Ga naar inhoud

THB7

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefRue de Bruxelles 10-15, 4340 Awans, BelgiëKBO/BCE: BE 0675.979.439

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 27 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 27 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00447818.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 27-08-2026 bij de NBB alle 8 neerleggingen

Omzet
≈ € 1,2 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 960.000 en € 1,3 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
-€ 34.523▼ 259%
2024 · -€ 9.618
Werkkapitaal
-€ 594.981▼ 10,0%
2024 · -€ 540.974
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 1.708
▼ 83,5% 2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 34.523
▼ 259% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Eigen vermogen
-€ 717.543
▼ 5,9% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 118.158
▼ 33,8% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 835.701
▼ 2,3% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 594.981
▼ 10,0% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
-607,3%
▼ 227,6pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
0,02
▼ 0,03 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-29,2%
▼ 23,8pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Personeel (VTE)
8,1
▼ 30,8% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 195.967--€ 117.029▲ 40,3%-€ 65.162▲ 44,3%-€ 91.144▼ 39,9%-€ 163.811▼ 79,7%-€ 125.165▲ 23,6%€ 10.318€ 1.708▼ 83,5%
Nettoresultaat-€ 207.251--€ 134.590▲ 35,1%-€ 80.792onder de middelste helft van de sector▲ 40,0%-€ 105.104onder de middelste helft van de sector▼ 30,1%-€ 180.083onder de middelste helft van de sector▼ 71,3%-€ 141.961onder de middelste helft van de sector▲ 21,2%-€ 9.618binnen de middelste helft van de sector▲ 93,2%-€ 34.523onder de middelste helft van de sector▼ 259%
Eigen vermogen€ 16.556--€ 125.788-€ 214.333onder de middelste helft van de sector▼ 70,4%-€ 327.190onder de middelste helft van de sector▼ 52,7%-€ 514.449onder de middelste helft van de sector▼ 57,2%-€ 662.074onder de middelste helft van de sector▼ 28,7%-€ 677.356onder de middelste helft van de sector▼ 2,3%-€ 717.543onder de middelste helft van de sector▼ 5,9%
Totaal activa€ 474.228-€ 385.442▼ 18,7%€ 345.780binnen de middelste helft van de sector▼ 10,3%€ 274.940binnen de middelste helft van de sector▼ 20,5%€ 244.221binnen de middelste helft van de sector▼ 11,2%€ 206.158binnen de middelste helft van de sector▼ 15,6%€ 178.388binnen de middelste helft van de sector▼ 13,5%€ 118.158binnen de middelste helft van de sector▼ 33,8%
Schulden€ 457.673-€ 511.229▲ 11,7%€ 560.112▲ 9,6%€ 602.130▲ 7,5%€ 758.670▲ 26,0%€ 868.232▲ 14,4%€ 855.744▼ 1,4%€ 835.701▼ 2,3%
Werkkapitaal-€ 266.147--€ 381.815▼ 43,5%-€ 428.871onder de middelste helft van de sector▼ 12,3%-€ 482.480onder de middelste helft van de sector▼ 12,5%-€ 616.509onder de middelste helft van de sector▼ 27,8%-€ 533.636onder de middelste helft van de sector▲ 13,4%-€ 540.974onder de middelste helft van de sector▼ 1,4%-€ 594.981onder de middelste helft van de sector▼ 10,0%
Solvabiliteit3,5%--32,6%▼ 36,1pp-62,0%onder de middelste helft van de sector▼ 29,4pp-119,0%onder de middelste helft van de sector▼ 57,0pp-210,6%onder de middelste helft van de sector▼ 91,6pp-321,1%onder de middelste helft van de sector▼ 110,5pp-379,7%onder de middelste helft van de sector▼ 58,6pp-607,3%onder de middelste helft van de sector▼ 227,6pp
Liquiditeit0,20-0,07▼ 0,130,07onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,03onder de middelste helft van de sector▼ 0,040,04onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,06onder de middelste helft van de sector▲ 0,020,05onder de middelste helft van de sector=0,02onder de middelste helft van de sector▼ 0,03
Rendabiliteit (ROA)-43,7%--34,9%▲ 8,8pp-23,4%onder de middelste helft van de sector▲ 11,6pp-38,2%onder de middelste helft van de sector▼ 14,9pp-73,7%onder de middelste helft van de sector▼ 35,5pp-68,9%onder de middelste helft van de sector▲ 4,9pp-5,4%onder de middelste helft van de sector▲ 63,5pp-29,2%onder de middelste helft van de sector▼ 23,8pp
Personeel (VTE)10,9-19,3▲ 77,1%15,1boven de middelste helft van de sector▼ 21,8%16,4boven de middelste helft van de sector▲ 8,6%18,4boven de middelste helft van de sector▲ 12,2%18,5boven de middelste helft van de sector▲ 0,5%11,7binnen de middelste helft van de sector▼ 36,8%8,1binnen de middelste helft van de sector▼ 30,8%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Eet- en drankgelegenheden (NACE 56). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 83% lager dan in 2024.

De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 118.158
Vaste activa € 103.171 ▼ 30,0%
Vlottende activa € 14.988 ▼ 51,7%
Passiva
Eigen vermogen-€ 717.543
Schulden€ 835.701
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 835.701) zijn groter dan het balanstotaal (€ 118.158).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 51.139▼
2024 · € 58.767
Cashflow
€ 14.909▼
2024 · € 38.831
Snelle liquiditeit
0,01▼
2024 · 0,04
Rentedekking
1,41▼
2024 · 2,95
Schulden ≤ 1 jaar
€ 609.969▲
2024 · € 571.999
Schulden > 1 jaar
€ 225.732▼
2024 · € 283.746
Personeelskosten
€ 352.546▲
2024 · € 342.402
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum232116215
voltijds23211565
deeltijds--115-
in voltijdse equivalenten232115,510,85
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten16,418,318,511,78,1
Met een vast contract64234
In dienst gekomen3536493820
Uit dienst gegaan2738393335

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 3.782€ 15.316€ 2.538€ 22.153€ 5.098
Financiële vaste activa----€ 140
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 56.133€ 56.029€ 46.677€ 48.449€ 49.432

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 49 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 178.388€ 118.158▼
Vaste activa21/28€ 147.364€ 103.171▼
Immateriële vaste activa21€ 7.083€ 4.583▼
Materiële vaste activa22/27€ 139.566€ 97.733▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 10.878€ 8.810▼
Meubilair en rollend materieel24€ 8.689€ 8.660▼
Overige materiële vaste activa26€ 120.000€ 80.263▼
Financiële vaste activa28€ 714€ 854▲
Vlottende activa29/58€ 31.024€ 14.988▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 6.357€ 10.756▲
Voorraden30/36€ 6.357€ 10.756▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 17.841€ 811▼
Handelsvorderingen40€ 341€ 811▲
Overige vorderingen41€ 17.500-
Liquide middelen54/58€ 5.359€ 2.701▼
Overlopende rekeningen490/1€ 1.467€ 719▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 178.388€ 118.158▼
Eigen vermogen10/15-€ 677.356-€ 717.543▼
Inbreng10/11€ 166.000€ 166.000=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 859.400-€ 893.922▼
Kapitaalsubsidies15€ 16.044€ 10.379▼
Schulden17/49€ 855.744€ 835.701▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 283.746€ 225.732▼
Financiële schulden170/4€ 283.746€ 225.732▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 571.999€ 609.969▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 37.081€ 1.735▼
Financiële schulden43€ 9.944€ 24.659▲
Kredietinstellingen430/8€ 9.944€ 24.659▲
Handelsschulden44€ 476.490€ 537.109▲
Leveranciers440/4€ 476.490€ 537.109▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 48.483€ 46.466▼
Belastingen450/3€ 10.250€ 8.339▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 38.233€ 38.127▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 17.500-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 342.402€ 352.546▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 48.449€ 49.432▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.674€ 625▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 402.843€ 404.310▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 10.318€ 1.708▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 5€ 0▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 5€ 0▼
Financiële kosten65/66B€ 19.941€ 36.230▲
Recurrente financiële kosten65€ 19.941€ 36.230▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 9.618-€ 34.523▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 9.618-€ 34.523▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 9.618-€ 34.523▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 859.400-€ 893.922▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 849.782-€ 859.400▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)908711,78,1▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 13 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 27-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 17.500--
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 243.206€ 315.090€ 353.635€ 342.402€ 352.546▲ 3,0%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 63.309€ 54.634€ 55.859€ 56.133€ 56.029€ 46.677€ 48.449€ 49.432▲ 2,0%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.109€ 1.716€ 973€ 1.674€ 625▼ 62,6%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 143.026€ 242.843€ 187.097€ 209.305€ 209.024€ 276.120€ 402.843€ 404.310▲ 0,4%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 195.967-€ 117.029-€ 65.162-€ 91.144-€ 163.811-€ 125.165€ 10.318€ 1.708▼ 83,5%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 3€ 31€ 1€ 5€ 0▼ 99,8%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 6€ 293€ 0€ 3€ 31€ 1€ 5€ 0▼ 99,8%
Financiële kosten65/66B---€ 13.964€ 16.304€ 16.798€ 19.941€ 36.230▲ 81,7%
Recurrente financiële kosten65€ 11.291€ 17.854€ 15.630€ 13.964€ 16.304€ 16.798€ 19.941€ 36.230▲ 81,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 207.251-€ 134.590-€ 80.792-€ 105.104-€ 180.083-€ 141.961-€ 9.618-€ 34.523▼ 259%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 207.251-€ 134.590-€ 80.792-€ 105.104-€ 180.083-€ 141.961-€ 9.618-€ 34.523▼ 259%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 207.251-€ 134.590-€ 80.792-€ 105.104-€ 180.083-€ 141.961-€ 9.618-€ 34.523▼ 259%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 474.228€ 385.442€ 345.780€ 274.940€ 244.221€ 206.158€ 178.388€ 118.158▼ 33,8%
Vaste activa21/28€ 407.454€ 358.301€ 311.122€ 258.772€ 218.059€ 173.660€ 147.364€ 103.171▼ 30,0%
Immateriële vaste activa21€ 23.382€ 20.543€ 17.704€ 14.866€ 12.083€ 9.583€ 7.083€ 4.583▼ 35,3%
Materiële vaste activa22/27€ 383.098€ 336.784€ 292.444€ 242.932€ 205.002€ 163.363€ 139.566€ 97.733▼ 30,0%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 16.631€ 6.374€ 6.244€ 10.878€ 8.810▼ 19,0%
Meubilair en rollend materieel24---€ 2.833€ 2.526€ 2.932€ 8.689€ 8.660▼ 0,3%
Overige materiële vaste activa26---€ 223.468€ 196.101€ 154.187€ 120.000€ 80.263▼ 33,1%
Financiële vaste activa28€ 974€ 974€ 974€ 974€ 974€ 714€ 714€ 854▲ 19,6%
Vlottende activa29/58€ 66.775€ 27.140€ 34.658€ 16.168€ 26.162€ 32.498€ 31.024€ 14.988▼ 51,7%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 7.524€ 12.380€ 7.939€ 9.439€ 9.482€ 7.470€ 6.357€ 10.756▲ 69,2%
Voorraden30/36---€ 9.439€ 9.482€ 7.470€ 6.357€ 10.756▲ 69,2%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 15.253€ 8.613€ 25.093€ 568€ 1.877€ 8.122€ 17.841€ 811▼ 95,5%
Handelsvorderingen40---€ 568€ 1.877€ 8.122€ 341€ 811▲ 138%
Overige vorderingen41------€ 17.500--
Liquide middelen54/58€ 9.733€ 1.052€ 1.625€ 3.701€ 5.746€ 13.206€ 5.359€ 2.701▼ 49,6%
Overlopende rekeningen490/1---€ 2.460€ 9.057€ 3.700€ 1.467€ 719▼ 51,0%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 474.228€ 385.442€ 345.780€ 274.940€ 244.221€ 206.158€ 178.388€ 118.158▼ 33,8%
Eigen vermogen10/15€ 16.556-€ 125.788-€ 214.333-€ 327.190-€ 514.449-€ 662.074-€ 677.356-€ 717.543▼ 5,9%
Inbreng10/11€ 166.000€ 166.000€ 166.000€ 166.000€ 166.000€ 166.000€ 166.000€ 166.000=
Kapitaal10---€ 166.000€ 166.000----
Geplaatst kapitaal100---€ 166.000€ 166.000----
Overgedragen winst (verlies)14-€ 207.251-€ 341.842-€ 422.633-€ 527.738-€ 707.821-€ 849.782-€ 859.400-€ 893.922▼ 4,0%
Kapitaalsubsidies15---€ 34.548€ 27.372€ 21.708€ 16.044€ 10.379▼ 35,3%
Schulden17/49€ 457.673€ 511.229€ 560.112€ 602.130€ 758.670€ 868.232€ 855.744€ 835.701▼ 2,3%
Schulden op meer dan één jaar17€ 124.750€ 102.274€ 96.584€ 94.345€ 115.612€ 302.097€ 283.746€ 225.732▼ 20,4%
Financiële schulden170/4---€ 94.345€ 115.612€ 302.097€ 283.746€ 225.732▼ 20,4%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 332.922€ 408.955€ 463.529€ 498.648€ 642.671€ 566.134€ 571.999€ 609.969▲ 6,6%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 23.055€ 58.601€ 35.824€ 37.081€ 1.735▼ 95,3%
Financiële schulden43------€ 9.944€ 24.659▲ 148%
Kredietinstellingen430/8------€ 9.944€ 24.659▲ 148%
Handelsschulden44€ 94.712€ 175.079€ 220.234€ 263.522€ 387.396€ 492.205€ 476.490€ 537.109▲ 12,7%
Leveranciers440/4---€ 263.522€ 387.396€ 492.205€ 476.490€ 537.109▲ 12,7%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 18.620€ 36.259€ 28.523€ 48.483€ 46.466▼ 4,2%
Belastingen450/3---€ 5.373€ 2.795€ 10.657€ 10.250€ 8.339▼ 18,6%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 13.246€ 33.464€ 17.866€ 38.233€ 38.127▼ 0,3%
Overige schulden47/48---€ 193.451€ 160.415€ 9.582---
Overlopende rekeningen492/3---€ 9.137€ 387----
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 207.251-€ 134.590-€ 80.792-€ 105.104-€ 180.083-€ 141.961-€ 9.618-€ 34.523▼ 259%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 63.309€ 54.634€ 55.859€ 56.133€ 56.029€ 46.677€ 48.449€ 49.432▲ 2,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 143.943-€ 79.956-€ 24.933-€ 48.971-€ 124.055-€ 95.284€ 38.831€ 14.909▼ 61,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 5.482-€ 8.680-€ 3.782-€ 15.316-€ 2.278-€ 22.153-€ 5.238▲ 76,4%
Verandering liquide middelen--€ 8.681€ 573€ 2.075€ 2.045€ 7.460-€ 7.847-€ 2.658▲ 66,1%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 6.008 ondernemingen hetzelfde profiel als THB7 nu. Twee jaar later bestond 83,0% nog en was 7,9% failliet.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • verlies van 10% van de balans of meer
83,0% bestond nog
8,4% stopte op een andere manier
7,9% ging failliet

Nog 0,8% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van THB7 zelf: 8,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 6.008 ondernemingen, geen voorspelling voor THB7. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (8)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 27-08-2026 2026-00447818 PDF
31-12-2024 volledig schema 21-08-2025 2025-00400894 PDF
31-12-2023 volledig schema 16-08-2024 2024-00354288 PDF
31-12-2022 volledig schema 29-07-2023 2023-00304099 PDF
31-12-2021 volledig schema 01-07-2022 2022-20131444 PDF
31-12-2020 volledig schema 30-08-2021 2021-60300565 PDF
31-12-2019 volledig schema 07-07-2020 2020-27500161 PDF
31-12-2018 volledig schema 28-08-2019 2019-60900149 PDF

Volgende stappen