Ga naar inhoud

Target Airsoft Shop

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue du Wez Bajole 12, 6200 Châtelet, BelgiëKBO/BCE: BE 1022.226.778
Samenvatting

Target Airsoft Shop is actief sinds 2025, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Target Airsoft Shop een eigen vermogen van € 6.115 en een nettoresultaat van € 1.115. De solvabiliteit is hoger dan bij 24% van de 12.812 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 10-04-2025 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, n.e.g. NACE 47690en 5 andere
Vestigingseenheid
2.372.586.643 7011 Mons, sinds 05-05-2025
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 13-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders
  • SKINKEL Lionel Eric Loïc Bernard Ghislainakte van 14-04-2025

Financiële situatie

64 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Jaarrekening 2025
Omzet
€ 72.128
Winst
€ 1.115
Eigen vermogen
€ 6.115
Balanstotaal
€ 45.607
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: omzet € 72.128, balanstotaal € 45.607Eigen vermogen € 6.115 (13,4% van het balanstotaal)verlaagt risicoLiquiditeit 2,80, liquide middelen € 14.001Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
64 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 46% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 38
eigen vermogen 13,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 74
kortlopende schulden 33,3% · geldmiddelen 30,7%
Rentabiliteit 40
rendement op activa 2,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.278 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 05-2026: 1,8% 06-2026: 1,8%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 1,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,3%▼ -0,6 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,3%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 1,4%● gelijk tegenover 10-2026
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 30% van hen, de liquiditeit beter dan bij 79% en de rentabiliteit beter dan bij 30%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse laag op 30-06-2025 ging 0,8% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 72.128, balanstotaal € 45.607
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,80, liquide middelen € 14.001
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 6.115 (13,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 24% van 12812 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 12812 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 24%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor het einde van de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
1 dag voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Minder eigen vermogen dan 85% van de sector detailhandelsectormediaan € 236.171 · 12.822 ondernemingen € 6.115 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 5.000, 50 aandelen · Oprichter: SKINKEL Lionel Eric Loïc Bernard Ghislain · Benoeming: SKINKEL Lionel Eric Loïc Bernard Ghislain (bestuurder)
Alle 2 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Target Airsoft Shop: detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, n.e.g. (NACE 47690). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 28.100 en € 68.300, opgericht tussen 2024 en 2025.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Target Airsoft Shop Châtelet€ 45.607€ 3.349
RIVER ART SERVICES Brussel€ 45.862€ 8.853
CP ART INTERNATIONAL Ukkel€ 38.089-€ 35.569
Galerie Peter Gaugy Elsene€ 54.750-€ 5.839
AMELIE ZURSTRASSEN Oudergem€ 28.115€ 8.285
DWICE Brussel€ 68.268-€ 490
Source Publishing Elsene€ 31.479-€ 6.025
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Target Airsoft Shop

Wat is het ondernemingsnummer van Target Airsoft Shop?
Het ondernemingsnummer van Target Airsoft Shop is 1022.226.778. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1022.226.778.
Waar is Target Airsoft Shop gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue du Wez Bajole 12, 6200 Châtelet.Ondernemingsgegevens
Wat doet Target Airsoft Shop?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, n.e.g (NACE 47690).
Wat is de rechtsvorm van Target Airsoft Shop?
De rechtsvorm van Target Airsoft Shop is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Target Airsoft Shop opgericht?
Target Airsoft Shop werd opgericht op 10-04-2025.
Is Target Airsoft Shop nog actief?
Ja, Target Airsoft Shop staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Target Airsoft Shop?
De omzet van Target Airsoft Shop was € 72.128 in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt Target Airsoft Shop winst?
In boekjaar 2025 boekte Target Airsoft Shop een winst van € 1.115.
Waar vind ik de jaarrekening van Target Airsoft Shop?
Target Airsoft Shop legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.