Ga naar inhoud

TRAITEUR GOOSSENS

Actief
BVopgericht 199531 jaar actiefAbeelstraat 2A, 2580 Putte, BelgiëKBO/BCE: BE 0454.912.875
Samenvatting

TRAITEUR GOOSSENS is actief sinds 1995 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 2,7 mln en een nettoresultaat van € 314.346. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 5,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 81% van 4.607 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Catering van evenementen
NACE 56210
Grootste bedrijf op balanstotaal in Putte, sector Horeca1 vestiging
Schaal
€ 4,2 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
26,1 VTE
Eigen vermogen
€ 2,7 mln
Winst
€ 314.346
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 20 dagen te laat neergelegd0 van 3 akten gelezen
Waarom 96verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)verlaagt risicoOpgericht in 1995Omvang: 26,1 VTE, balanstotaal € 4,2 mlnEigen vermogen € 2,7 mln (64,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 67% van de sectorgenoten (NACE 56, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 89=
eigen vermogen 64,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 70-5
kortlopende schulden 11,5% · geldmiddelen 16,5%
Rentabiliteit 78-1
rendement op activa 7,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (1.620 ondernemingen, NACE 56, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 260.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,53 tegenover 2,89 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 11,5% en geldmiddelen: 16,5% van het balanstotaal), en 35,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, klein): beter dan 87% op solvabiliteit, 81% op liquiditeit, 65% op rentabiliteit en 35% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 1995
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: 26,1 VTE, balanstotaal € 4,2 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 2,7 mln (64,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 20-08-2026, 20 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
20 dagen te laat
2024
6 dagen te laat
2023
68 dagen vroeg
2022
10 dagen te laat
2021
38 dagen vroeg
2020
31 dagen te laat
2019
33 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 6 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 44 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: Grootste bedrijf op balanstotaal in Putte, sector Horecain de Checked-ranglijsten nr. 1 Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 314.346 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1995opgericht 05-04-1995 31 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 4,2 mln
Winst
€ 314.346
Solvabiliteit
64,4%
Balanstotaal▼ 3,6%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
32
Sinds
1997
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
  2. 10-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 23-06-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Catering van evenementenNACE 56210
Opgericht
05-04-1995
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.