Ga naar inhoud

TIMELO

Actief
BVopgericht 20232 jaar actiefAvenue de Luxembourg 34, 6700 Arlon, BelgiëKBO/BCE: BE 1002.838.953
Samenvatting

TIMELO is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had TIMELO een eigen vermogen van € 110.646 en een nettoresultaat van € 131.942. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 23% per jaar. De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 30-11-2023 Normale toestand
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.353.945.421 6700 Arlon, sinds 30-11-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 07-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 179.324
▲ 11,3%
Omzet
≈ € 450.000
geschat
Winst
€ 131.942
▲ 11,6%
Eigen vermogen
€ 110.646
▼ 38,1%
Balanstotaal
€ 335.276
▲ 63,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 335.276Liquiditeit 1,35, liquide middelen € 222.682Geen hoofdactiviteit geregistreerdToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 49% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 58-42
eigen vermogen 33,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 66-34
kortlopende schulden 64,9% · geldmiddelen 66,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 39,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,5% 01-2025: 0,5%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,7%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,1%▼ -0,7 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 10.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder voorgeschiedenis
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,35 (11,39 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 64,9% en de geldmiddelen 66,4% van het balanstotaal. Van het actief is 67% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 35% van hen, de liquiditeit beter dan bij 62%, de rentabiliteit beter dan bij 90% en de groei beter dan bij 11%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 335.276
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,35, liquide middelen € 222.682
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 15-06-2026, 46 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
46 dagen voor het einde van de termijn
2024
23 dagen voor het einde van de termijn
2023
23 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 31 dagen voor het einde van de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 juli neer (3 van de laatste 3 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 15-06-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen

Omzet
≈ € 450.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 300.000 en € 690.000
Totaal activa
€ 335.276▲ 63,5%
2024 · € 205.002
Nettoresultaat
€ 131.942▲ 11,6%
2024 · € 118.181
Werkkapitaal
€ 76.013▼ 50,9%
2024 · € 154.890
Meerjarenoverzicht
2023 tot 2025, 3 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 170.488
▲ 11,9% 2025
20232025
Nettoresultaat
€ 131.942
▲ 11,6% 2025
20232025
Eigen vermogen
€ 110.646
▼ 38,1% 2025
20232025
Totaal activa
€ 335.276
▲ 63,5% 2025
20232025
Schulden
€ 224.630
▲ 754% 2025
20232025
Werkkapitaal
€ 76.013
▼ 50,9% 2025
20232025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202320242025
Bedrijfsresultaat€ 69.416-€ 152.296▲ 119%€ 170.488▲ 11,9%
Nettoresultaat€ 55.522-€ 118.181▲ 113%€ 131.942▲ 11,6%
Eigen vermogen€ 60.522-€ 178.704▲ 195%€ 110.646▼ 38,1%
Totaal activa€ 124.548-€ 205.002▲ 64,6%€ 335.276▲ 63,5%
Schulden€ 64.025-€ 26.298▼ 58,9%€ 224.630▲ 754%
Werkkapitaal€ 32.403-€ 154.890▲ 378%€ 76.013▼ 50,9%

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 12% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2023. Dat is de tweede stijging op rij.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 335.276
Vaste activa € 41.566 ▲ 18,1%
Vlottende activa € 293.711 ▲ 73,0%
Passiva € 335.276
Eigen vermogen € 110.646 ▼ 38,1%
Schulden € 224.630 ▲ 754%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 12,8% naar 67,0%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 179.127▲
2024 · € 160.935
Cashflow
€ 140.582▲
2024 · € 126.821
Liquiditeit
1,35▼
2024 · 11,39
Schuldgraad
2,03▲
2024 · 0,15
ROE
119,2%▲
2024 · 66,1%
ROA
39,4%▼
2024 · 57,6%
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 217.698▲
2024 · € 14.907
Schulden > 1 jaar
€ 6.932▼
2024 · € 11.392
Belastingen
€ 38.033▲
2024 · € 33.472
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post202320242025
Materiële vaste activa€ 44.145--
Financiële vaste activa--€ 15.000
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 300€ 8.640€ 8.640

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 43 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 205.002€ 335.276▲
Vaste activa21/28€ 35.206€ 41.566▲
Materiële vaste activa22/27€ 35.206€ 26.566▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.378€ 2.113▼
Meubilair en rollend materieel24€ 32.828€ 24.453▼
Financiële vaste activa28-€ 15.000
Vlottende activa29/58€ 169.797€ 293.711▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 61.002€ 70.092▲
Handelsvorderingen40€ 58.583€ 67.674▲
Overige vorderingen41€ 2.419€ 2.419=
Liquide middelen54/58€ 106.171€ 222.682▲
Overlopende rekeningen490/1€ 2.623€ 936▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 205.002€ 335.276▲
Eigen vermogen10/15€ 178.704€ 110.646▼
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 173.704€ 105.646▼
Schulden17/49€ 26.298€ 224.630▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 11.392€ 6.932▼
Financiële schulden170/4€ 11.392€ 6.932▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 14.907€ 217.698▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 4.334€ 4.459▲
Handelsschulden44€ 3.197€ 5.504▲
Leveranciers440/4€ 3.197€ 5.504▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 5.425€ 7.735▲
Belastingen450/3€ 4.671€ 7.735▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 754-
Overige schulden47/48€ 1.950€ 200.000▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 8.640€ 8.640=
Andere bedrijfskosten640/8€ 159€ 197▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 161.094€ 179.324▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 152.296€ 170.488▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 1-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1-
Financiële kosten65/66B€ 643€ 512▼
Recurrente financiële kosten65€ 643€ 512▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 151.653€ 169.976▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 33.472€ 38.033▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 118.181€ 131.942▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 118.181€ 131.942▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 173.704€ 305.646▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 55.522€ 173.704▲
Uit te keren winst694/7-€ 200.000
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 200.000

De toelichting bij deze jaarrekening telt 7 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 15-06-2026.

Post202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 300€ 8.640€ 8.640=
Andere bedrijfskosten640/8-€ 159€ 197▲ 23,6%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 69.716€ 161.094€ 179.324▲ 11,3%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 69.416€ 152.296€ 170.488▲ 11,9%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 1--
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 1--
Financiële kosten65/66B€ 3€ 643€ 512▼ 20,3%
Recurrente financiële kosten65€ 3€ 643€ 512▼ 20,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 69.413€ 151.653€ 169.976▲ 12,1%
Belastingen op het resultaat67/77€ 13.891€ 33.472€ 38.033▲ 13,6%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 55.522€ 118.181€ 131.942▲ 11,6%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 55.522€ 118.181€ 131.942▲ 11,6%
Post202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 124.548€ 205.002€ 335.276▲ 63,5%
Vaste activa21/28€ 43.845€ 35.206€ 41.566▲ 18,1%
Materiële vaste activa22/27€ 43.845€ 35.206€ 26.566▼ 24,5%
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.643€ 2.378€ 2.113▼ 11,1%
Meubilair en rollend materieel24€ 41.203€ 32.828€ 24.453▼ 25,5%
Financiële vaste activa28--€ 15.000-
Vlottende activa29/58€ 80.702€ 169.797€ 293.711▲ 73,0%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 56.654€ 61.002€ 70.092▲ 14,9%
Handelsvorderingen40€ 56.654€ 58.583€ 67.674▲ 15,5%
Overige vorderingen41-€ 2.419€ 2.419=
Liquide middelen54/58€ 23.024€ 106.171€ 222.682▲ 110%
Overlopende rekeningen490/1€ 1.024€ 2.623€ 936▼ 64,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 124.548€ 205.002€ 335.276▲ 63,5%
Eigen vermogen10/15€ 60.522€ 178.704€ 110.646▼ 38,1%
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000€ 5.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 55.522€ 173.704€ 105.646▼ 39,2%
Schulden17/49€ 64.025€ 26.298€ 224.630▲ 754%
Schulden op meer dan één jaar17€ 15.726€ 11.392€ 6.932▼ 39,1%
Financiële schulden170/4€ 15.726€ 11.392€ 6.932▼ 39,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 48.299€ 14.907€ 217.698▲ 15×
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 4.213€ 4.334€ 4.459▲ 2,9%
Handelsschulden44€ 6.975€ 3.197€ 5.504▲ 72,1%
Leveranciers440/4€ 6.975€ 3.197€ 5.504▲ 72,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 15.457€ 5.425€ 7.735▲ 42,6%
Belastingen450/3€ 15.457€ 4.671€ 7.735▲ 65,6%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 754--
Overige schulden47/48€ 21.654€ 1.950€ 200.000▲ 103×
Post202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 55.522€ 118.181€ 131.942▲ 11,6%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 300€ 8.640€ 8.640=
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 55.823€ 126.821€ 140.582▲ 10,9%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 15.000-
Verandering liquide middelen-€ 83.147€ 116.510▲ 40,1%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als TIMELO nu. Twee jaar later bestond 95,9% nog en was 1,8% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,9% bestond nog
2,3% stopte op een andere manier
1,8% ging failliet

De faillissementskans van TIMELO zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over TIMELO dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor TIMELO. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (3)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 15-06-2026 2026-00174699 PDF
31-12-2024 microschema 08-07-2025 2025-00243395 PDF
31-12-2023 microschema 08-07-2024 2024-00230191 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, geen wijziging sinds 2023
SAÏE Clotilde Jeanne Lucie
Niet-statutair bestuurder · sinds 30-11-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 15-06-2026
Actief
ZHANG-YIN Jules
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 04-12-2023 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 15-06-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 04-12-2023 Oprichting · € 5.000 · 100 aandelen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
SAÏE Clotilde Jeanne Lucie
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 04-12-2023, nog in functie
ZHANG-YIN Jules
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 04-12-2023, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

TIMELO deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van TIMELO. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
15-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 46 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2023 tot 2025netto € 131.942 ▲11,6%
Het bedrijfsresultaat van € 170.488 en het nettoresultaat van € 131.942 zijn allebei een record.
08-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 23 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan maal 6liquiditeit 11,39
De liquiditeit stijgt van 1,67 naar 11,39. De schulden op korte termijn zakken van € 48.299 naar € 14.907.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 178.704 ▲195%
Met winst in elk boekjaar sinds 2023 groeit het eigen vermogen tot € 178.704.
08-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 23 dagen voor het einde van de termijn
2023
04-12
Staatsblad-akte Oprichting
Benoemingen: SAÏE Clotilde Jeanne Lucie (niet-statutair bestuurder) en ZHANG-YIN Jules (niet-statutair bestuurder) · Statutaire zetel · Regeling bestuursorgaan9 punten ▸
  • Statutaire zetel, “6700 ARLON, avenue de Luxembourg”, 34, “dépôt de l'extrait de l'acte constitutif au greffe du tribunal de l'entreprise compétent” (akte in het Frans)
  • Regeling bestuursorgaan, 2, “assemblée” (akte in het Frans)
  • Benoeming bestuurder, SAÏE Clotilde Jeanne Lucie (niet-statutair bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, ZHANG-YIN Jules (niet-statutair bestuurder)
  • Verbintenissen vóór oprichting, “takeover, honoraires perçus” (akte in het Frans)
  • Oprichter, SAÏE Clotilde Jeanne Lucie
  • Oprichter, ZHANG-YIN Jules Tianyu
  • Startkapitaal, € 5.000
  • Bankrekening, “compte spécial ouvert au nom de la société en formation, dépôt des versements” (akte in het Frans)

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

TIMELO werd opgericht op 30 november 2023 als BV door twee natuurlijke personen. Het startkapitaal bedroeg € 5.000.12 Het bestuur telt vandaag 2 leden.3 Het balanstotaal steeg van € 124.548 in 2023 tot € 335.276 in 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 04-12-2023
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekeningen 2023 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam TIMELO in het Frans
Ondernemingsnummer 1002.838.953
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 30-11-2023
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 04-12-2023 (in het Frans)
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
“Région wallonne, sièges administratifs,agences,ateliers,dépôts et succursales,tant en Belgique qu'à l'étranger,par simple décision de…”
akte van 04-12-2023 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Avenue de Luxembourg 34, 6700 Arlon, België
Vestiging Avenue de Luxembourg 34, 6700 Arlon sinds 30-11-2023 · vestigingsnummer 2.353.945.42186220

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 1002.838.953
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1002838953
Ingeschreven 07-01-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Eerste vrijdag van juni om 18:00
akte van 04-12-2023 (in het Frans)

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
259 m²
Gebouwvoetafdruk
64 m²
Volume, LiDAR
712 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
81001A1997/00Z007 Wallonië 259 m² 1 · 64 m² 12,5 m · 4