Ga naar inhoud

Tech at home - Ecotech

Actief
BVopgericht 201411 jaar actiefBaaigemstraat 331, 9890 Gavere, BelgiëKBO/BCE: BE 0505.905.577
Samenvatting

Tech at home - Ecotech is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 89.887 en een nettoresultaat van € 23.449. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 20% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 51% van 22.153 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
NACE 47521Gespecialiseerde bouw NACE 43211
1 vestiging
Schaal
€ 262.497balanstotaal 2025
Personeel
2,3 VTE
Eigen vermogen
€ 89.887
Winst
€ 23.449
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 193 dagen te laat neergelegd0 van 3 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: een bevestigde neerleggingsbevindingLaatste jaarrekening 194 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatOmvang: balanstotaal € 262.497verlaagt risicoOpgericht in 2014Liquiditeit 1,48, liquide middelen € 57.688Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 63% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Een bevestigde neerleggingsbevinding begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 59+5
eigen vermogen 34,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 49-6
kortlopende schulden 56,0% · geldmiddelen 22,0%
Rentabiliteit 80+19
rendement op activa 8,9%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.211 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,6%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,1%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 3,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,3%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 5.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: de laatste jaarrekening werd meer dan 90 dagen na de uiterste termijn neergelegd
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,48 tegenover 1,33 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 56% en geldmiddelen: 22% van het balanstotaal), en 65,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 50% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 71% op rentabiliteit en 82% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 194 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 262.497
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,48, liquide middelen € 57.688
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 was neer te leggen tegen 31-01-2026 en werd neergelegd op 12-08-2026, 193 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
193 dagen te laat
2024
10 dagen vroeg
2023
17 dagen vroeg
2022
79 dagen vroeg
2021
73 dagen vroeg
2020
28 dagen vroeg
2019
4 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 14 januari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 62 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar17-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 23.449
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 193 dagen Bekijk
  • Bij de grootste 10% op brutomargesectormediaan € 33.891 · 22.089 bedrijven € 180.761 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 262.497 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 262.497
Winst
€ 23.449
Solvabiliteit
34,2%
Balanstotaal▲ 16,4%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
13
Sinds
2016
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 14-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 13-11-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 19-11-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen…NACE 47521
Opgericht
03-12-2014
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.