Ga naar inhoud

TALENT & COACHING LAB

Actief
BVopgericht 20214 jaar actiefRue du Gros Chêne 115, 1480 Tubize, BelgiëKBO/BCE: BE 0776.958.914
Samenvatting

TALENT & COACHING LAB is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 16.909 en een nettoresultaat van -€ 950. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 84% van 38.786 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 19.642balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 16.909
Verlies
-€ 950
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 80 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 94verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 19.642Liquiditeit 7,19, liquide middelen € 3.265, gehalveerdEigen vermogen € 16.909 (86,1% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 48% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 86,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 68-27
kortlopende schulden 13,9% · geldmiddelen 16,6%
Rentabiliteit 25-75
rendement op activa -4,8%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.334 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 7,19 tegenover 5,36 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 13,9% en geldmiddelen: 16,6% van het balanstotaal), en 13,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 86% op solvabiliteit, 60% op liquiditeit, 15% op rentabiliteit en 32% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 19.642
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 7,19, liquide middelen € 3.265, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 16.909 (86,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 12-05-2026, 80 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
80 dagen vroeg
2024
86 dagen vroeg
2023
75 dagen vroeg
2022
73 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 79 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 15 mei neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: OLIVIER BERISHA (niet-statutair bestuurder)Staatsblad-akte
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 19% op nettoresultaatsectormediaan € 27.385 · 38.802 bedrijven -€ 950 Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 06-05-2026 · 0 in functie 1 vertrokken Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 19.642
Verlies
-€ 950
Solvabiliteit
86,1%
Balanstotaal▼ 10,5%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 17-05-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
09-11-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.