Ga naar inhoud

TIP TOP BELTING

Actief
BVopgericht 199927 jaar actiefHorizonlaan 40, 3600 Genk, BelgiëKBO/BCE: BE 0465.725.506
Samenvatting

TIP TOP BELTING is actief sinds 1999 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 472.642 en een nettoresultaat van € 420.571. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 5,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 27% van 183 sectorgenoten (NACE 22, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van andere producten van rubber
NACE 22120Groothandel NACE 46869
1 vestiging
Schaal
€ 2,0 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
10,6 VTE
Eigen vermogen
€ 472.642
Winst
€ 420.571
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Moeder
DONARCO · 100%
Jaarrekening 31 dagen vroeg1 van 7 akten gelezen
Waarom 85verhoogt risicoEigen vermogen € 472.642 (24,0% van het balanstotaal)verlaagt risicoOpgericht in 1999Winst € 420.571 (boekjaar 2025)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 22, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 49+2
eigen vermogen 24,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 29+4
kortlopende schulden 55,9% · geldmiddelen 6,2%
Rentabiliteit 96+1
rendement op activa 21,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (161 ondernemingen, NACE 22, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,9%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,3%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 40.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,35 tegenover 1,36 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 55,9% en geldmiddelen: 6,2% van het balanstotaal), en 76% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 22, klein): beter dan 27% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 53% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1999
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Winst € 420.571 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 472.642 (24,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
2024
28 dagen vroeg
2023
30 dagen vroeg
2022
28 dagen vroeg
2021
27 dagen vroeg
2020
30 dagen vroeg
2019
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 25 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 22) voor boekjaar 2024 is 14 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 3 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslagen: NV DONARCO (bestuurder) en BV…Vaste vertegenwoordigers: Dirk BERDEN, Geert…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 01-07-2026 · 3 in functie 3 nieuw · 2 vertrokken Bekijk
  • Positief: Bij de beste 15% op nettoresultaatsectormediaan € 44.699 · 184 bedrijven € 420.571 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 420.571 8 jaar Bekijk
  • In handen van DONARCOuiteindelijk: Domo Chemicals Holding NV 100% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,0 mln
Winst
€ 420.571
Solvabiliteit
24,0%
Balanstotaal▼ 3,5%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
Moeder
DONARCO · 100%
  • MBALDOBestuurder
  • Myriam HENDRICKXBestuurder
  • Toon VANDERLINDENBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
30
Sinds
2000
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 01-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
  3. 03-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van andere producten van rubberNACE 22120
Opgericht
20-04-1999
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.