Ga naar inhoud

Thijs Busreizen

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 201016 jaar actiefValkhof 144, 3772EH BARNEVELD, NederlandKBO/BCE: BE 0511.971.938
Samenvatting

Thijs Busreizen heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2010 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2010opgericht 13-09-2010 16 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
13-09-2010
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Thijs Busreizen

Wat is het ondernemingsnummer van Thijs Busreizen?
0511.971.938. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0511.971.938.
Waar is Thijs Busreizen gevestigd?
De zetel is gevestigd op Valkhof 144, 3772EH BARNEVELD.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Thijs Busreizen?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd Thijs Busreizen opgericht?
Op 13-09-2010.
Is Thijs Busreizen nog actief?
Ja, Thijs Busreizen staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.