Ga naar inhoud

Tim Waltens Advisory

Actief Risico: niet beoordeeld
BVopgericht 2026minder dan een jaar actiefEigenlo 34, 9140 Temse, BelgiëKBO/BCE: BE 1042.897.874
Samenvatting

Tim Waltens Advisory is jonger dan twaalf maanden; er is nog geen publieke historiek om een faillissementskans op te berekenen. De onderneming is actief sinds 2026 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
NACE 62200
1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersTe jong voor een faillissementskans
Structuur
Signalenverhoogt risicoJonge ondernemingToon onderbouwing

Signalen

1 signaal.
verhoogt risico
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2026, minder dan een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar minder dan een jaar 0 10 jaar
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2026.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. OprichtingBenoeming: WALTENS Tim (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Pas opgerichtopgericht 23-09-2026 nieuw Bekijk
  • Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer…NACE 62200
Opgericht
23-09-2026
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
17
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Jaarvergadering
Eerste dinsdag van mei om 19:00
Doel
Handelsbemiddeling, verkoop, aankoop, import en export, huur en verhuur, groot en…
Naar Statuten

Kerngegevens van Tim Waltens Advisory

Wat is het ondernemingsnummer van Tim Waltens Advisory?
1042.897.874. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1042.897.874.
Waar is Tim Waltens Advisory gevestigd?
De zetel is gevestigd op Eigenlo 34, 9140 Temse.Ondernemingsgegevens
Wat doet Tim Waltens Advisory?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200).
Wat is de rechtsvorm van Tim Waltens Advisory?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Tim Waltens Advisory opgericht?
Op 23-09-2026.
Is Tim Waltens Advisory nog actief?
Ja, Tim Waltens Advisory staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van Tim Waltens Advisory

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.