Ga naar inhoud

The Glowing Beluga

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefRoosbeekstraat 3, 3800 Sint-Truiden, BelgiëKBO/BCE: BE 0783.732.086
Samenvatting

The Glowing Beluga is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 5.041) en een nettoresultaat van -€ 4.025. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 70% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 10% van 8.512 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 28.535balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 5.041
Verlies
-€ 4.025
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 5.041verlaagt risicoSector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Omvang: balanstotaal € 28.535Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 12.298Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 7-14
eigen vermogen -17,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+3
kortlopende schulden 113,1% · geldmiddelen 43,1%
Rentabiliteit 1+1
rendement op activa -14,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,8%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,63 tegenover 0,61 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 113,1% en geldmiddelen: 43,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 36% op liquiditeit, 13% op rentabiliteit en 1% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 19-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 5.041
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 28.535
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 12.298
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 5.041
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
9 dagen te laat
2022
9 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 augustus neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
20-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 17.448

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 5.041 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 53,4% · 8.512 bedrijven -17,7% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 4.025 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 28.535
Verlies
-€ 4.025
Solvabiliteit
-17,7%
Balanstotaal▲ 3,0%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 09-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2022 tot 2025
  3. 09-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
23-03-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.