032
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 12.290
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-06-2026, 60 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
60 dagen vroeg
2024
3 dagen vroeg
2023
65 dagen vroeg
2022
84 dagen vroeg
2021
5 dagen vroeg
2020
45 dagen vroeg
2019
63 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 46 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 02) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 37% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 55 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 83.884

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 12.290 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 52,8% · 106 bedrijven -1,4% Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van -€ 83.884 naar -€ 10.687 ▲ 87,3% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 10.687 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 882.323
Verlies
-€ 10.687
Solvabiliteit
-1,4%
Balanstotaal▼ 2,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
21
Sinds
2009
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 27-05-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 08-05-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Exploitatie van bossenNACE 02200
Opgericht
06-06-2007
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.