TEC-TA
ActiefSamenvatting
TEC-TA is actief sinds 2016, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had TEC-TA een eigen vermogen van € 118.350 en een nettoresultaat van € 16.802. Het eigen vermogen groeit sinds 2021 met ongeveer 22% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 85% van de 9.664 ondernemingen in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 09-12-2016 Normale toestand
- Activiteit
- Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. NACE 82990
- Vestigingseenheid
- 2.265.055.611 2920 Kalmthout, sinds 09-12-2016
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 07-11-2025
Bestuur en eigendom
- Huys GertBestuurder · sinds 19-05-2021
- Kerstens EvelynBestuurder
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 35.894
- ▼ 5,0%
- Omzet
- ≈ € 89.000
- geschat
- Winst
- € 16.802
- ▼ 14,3%
- Eigen vermogen
- € 118.350
- ▲ 16,5%
- Balanstotaal
- € 138.969
- ▲ 21,7%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoLiquiditeit 5,84, liquide middelen € 57.953Eigen vermogen € 118.350 (85,2% van het balanstotaal)Sector NACE 82Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-07-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 82, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 88% van hen, de liquiditeit beter dan bij 93%, de rentabiliteit beter dan bij 57% en de groei beter dan bij 63%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 82) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-07-2026 bij de NBB alle 5 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 8% lager dan in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 12.339 | € 9.104 | € 13.715 | - | € 9.433 |
| Financiële vaste activa | - | - | - | - | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 4.900 | € 6.426 | € 6.571 | € 6.788 | € 7.820 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | € 7.134 | € 0 | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 4.900 | € 6.426 | € 6.571 | € 6.788 | € 7.820 | ▲ 15,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.961 | € 1.426 | € 566 | € 1.858 | € 1.154 | ▼ 37,9% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 26.528 | € 63.546 | € 24.232 | € 37.781 | € 35.894 | ▼ 5,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 19.667 | € 55.694 | € 17.095 | € 29.135 | € 26.921 | ▼ 7,6% |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 405 | € 715 | € 701 | € 954 | € 1.174 | ▲ 23,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 405 | € 715 | € 701 | € 954 | € 1.174 | ▲ 23,1% |
| Financiële kosten65/66B | € 781 | € 1.439 | € 3.456 | € 3.977 | € 2.847 | ▼ 28,4% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 781 | € 1.439 | € 3.456 | € 3.977 | € 2.847 | ▼ 28,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 19.291 | € 54.970 | € 14.340 | € 26.112 | € 25.248 | ▼ 3,3% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 6.057 | € 14.395 | € 4.580 | € 6.504 | € 8.446 | ▲ 29,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 13.234 | € 40.575 | € 9.760 | € 19.608 | € 16.802 | ▼ 14,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 13.234 | € 40.575 | € 9.760 | € 19.608 | € 16.802 | ▼ 14,3% |
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||
| Totaal activa20/58 | € 97.247 | € 131.884 | € 106.224 | € 114.195 | € 138.969 | ▲ 21,7% |
| Vaste activa21/28 | € 38.223 | € 40.901 | € 45.179 | € 38.391 | € 40.004 | ▲ 4,2% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 38.223 | € 40.901 | € 45.179 | € 38.391 | € 40.004 | ▲ 4,2% |
| Terreinen en gebouwen22 | € 26.406 | € 22.633 | € 21.061 | € 17.046 | € 13.031 | ▼ 23,6% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 393 | € 183 | € 643 | € 421 | € 929 | ▲ 121% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 4.542 | € 2.866 | € 0 | - | € 5.235 | - |
| Overige materiële vaste activa26 | € 6.882 | € 15.219 | € 23.475 | € 20.925 | € 20.809 | ▼ 0,6% |
| Vlottende activa29/58 | € 59.024 | € 90.983 | € 61.045 | € 75.804 | € 98.965 | ▲ 30,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 35.807 | € 43.246 | € 39.909 | € 24.368 | € 38.528 | ▲ 58,1% |
| Handelsvorderingen40 | € 27.997 | € 28.773 | € 22.691 | € 1.650 | € 10.224 | ▲ 520% |
| Overige vorderingen41 | € 7.810 | € 14.473 | € 17.218 | € 22.717 | € 28.304 | ▲ 24,6% |
| Liquide middelen54/58 | € 21.051 | € 46.287 | € 18.652 | € 39.364 | € 57.953 | ▲ 47,2% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 2.166 | € 1.450 | € 2.485 | € 12.072 | € 2.484 | ▼ 79,4% |
| Passiva | ||||||
| Totaal passiva10/49 | € 97.247 | € 131.884 | € 106.224 | € 114.195 | € 138.969 | ▲ 21,7% |
| Eigen vermogen10/15 | € 44.116 | € 84.691 | € 81.940 | € 101.548 | € 118.350 | ▲ 16,5% |
| Inbreng10/11 | € 500 | € 500 | € 500 | € 500 | € 500 | = |
| Reserves13 | - | - | - | - | € 16.802 | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | - | € 16.802 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 43.616 | € 84.191 | € 81.440 | € 101.048 | € 101.048 | = |
| Schulden17/49 | € 53.131 | € 47.193 | € 24.285 | € 12.647 | € 20.619 | ▲ 63,0% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 13.690 | € 5.520 | € 0 | - | € 3.471 | - |
| Financiële schulden170/4 | € 13.690 | € 5.520 | € 0 | - | € 3.471 | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 39.441 | € 41.293 | € 23.198 | € 11.928 | € 16.960 | ▲ 42,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | € 8.041 | € 9.013 | € 13.209 | € 2.176 | € 2.400 | ▲ 10,3% |
| Handelsschulden44 | € 9.204 | € 10.678 | € 163 | € 377 | € 874 | ▲ 132% |
| Leveranciers440/4 | € 9.204 | € 10.678 | € 163 | € 377 | € 874 | ▲ 132% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 22.196 | € 21.602 | € 9.826 | € 9.376 | € 13.685 | ▲ 46,0% |
| Belastingen450/3 | € 18.063 | € 21.602 | € 7.835 | € 7.354 | € 11.651 | ▲ 58,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 4.133 | - | € 1.991 | € 2.022 | € 2.035 | ▲ 0,6% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | € 380 | € 1.087 | € 719 | € 188 | ▼ 73,9% |
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 13.234 | € 40.575 | € 9.760 | € 19.608 | € 16.802 | ▼ 14,3% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 4.900 | € 6.426 | € 6.571 | € 6.788 | € 7.820 | ▲ 15,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 18.134 | € 47.001 | € 16.331 | € 26.396 | € 24.622 | ▼ 6,7% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 9.104 | -€ 10.849 | € 0 | -€ 9.433 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 25.236 | -€ 27.635 | € 20.713 | € 18.588 | ▼ 10,3% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als TEC-TA nu. Twee jaar later bestond 94,9% nog en was 1,6% failliet.
- Micro
- 5 tot 10 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van TEC-TA zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over TEC-TA dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor TEC-TA. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (5)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 09-07-2026 | 2026-00282357 | |
| 31-12-2024 | microschema | 02-07-2025 | 2025-00249454 | |
| 31-12-2023 | microschema | 11-07-2024 | 2024-00259365 | |
| 31-12-2022 | microschema | 13-07-2023 | 2023-00239963 | |
| 31-12-2021 | microschema | 28-07-2022 | 2022-20265135 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Huys Gert |
|
| Kerstens Evelyn |
|
Netwerk & groep
TEC-TA deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
2 huidige bestuurdersHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van TEC-TA. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 11662E0590/00A036 | Vlaanderen | 593 m² | 1 · 77 m² | 9,1 m · 2 |