TOP SPEED
Open faillissementTOP SPEED is failliet verklaard, zoals gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad. De curator is Jeroen Pinoy.
Samenvatting
Daarnaast meldt het Belgisch Staatsblad 2 berichten over gerechtelijke reorganisatie. Volgens de jaarrekening over 2023 had TOP SPEED een negatief eigen vermogen (-€ 182.178) en een nettoresultaat van -€ 146.303.
Overzicht
Informatie voor schuldeisers
Failliet verklaard op 13 november 2024 · curator Jeroen Pinoy · een vordering aangeven kan niet meer
Schuldeiserswijzer voor deze ondernemingDe procedure
- Rechtbank
- Ondernemingsrechtbank Antwerpen, afdeling Mechelen
- Rechter-commissaris
- Koenraad De Geest
- Staatsblad
- 22-11-2024zoek in het document naar 2024/145274
Termijnen
- Voorlopige staking van betaling
- 13 november 2024Een later vonnis kan de datum nog wijzigen.art. XX.105 WER
- Hoger beroep of derdenverzet tot
- verstreken op 7 december 2024Dat is vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
- Schuldvordering indienen via RegSol tot
- verstreken op 13 december 2024art. XX.104 en XX.155 WER
- Eerste proces-verbaal van verificatie
- verstreken op 8 januari 2025Eis goederen die u toebehoren, zoals goederen geleverd onder eigendomsvoorbehoud, terug vóór deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
- Laattijdige aangifte tot
- verstreken op 13 november 2025Met een laattijdige aangifte deelt u alleen in wat nog niet is uitgekeerd. De kosten van die aangifte zijn voor u.art. XX.165 WER
Curator
- Jeroen PinoyCellebroedersstraat 13, 2800 Mechelenjeroenpinoy@alexius.be
Stappen voor een schuldeiser
- De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook die voor een laattijdige aangifte. Die liep tot een jaar na het vonnis.
- Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
- Volg het dossier in RegSol. Daar verschijnen de verslagen van de curator.
- Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen. Bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.
Een laattijdige aangifte kon tot een jaar na het vonnis (art. XX.165 WER). Ook die termijn is voorbij.
Het vonnis is meer dan een jaar oud. Een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. De curator weet of er nog iets wordt uitgekeerd.
Dit is algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.
Insluiten in een artikel
Zet de fiche van TOP SPEED in uw artikel over dit faillissement: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.
- De fiche blijft bijgewerkt. De toestand volgt het register en de cijfers komen uit de laatst neergelegde jaarrekening. Er staat geen score of oordeel van Checked op.
- Uw pagina wordt er nauwelijks zwaarder door: één klein script en één gegevensaanvraag, die ook uit een cache beantwoord wordt. Er zijn geen cookies en geen tracking.
- Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Open faillissement ingeschreven sinds 16-10-2001
- Activiteit
- Overige posterijen en koeriers NACE 53200
- Paritaire comités
- 140 Paritair Comité voor het vervoer en de logistiek
- 226 Paritair Comité voor de bedienden uit de internationale handel, het vervoer en de logistiek · jaarrekening 30-06-2023
- Vestigingseenheid
- 2.101.417.502 2630 Aartselaar, sinds 21-11-2001
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- D. Roeis ConsultingBestuurder · sinds 01-04-2019
- Ronny SMET100%jaarrekening 30-06-2018
Financiële situatie
- Brutomarge
- € 911.474
- ▲ 14,3%
- Omzet
- ≈ € 2,2 mln
- geschat
- Verlies
- € 146.303
- ▲ 28,4%
- Eigen vermogen
- -€ 182.178
- ▼ 408%
- Balanstotaal
- € 895.876
- ▲ 11,4%
- Werknemers op 30-06-2023
- 15
- ▲ 7,1%
Financieel
Financieel · boekjaar 2023, verkort schema
Jaarrekening 2023 neergelegd, 26 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 26 februari 2024. De termijn liep af op 31 januari 2024, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2023 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2024-00034225.
Jaarrekening 2023 neergelegd op 26-02-2024 PDF alle 21 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2023 is een verlies van € 125.720, groter dan het verlies van € 95.689 in 2022. Dat is het laagste resultaat sinds 2019.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Personeel
| Post | 30-06-2022 | 30-06-2023 |
|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 14 | 15 |
| voltijds | 14 | 15 |
| in voltijdse equivalenten | 14 | 15 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 14,2 | 13,3 |
| Met een vast contract | 14 | 11 |
| In dienst gekomen | 21 | 35 |
| Uit dienst gegaan | 20 | 34 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2022 tot 2023
Zekerheden en waarborgen
| Post | 30-06-2022 | 30-06-2023 |
|---|---|---|
| Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa | € 314.983 | € 314.983 |
| Boekwaarde van de verpande andere activa | € 171.857 | € 171.857 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2023 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 30-06-2022 | 30-06-2023 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 194.263 | € 28.291 |
| Financiële vaste activa | € 500 | € 7.543 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 97.259 | € 101.808 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2023 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2024 · 4 vermeldingen · € 12.882 toegekend · € 13.991 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | € 5.603 | € 6.158 |
| 2023 | 2 | € 6.066 | € 6.848 |
| 2022 | 1 | € 1.213 | € 985 |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 752.455 | € 735.612 | ▼ 2,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 41.763 | € 72.125 | € 76.870 | € 97.259 | € 101.808 | ▲ 4,7% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4 | - | - | - | - | € 117.448 | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 40.458 | € 57.995 | ▲ 43,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | € 3.010 | € 24.332 | ▲ 708% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 157.067 | € 234.572 | € 547.653 | € 797.493 | € 911.474 | ▲ 14,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 30.121 | -€ 4.803 | -€ 14.646 | -€ 95.689 | -€ 125.720 | ▼ 31,4% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 1.353 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0 | € 365 | € 6.770 | € 1.353 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 19.316 | € 20.309 | ▲ 5,1% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 2.056 | € 9.236 | € 14.665 | € 19.316 | € 20.309 | ▲ 5,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 28.065 | -€ 15.416 | -€ 22.541 | -€ 113.651 | -€ 146.029 | ▼ 28,5% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 13.063 | - | - | € 323 | € 274 | ▼ 15,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 15.002 | -€ 15.416 | -€ 22.541 | -€ 113.974 | -€ 146.303 | ▼ 28,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 15.002 | -€ 15.416 | -€ 22.541 | -€ 113.974 | -€ 146.303 | ▼ 28,4% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | ▲ 11,4% |
| Vaste activa21/28 | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 29,7% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 32,8% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,005 mln | ▼ 34,8% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 34,6% |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | - | - | - | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 32,7% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,005 mln | ▼ 27,5% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,01 mln | ▲ 141% |
| Vlottende activa29/58 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | ▲ 36,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | ▲ 34,4% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,5 mln | € 0,6 mln | ▲ 26,3% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,07 mln | ▲ 215% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,006 mln | ▼ 47,1% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,02 mln | ▲ 803% |
| Passiva | ||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,8 mln | € 0,9 mln | ▲ 11,4% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,08 mln | -€ 0,04 mln | -€ 0,2 mln | ▼ 408% |
| Inbreng10/11 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | = |
| Reserves13 | € 0,1 mln | € 0,08 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,05 mln | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | - | -€ 0,1 mln | -€ 0,3 mln | ▼ 128% |
| Schulden17/49 | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,8 mln | € 1,1 mln | ▲ 28,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,04 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 37,4% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 37,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,9 mln | ▲ 51,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,08 mln | ▼ 17,3% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | - | € 0,1 mln | - |
| Overige leningen439 | - | - | - | - | € 0,1 mln | - |
| Handelsschulden44 | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 22,3% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 22,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | ▲ 65,3% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▲ 0,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,2 mln | ▲ 401% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,002 mln | - | - |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 15.002 | -€ 15.416 | -€ 22.541 | -€ 113.974 | -€ 146.303 | ▼ 28,4% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 41.763 | € 72.125 | € 76.870 | € 97.259 | € 101.808 | ▲ 4,7% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 56.764 | € 56.710 | € 54.329 | -€ 16.715 | -€ 44.495 | ▼ 166% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 239.394 | -€ 19.145 | -€ 188.921 | -€ 10.786 | ▲ 94,3% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 10.861 | -€ 3.940 | -€ 12.717 | -€ 5.006 | ▲ 60,6% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 21 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-06-2023 | verkort schema | 26-02-2024 | 2024-00034225 | |
| 30-06-2022 | verkort schema | 31-01-2023 | 2023-00011512 | |
| 30-06-2021 | verkort schema | 31-01-2022 | 2022-03500465 | |
| 30-06-2020 | verkort schema | 28-01-2021 | 2021-02400133 | |
| 30-06-2019 | verkort schema | 10-02-2020 | 2020-04700349 | |
| 30-06-2018 | verkort schema | 21-12-2018 | 2018-75300357 | |
| 30-06-2017 | verkort schema | 26-01-2018 | 2018-02400163 | |
| 30-06-2016 | verkort schema | 13-01-2017 | 2017-01300098 | |
| 30-06-2015 | verkort schema | 14-01-2016 | 2016-01700529 | |
| 30-06-2014 | verkort schema | 23-12-2014 | 2014-70400266 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Insolventiemandaten
1 mandaat| Rol | Naam | Periode |
|---|---|---|
| Curator | Jeroen Pinoy Cellebroedersstraat 13, 2800 Mechelen |
13-11-2024 → heden |
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
1 eigenaarEigenaars 1
- Ronny SMETnatuurlijk persoon100%
Kapitaalverrichtingen
- 09-12-2022 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 18.600
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
- einde niet gedateerd
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| D. Roeis Consulting |
|
| David ROEIS |
|
Statuten
- Regeling vereffeningBij een vereffening krijgen eerst de schuldeisers hun geld. Wat overblijft, gaat naar de aandeelhouders.
- Vereffenaars, algemene vergadering mag één of meerdere vereffenaars aanduiden,bevoegdheden omlijnen en vergoeding bepalen
Statuten, akte van 09-12-2022
Netwerk & groep
Ondernemingen op hetzelfde adres
1 andere ondernemingVerbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van TOP SPEED. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
09-12
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Aartselaar naar MechelenNieuwe zetel: 2800 Mechelen, De Regenboog 5/R · Vorige zetel: 2630 Aartselaar, Helststraat 49 bus 1 · Functiewijziging: David ROEIS, van zaakvoerder naar gewone bestuurder16 punten ▸
- Algemene vergadering, 29-11-2022
- Overige bepaling, Onderwerping vennootschap aan WVV, statuten aanpassen aan Wetboek van vennootschappen en verenigingen
- Statutaire rechtsvorm, behouden, besloten vennootschap
- Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
- Overige bepaling, niet-gestort deel van het kapitaal, dient niet omgezet te worden in eigen vermogensrekening niet-opgevraagde inbrengen
- Kapitaalomzetting, opheffing, eventuele toekomstige bijstortingen van in verleden geplaatst maar nog niet gestort kapitaal geboekt op niet-opgevraagde inbrengen
- Statutenwijziging
- Overige bepaling, tekst nieuwe statuten, STATUTEN
- Kapitaal
- Overige bepaling, opdracht notaris tot coördinatie statuten, coördinatie opmaken en ondertekenen overeenkomstig vorig besluit en neerlegging in vennootschapsdossier verzorgen
- Zetelverplaatsing, 2800 Mechelen,De Regenboog 5/R
- Ontslag bestuurder, David ROEIS (zaakvoerder)
- De akte bevat nog 4 andere punten.
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
Opening faillissement
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 30 juni 2023
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap (BV)
- Actief sinds
- 16 oktober 2001
KBO-gegevens
Identiteit
Zetel en vestigingen
1 vroegere zetel
- 2630 Aartselaar tot de akte van 09-12-2022
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Codes volgens NACEBEL 2003
16 activiteiten
- Alle handelingen van vervoer van alle mogelijke goederen en personen door middel van alle mogelijke voertuigen en naar alle mogelijke bestemmingen.
- Het verstrekken van adviezen in verband met transport,expertises,management,marketing,organisatie en administratie in de ruimste zin van het woord.
- Onderneming voor goederenbehandeling,opslagplaatsen en magazijnen.
- Tussenpersoon in de handel en het optreden als commissionair in de handel en bij het vervoer,de goederenbehandeling ondermeer het lossen en laden,het controleren,het wegen en meten,het verpakken,de bewaking en de verzekering ervan.
- Tevens mag de vennootschap opslagplaatsen en magazijnen beheren,alsook met of zonder koelinrichting,het verrichten van stockbeheer voor rekening van derden.
- Een expeditiebedrijf,grensexpeditiebedrijf,douane-agentuur,stouwersbedrijf,alsook het vervoer van rekening van derden,zowel nationaal als internationaal,per spoor,te water,langs de weg en in de lucht:
- De aan- en verkoop,import en export,huur en verhuur,zowel groot als kleinhandel,van auto’s,vracht- en bestelwagens,motorrijwielen;
- Het verlenen van diensten,het onderzoek,de raadgeving,de administratieve en commerciële organisatie in de ruimste zin van het woord,ondermeer inzake financiële,handels-,fiscale en sociale aangelegenheden.
- Zij mag alle commerciële,industriële,financiële,handels- en nijverheid administratieve,bedrijfstechnische en bedrijfseconomische,roerende en onroerende verrichtingen stellen,die rechtstreeks of onrechtstreeks geheel of gedeeltelijk,het realiseren van het doel van de vennootschap bevorderen;
- Zij kan onder eender welke vorm participaties verwerven en/of aanhouden in bestaande of nog op te richten maatschappijen.
- Zij kan deze participaties beheren,te gelde maken en valoriseren,ondermeer door deel te nemen aan het bestuur van de onderneming waarin zij participeert te stimuleren,te plannen en te coördineren;en het ontwikkelen,kopen,verkopen,het in licentie geven van octrooien,exclusieve en andere rechten,know-how en andere aanverwante immateriële vaste activa.
- De vennootschap handelt voor eigen rekening,in consignatie,in commissie,als tussenpersoon of als vertegenwoordiger,zowel in Belgie al in het buitenland.
- Zij kan deelnemen of zich op andere wijze,interesseren in allerhande vennootschappen,ondernemingen,groeperingen of organisaties.
- De vennootschap kan zich ten gunste van iedere onderneming waarvan het doel gelijkaardig,overeenkomstig of verwant is met het hare,borgstellen of haar aval verlenen,optreden als haar agent of vertegenwoordiger,voorschotten toestaan,kredieten verlenen,hypothecaire of andere zekerheden verstrekken.
- Bovenstaande opsomming is niet limitatief,zodat de vennootschap alle handelingen kan stellen die op welke wijze ook kunnen bijdragen tot de verwezenlijking van haar maatschappelijk doel.
- De vennootschap kan ook functies van bestuurder of vereffenaar van andere vennootschappen uitoefenen,ongeacht welk doel deze hebben.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBErkenningen · vergunningen · registraties
Pakketbezorging
Vestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 12403E0854/00G003 | Vlaanderen | 8.690 m² | 1 · 4.603 m² | 8,6 m · 2 |