TECH SKILLZ
ActiefSamenvatting
TECH SKILLZ is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had TECH SKILLZ een eigen vermogen van € 162.515 en een nettoresultaat van € 58.439. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 106% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 82% van de 21.158 ondernemingen in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 20-09-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten NACE 62200en 8 andere
- Vestigingseenheid
- 2.336.476.414 1020 Brussel, sinds 20-09-2022
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 09-10-2024
Bestuur en eigendom
- GRUBB Christophe Walter WillemBestuurder · sinds 20-09-2022
- GRUBB Christophe Walter Willem100 aandelenakte van 22-09-2022
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 82.634
- ▼ 9,6%
- Omzet
- ≈ € 160.000
- geschat
- Winst
- € 58.439
- ▼ 11,0%
- Eigen vermogen
- € 162.515
- ▲ 56,2%
- Balanstotaal
- € 190.237
- ▲ 24,3%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoLiquiditeit 9,67, liquide middelen € 146.381Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Eigen vermogen € 162.515 (85,4% van het balanstotaal)Omvang: balanstotaal € 190.237Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 62, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 85% van hen, de liquiditeit beter dan bij 96%, de rentabiliteit beter dan bij 82% en de groei beter dan bij 81%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 62) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 13-07-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 11% lager dan in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 27.175 | € 2.087 | - |
| Financiële vaste activa | € 225 | - | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 2.915 | € 6.376 | € 6.509 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 2.915 | € 6.376 | € 6.509 | ▲ 2,1% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.524 | € 846 | € 1.214 | ▲ 43,6% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 52.325 | € 91.372 | € 82.634 | ▼ 9,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 47.887 | € 84.150 | € 74.911 | ▼ 11,0% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | € 0 | € 330 | ▲ 11.014× |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | - | € 0 | € 330 | ▲ 11.014× |
| Financiële kosten65/66B | € 1.837 | € 962 | € 901 | ▼ 6,3% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 1.837 | € 962 | € 901 | ▼ 6,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 46.050 | € 83.188 | € 74.340 | ▼ 10,6% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 10.625 | € 17.538 | € 15.901 | ▼ 9,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 35.425 | € 65.651 | € 58.439 | ▼ 11,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 35.425 | € 65.651 | € 58.439 | ▼ 11,0% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 88.411 | € 153.003 | € 190.237 | ▲ 24,3% |
| Vaste activa21/28 | € 25.236 | € 20.721 | € 14.213 | ▼ 31,4% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 25.011 | € 20.721 | € 14.213 | ▼ 31,4% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 2.381 | € 2.836 | € 1.071 | ▼ 62,2% |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | € 22.630 | € 17.885 | € 13.141 | ▼ 26,5% |
| Financiële vaste activa28 | € 225 | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 63.175 | € 132.281 | € 176.024 | ▲ 33,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 472 | € 13.740 | € 27.753 | ▲ 102% |
| Handelsvorderingen40 | € 472 | € 13.740 | € 13.865 | ▲ 0,9% |
| Overige vorderingen41 | - | - | € 13.889 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 62.303 | € 115.911 | € 146.381 | ▲ 26,3% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 400 | € 2.630 | € 1.890 | ▼ 28,1% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 88.411 | € 153.003 | € 190.237 | ▲ 24,3% |
| Eigen vermogen10/15 | € 38.425 | € 104.076 | € 162.515 | ▲ 56,2% |
| Inbreng10/11 | € 3.000 | € 3.000 | € 3.000 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 35.425 | € 101.076 | € 159.515 | ▲ 57,8% |
| Schulden17/49 | € 49.986 | € 48.927 | € 27.722 | ▼ 43,3% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 18.500 | € 14.107 | € 9.510 | ▼ 32,6% |
| Financiële schulden170/4 | € 18.500 | € 14.107 | € 9.510 | ▼ 32,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 31.291 | € 34.040 | € 18.212 | ▼ 46,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | € 3.857 | € 4.394 | € 4.222 | ▼ 3,9% |
| Handelsschulden44 | € 6.179 | € 1.517 | € 1.502 | ▼ 1,0% |
| Leveranciers440/4 | € 6.179 | € 1.517 | € 1.502 | ▼ 1,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 20.760 | € 27.906 | € 12.489 | ▼ 55,2% |
| Belastingen450/3 | € 19.260 | € 27.906 | € 9.824 | ▼ 64,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 1.500 | - | € 2.665 | - |
| Overige schulden47/48 | € 495 | € 223 | € 0 | ▼ 100% |
| Overlopende rekeningen492/3 | € 195 | € 780 | € 0 | ▼ 100% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 35.425 | € 65.651 | € 58.439 | ▼ 11,0% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 2.915 | € 6.376 | € 6.509 | ▲ 2,1% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 38.340 | € 72.027 | € 64.948 | ▼ 9,8% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 1.862 | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 53.608 | € 30.469 | ▼ 43,2% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als TECH SKILLZ nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van TECH SKILLZ zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over TECH SKILLZ dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor TECH SKILLZ. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- GRUBB Christophe Walter Willem 100 aandelen (100%) · in geld
Kapitaalverrichtingen
- 22-09-2022 Oprichting · 100 aandelen
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- “Rémunération des administrateurs, si rémunéré,assemblée à majorité absolue ou actionnaire unique détermine montant fixe ou proportionnel”
- CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
- Geen commissaris
Statuten, akte van 22-09-2022 (in het Frans)
Netwerk & groep
Verbindingen & netwerk
1 verbonden bedrijfDe verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
22-09
Staatsblad-akte
OprichtingOprichter: GRUBB Christophe Walter Willem · 100 aandelen · Benoeming: GRUBB Christophe Walter Willem (niet-statutair bestuurder)5 punten ▸
- Statutaire zetel, rue Ledeganck 44, 1020 Bruxelles (Laeken)
- Benoeming bestuurder, GRUBB Christophe Walter Willem (niet-statutair bestuurder)
- Oprichting, 19-09-2022
- Oprichter, GRUBB Christophe Walter Willem
- 100 aandelen, 2 keer vermeld in de akte
- De akte bevat nog 4 andere punten.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
11 activiteiten
- L'établissement de centres de formation informatique;
- Le consulting, le support, l'organisation de séminaires et de cours de formation, le développement d'applications pour tous logiciels et systèmes d'opération;
- La conception, la programmation, l'installation et la maintenance de tous réseaux informatiques;
- La résolution de tous problèmes informatiques;
- La vente, la représentation, la distribution, la fourniture et la location de tous logiciels et accessoires, installations et consommables informatiques, ordinateurs, systèmes de communication et de télécommunication, périphérie et services;
- La création et la gestion de sites Web, le cybermarketing.
- Les activités de la société pourront également concerner l'achat, la vente, la location, la gestion, la négociation, l'expertise, la transformation, la rénovation, le lotissement en matière immobilière et, d'une façon générale, toutes transactions et promotions immobilières généralement quelconques, pour compte propre ou pour compte de tiers, ainsi que les activités de conseil, d'étude, de consultance, d'expertise et de courtage en matière immobilière.
- Au cas où la prestation de certains actes était soumise à des conditions préalables d'accès à la profession, la société subordonnera son action, en ce qui concerne la prestation de ces services, à la réalisation de ces conditions.
- Elle dispose, d’une manière générale, d’une pleine capacité juridique pour accomplir tous les actes et opérations ayant un rapport direct ou indirect avec son objet ou qui seraient de nature à faciliter directement ou indirectement, entièrement ou partiellement, la réalisation de cet objet.
- Elle peut s'intéresser par voie d'association, d'apport, de fusion, d'intervention financière ou autrement dans toutes sociétés, associations ou entreprises dont l'objet est identique, analogue ou connexe au sien ou susceptible de favoriser le développement de son entreprise ou de constituer pour elle une source de débouchés.
- Elle peut exercer les fonctions d’administrateur ou liquidateur dans d’autres sociétés.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 21816C0058/00G006 | Brussel | 171 m² | 1 · 67 m² | 10,2 m · 2 |