Ga naar inhoud

Tilloenk Leeft!

Actief Risico: zeer laag
VZWopgericht 201411 jaar actiefKruineikestraat(TIL) 2, 3150 Haacht, BelgiëKBO/BCE: BE 0505.703.461
Samenvatting

Tilloenk Leeft! is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag). Een kleine VZW legt haar jaarrekening neer bij de griffie, niet bij de Nationale Bank.

Overzicht

Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.
NACE 93299
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Bestuur
5 leden
2 van 6 akten gelezen
Signalenverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoRechtsvorm VZWSector NACE 93Toon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (7.844 ondernemingen, NACE 93, zonder jaarrekening)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%laagste waarde 12-2024: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Benoemingen: Maria Uytterhoeven, Jérémy Fichant en…Staatsblad-akte
  2. Ontslagen: Marleen Van Hees (bestuurder) en…Herbenoemingen: Paula Van Kerckhoven (bestuurder)…

Opvallend

  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 31-03-2026 · 5 in functie 3 nieuw Bekijk
  • Actief sinds 2014opgericht 26-11-2014 11 jaar Bekijk

Per onderwerp

Bestuur & eigendom

Bestuur
5 leden
  • Kurt RoeckxBestuurder
  • Paula Van KerckhovenBestuurder
  • Christine VandenhoudtBestuurder
  • Jérémy FichantBestuurder
  • Maria UytterhoevenBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g.NACE 93299
Opgericht
26-11-2014
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Tilloenk Leeft!

Wat is het ondernemingsnummer van Tilloenk Leeft!?
0505.703.461. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0505.703.461.
Waar is Tilloenk Leeft! gevestigd?
De zetel is gevestigd op Kruineikestraat(TIL) 2, 3150 Haacht.Ondernemingsgegevens
Wat doet Tilloenk Leeft!?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g (NACE 93299).
Wat is de rechtsvorm van Tilloenk Leeft!?
Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd Tilloenk Leeft! opgericht?
Op 26-11-2014.
Is Tilloenk Leeft! nog actief?
Ja, Tilloenk Leeft! staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van Tilloenk Leeft!

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.