Ga naar inhoud

THE M GROUP

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefSalvialaan 9, 2520 Ranst, BelgiëKBO/BCE: BE 0800.462.311
Samenvatting

De berekende faillissementskans van THE M GROUP over 12 maanden bedraagt 4,0% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 36.705 en een nettoresultaat van € 20.644. De solvabiliteit is beter dan 68% van 16.317 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Cafés en bars
NACE 56301
1 vestiging
Schaal
€ 71.653balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 36.705
Winst
€ 20.644
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,0%
Structuur
Jaarrekening op tijd0 van 4 akten gelezen
Waarom 51verhoogt risicoOpgericht in 2023Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 0,80, liquide middelen € 26.080Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 82% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 76+8
eigen vermogen 51,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 71+34
kortlopende schulden 48,8% · geldmiddelen 36,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 28,8%
Faillissementskans, 12 maanden
4,0% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.718 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 5,3% 12-2024: 2,7%▼ -2,6 procentpunten t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 3,5%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 3,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 3,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 4,3%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 5,1%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 5,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 6,4%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 2,3%▼ -4,1 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 2,8%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,4%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,0%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,8 tegenover 0,42 in 2024; kortlopende schulden: 48,8% en geldmiddelen: 36,4% van het balanstotaal), en 48,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 69% op solvabiliteit, 75% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 91% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 0,80, liquide middelen € 26.080
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-10-2025, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
2 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2024 is 6 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar12-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 71.653 Bekijk
  • Actief sinds 2023opgericht 05-04-2023 3 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 71.653
Winst
€ 20.644
Solvabiliteit
51,2%
Balanstotaal▲ 90,4%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
2
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2026
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Cafés en barsNACE 56301
Opgericht
05-04-2023
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.