Ga naar inhoud

T-Technics

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefZwaluwneststraat 22, 8210 Zedelgem, BelgiëKBO/BCE: BE 0741.687.239
Samenvatting

T-Technics is actief sinds 2020, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had T-Technics een eigen vermogen van € 41.291 en een nettoresultaat van € 25.191. Het eigen vermogen groeide sinds 2020 met gemiddeld ongeveer 7,6% per jaar. In 2025 daalde het met 45,7%. De solvabiliteit is hoger dan bij 45% van de 35.008 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-01-2020 Normale toestand
Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerken NACE 43211en 2 andere
Vestigingseenheid
2.298.222.582 8210 Zedelgem, sinds 17-01-2020
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 10-06-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Tolpe TomBestuurder

Financiële situatie

83 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 42.416
▼ 6,2%
Omzet
≈ € 200.000
geschat
Winst
€ 25.191
▲ 8,3%
Eigen vermogen
€ 41.291
▼ 45,7%
Balanstotaal
€ 97.728
▼ 29,8%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 97.728Opgericht in 2020Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoLiquiditeit 2,88, liquide middelen € 15.638Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
83 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 51% van de microbedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 67-13
eigen vermogen 42,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 58+7
kortlopende schulden 29,1% · geldmiddelen 16,0%
Rentabiliteit 100+10
rendement op activa 25,8%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.685 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,5% 01-2025: 1,5%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 1,5%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,5%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,5%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 1,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 1,6%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 1,2%▼ -0,5 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 1,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 1,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 1,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 1,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 1,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 1,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 0,5%▼ -0,7 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,5%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,5%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,88 (4,02 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 29,1% en de geldmiddelen 16% van het balanstotaal. Wel is 57,7% van het actief met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 45% van hen, de liquiditeit beter dan bij 55%, de rentabiliteit beter dan bij 92% en de groei beter dan bij 10%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,88, liquide middelen € 15.638
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 97.728
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
8 dagen voor het einde van de termijn
2024
29 dagen voor het einde van de termijn
2023
11 dagen voor het einde van de termijn
2022
12 dagen voor het einde van de termijn
2021
23 dagen te laat
2020
7 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 21 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
05-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 23-07-2026 bij de NBB alle 6 neerleggingen

Omzet
≈ € 200.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 140.000 en € 300.000
Totaal activa
€ 97.728▼ 29,8%
2024 · € 139.135
Nettoresultaat
€ 25.191▲ 8,3%
2024 · € 23.253
Werkkapitaal
€ 53.565▼ 38,8%
2024 · € 87.476
Meerjarenoverzicht
2020 tot 2025, 6 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 33.624
▲ 7,6% 2025
20202025
Nettoresultaat
€ 25.191
▲ 8,3% 2025
middelste helft van de sector
20202025
Eigen vermogen
€ 41.291
▼ 45,7% 2025
middelste helft van de sector
20202025
Totaal activa
€ 97.728
▼ 29,8% 2025
middelste helft van de sector
20202025
Schulden
€ 56.437
▼ 10,5% 2025
20202025
Werkkapitaal
€ 53.565
▼ 38,8% 2025
middelste helft van de sector
20202025
Solvabiliteit
42,3%
▼ 12,4pp 2025
middelste helft van de sector
20202025
Liquiditeit
2,88
▼ 1,14 2025
middelste helft van de sector
20202025
Rendabiliteit (ROA)
25,8%
▲ 9,1pp 2025
hoogste kwart van de sector
20202025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 29.921-€ 28.714▼ 4,0%€ 33.651▲ 17,2%€ 32.080▼ 4,7%€ 31.236▼ 2,6%€ 33.624▲ 7,6%
Nettoresultaat€ 22.762binnen de middelste helft van de sector-€ 22.250binnen de middelste helft van de sector▼ 2,2%€ 27.078binnen de middelste helft van de sector▲ 21,7%€ 23.657binnen de middelste helft van de sector▼ 12,6%€ 23.253binnen de middelste helft van de sector▼ 1,7%€ 25.191binnen de middelste helft van de sector▲ 8,3%
Eigen vermogen€ 28.662binnen de middelste helft van de sector-€ 49.313binnen de middelste helft van de sector▲ 72,0%€ 70.791binnen de middelste helft van de sector▲ 43,6%€ 92.847binnen de middelste helft van de sector▲ 31,2%€ 76.101binnen de middelste helft van de sector▼ 18,0%€ 41.291binnen de middelste helft van de sector▼ 45,7%
Totaal activa€ 78.814binnen de middelste helft van de sector-€ 102.946binnen de middelste helft van de sector▲ 30,6%€ 147.727binnen de middelste helft van de sector▲ 43,5%€ 147.461binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2%€ 139.135binnen de middelste helft van de sector▼ 5,6%€ 97.728binnen de middelste helft van de sector▼ 29,8%
Schulden€ 50.151-€ 53.633▲ 6,9%€ 76.936▲ 43,4%€ 54.614▼ 29,0%€ 63.034▲ 15,4%€ 56.437▼ 10,5%
Werkkapitaal€ 5.929binnen de middelste helft van de sector-€ 33.929binnen de middelste helft van de sector▲ 472%€ 55.645binnen de middelste helft van de sector▲ 64,0%€ 100.805boven de middelste helft van de sector▲ 81,2%€ 87.476binnen de middelste helft van de sector▼ 13,2%€ 53.565binnen de middelste helft van de sector▼ 38,8%
Solvabiliteit36,4%binnen de middelste helft van de sector-47,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 11,5pp47,9%binnen de middelste helft van de sector=63,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 15,0pp54,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,3pp42,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 12,4pp
Liquiditeit1,18binnen de middelste helft van de sector-1,92binnen de middelste helft van de sector▲ 0,741,80binnen de middelste helft van de sector▼ 0,124,14boven de middelste helft van de sector▲ 2,334,02boven de middelste helft van de sector▼ 0,122,88binnen de middelste helft van de sector▼ 1,14
Rendabiliteit (ROA)28,9%boven de middelste helft van de sector-21,6%boven de middelste helft van de sector▼ 7,3pp18,3%boven de middelste helft van de sector▼ 3,3pp16,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,3pp16,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,7pp25,8%boven de middelste helft van de sector▲ 9,1pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 8% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2022. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 97.728
Vaste activa € 15.735 ▼ 30,7%
Vlottende activa € 81.993 ▼ 29,6%
Passiva € 97.728
Eigen vermogen € 41.291 ▼ 45,7%
Schulden € 56.437 ▼ 10,5%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 45,3% naar 57,7%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 41.322▼
2024 · € 43.567
Cashflow
€ 32.888▼
2024 · € 35.584
Snelle liquiditeit
2,82▼
2024 · 3,96
Schuldgraad
1,37▲
2024 · 0,83
ROE
61,0%▲
2024 · 30,6%
Rentedekking
22,09▲
2024 · 20,20
Schulden ≤ 1 jaar
€ 28.428▼
2024 · € 28.960
Schulden > 1 jaar
€ 28.009▼
2024 · € 34.074
Belastingen
€ 7.502▲
2024 · € 7.364
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 1.276-€ 1.017€ 20.497€ 735
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 9.289€ 9.451€ 9.337€ 12.331€ 7.697

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 139.135€ 97.728▼
Vaste activa21/28€ 22.698€ 15.735▼
Materiële vaste activa22/27€ 22.698€ 15.735▼
Terreinen en gebouwen22€ 1.440€ 1.193▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.123€ 328▼
Meubilair en rollend materieel24€ 20.136€ 14.214▼
Vlottende activa29/58€ 116.437€ 81.993▼
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 34.000€ 12.000▼
Overige vorderingen291€ 34.000€ 12.000▼
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 1.808€ 1.916▲
Voorraden30/36€ 1.808€ 1.916▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 71.860€ 51.967▼
Handelsvorderingen40€ 13.348€ 13.804▲
Overige vorderingen41€ 58.512€ 38.163▼
Liquide middelen54/58€ 8.166€ 15.638▲
Overlopende rekeningen490/1€ 603€ 471▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 139.135€ 97.728▼
Eigen vermogen10/15€ 76.101€ 41.291▼
Inbreng10/11€ 7.500€ 7.500=
Reserves13€ 68.000€ 33.000▼
Beschikbare reserves133€ 68.000€ 33.000▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 601€ 791▲
Schulden17/49€ 63.034€ 56.437▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 34.074€ 28.009▼
Financiële schulden170/4€ 34.074€ 28.009▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 28.960€ 28.428▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 8.266€ 6.065▼
Handelsschulden44€ 3.615€ 5.785▲
Leveranciers440/4€ 3.615€ 5.785▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 17.079€ 16.578▼
Belastingen450/3€ 17.079€ 16.578▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 12.331€ 7.697▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.630€ 1.094▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 45.197€ 42.416▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 31.236€ 33.624▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 1.539€ 939▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1.539€ 939▼
Financiële kosten65/66B€ 2.157€ 1.871▼
Recurrente financiële kosten65€ 2.157€ 1.871▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 30.618€ 32.693▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.364€ 7.502▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.253€ 25.191▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 23.253€ 25.191▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 23.601€ 25.791▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 347€ 601▲
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 40.000€ 60.000▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 23.000€ 25.000▲
Aan de wettelijke reserve6920€ 23.000€ 25.000▲
Uit te keren winst694/7€ 40.000€ 60.000▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 40.000€ 60.000▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 23-07-2026.

Post202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 7.573€ 9.289€ 9.451€ 9.337€ 12.331€ 7.697▼ 37,6%
Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4-€ 975-----
Andere bedrijfskosten640/8-€ 599€ 3.766€ 3.280€ 1.630€ 1.094▼ 32,9%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 39.091€ 39.578€ 46.868€ 44.697€ 45.197€ 42.416▼ 6,2%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 29.921€ 28.714€ 33.651€ 32.080€ 31.236€ 33.624▲ 7,6%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 1.444€ 2.752€ 2.138€ 1.539€ 939▼ 39,0%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 1.444€ 2.752€ 2.138€ 1.539€ 939▼ 39,0%
Financiële kosten65/66B-€ 1.307€ 1.896€ 2.611€ 2.157€ 1.871▼ 13,3%
Recurrente financiële kosten65€ 769€ 1.307€ 1.896€ 2.611€ 2.157€ 1.871▼ 13,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 29.152€ 28.851€ 34.507€ 31.608€ 30.618€ 32.693▲ 6,8%
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.390€ 6.600€ 7.429€ 7.951€ 7.364€ 7.502▲ 1,9%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 22.762€ 22.250€ 27.078€ 23.657€ 23.253€ 25.191▲ 8,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 22.762€ 22.250€ 27.078€ 23.657€ 23.253€ 25.191▲ 8,3%
Post202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 78.814€ 102.946€ 147.727€ 147.461€ 139.135€ 97.728▼ 29,8%
Vaste activa21/28€ 40.317€ 32.303€ 22.852€ 14.532€ 22.698€ 15.735▼ 30,7%
Materiële vaste activa22/27€ 40.317€ 32.303€ 22.852€ 14.532€ 22.698€ 15.735▼ 30,7%
Terreinen en gebouwen22-€ 2.179€ 1.932€ 1.686€ 1.440€ 1.193▼ 17,1%
Installaties, machines en uitrusting23-€ 7.146€ 5.027€ 2.908€ 1.123€ 328▼ 70,8%
Meubilair en rollend materieel24-€ 22.978€ 15.893€ 9.938€ 20.136€ 14.214▼ 29,4%
Vlottende activa29/58€ 38.496€ 70.643€ 124.875€ 132.929€ 116.437€ 81.993▼ 29,6%
Vorderingen op meer dan één jaar29-€ 40.000€ 78.000€ 56.000€ 34.000€ 12.000▼ 64,7%
Overige vorderingen291-€ 40.000€ 78.000€ 56.000€ 34.000€ 12.000▼ 64,7%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 282€ 1.123€ 692€ 577€ 1.808€ 1.916▲ 6,0%
Voorraden30/36-€ 1.123€ 692€ 577€ 1.808€ 1.916▲ 6,0%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 11.183€ 22.112€ 35.155€ 71.367€ 71.860€ 51.967▼ 27,7%
Handelsvorderingen40-€ 12.112€ 13.155€ 11.814€ 13.348€ 13.804▲ 3,4%
Overige vorderingen41-€ 10.000€ 22.000€ 59.552€ 58.512€ 38.163▼ 34,8%
Liquide middelen54/58€ 21.998€ 3.370€ 8.082€ 3.214€ 8.166€ 15.638▲ 91,5%
Overlopende rekeningen490/1-€ 4.038€ 2.946€ 1.771€ 603€ 471▼ 21,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 78.814€ 102.946€ 147.727€ 147.461€ 139.135€ 97.728▼ 29,8%
Eigen vermogen10/15€ 28.662€ 49.313€ 70.791€ 92.847€ 76.101€ 41.291▼ 45,7%
Inbreng10/11-€ 7.500€ 7.500€ 7.500€ 7.500€ 7.500=
Reserves13€ 21.000€ 41.000€ 63.000€ 85.000€ 68.000€ 33.000▼ 51,5%
Beschikbare reserves133-€ 41.000€ 63.000€ 85.000€ 68.000€ 33.000▼ 51,5%
Overgedragen winst (verlies)14€ 162€ 813€ 291€ 347€ 601€ 791▲ 31,7%
Schulden17/49€ 50.151€ 53.633€ 76.936€ 54.614€ 63.034€ 56.437▼ 10,5%
Schulden op meer dan één jaar17€ 16.983€ 16.319€ 7.406€ 22.490€ 34.074€ 28.009▼ 17,8%
Financiële schulden170/4-€ 16.319€ 7.406€ 22.490€ 34.074€ 28.009▼ 17,8%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 32.568€ 36.714€ 69.230€ 32.124€ 28.960€ 28.428▼ 1,8%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42-€ 8.664€ 8.870€ 4.916€ 8.266€ 6.065▼ 26,6%
Handelsschulden44€ 5.032€ 5.245€ 6.683€ 4.869€ 3.615€ 5.785▲ 60,0%
Leveranciers440/4-€ 5.245€ 6.683€ 4.869€ 3.615€ 5.785▲ 60,0%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 20.113€ 38.825€ 20.738€ 17.079€ 16.578▼ 2,9%
Belastingen450/3-€ 20.113€ 38.825€ 20.738€ 17.079€ 16.578▼ 2,9%
Overige schulden47/48-€ 2.692€ 14.852€ 1.600---
Overlopende rekeningen492/3-€ 600€ 300----
Post202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 22.762€ 22.250€ 27.078€ 23.657€ 23.253€ 25.191▲ 8,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 7.573€ 9.289€ 9.451€ 9.337€ 12.331€ 7.697▼ 37,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 30.335€ 31.540€ 36.529€ 32.994€ 35.584€ 32.888▼ 7,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 1.276€ 0-€ 1.017-€ 20.497-€ 735▲ 96,4%
Verandering liquide middelen--€ 18.628€ 4.712-€ 4.868€ 4.953€ 7.472▲ 50,9%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als T-Technics nu. Twee jaar later bestond 94,9% nog en was 1,6% failliet.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
94,9% bestond nog
3,4% stopte op een andere manier
1,6% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van T-Technics zelf: 0,5% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor T-Technics. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (6)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 23-07-2026 2026-00323062 PDF
31-12-2024 microschema 02-07-2025 2025-00220617 PDF
31-12-2023 microschema 20-07-2024 2024-00266228 PDF
31-12-2022 microschema 19-07-2023 2023-00249101 PDF
31-12-2021 microschema 23-08-2022 2022-20306024 PDF
31-12-2020 microschema 24-07-2021 2021-42800156 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder
Tolpe Tom
Bestuurder · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 23-07-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Netwerk & groep

T-Technics deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van T-Technics. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
23-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 8 dagen voor het einde van de termijn
2025
02-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen voor het einde van de termijn
2024
20-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 11 dagen voor het einde van de termijn
2023
31-12
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 4,14
De liquiditeit stijgt van 1,80 naar 4,14. De schulden op korte termijn zakken van € 69.230 naar € 32.124.
19-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 12 dagen voor het einde van de termijn
2022
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 27.078 ▲21,7%
Het bedrijfsresultaat van € 33.651 en het nettoresultaat van € 27.078 zijn allebei een record.
23-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 23 dagen te laat
2021
24-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 7 dagen voor het einde van de termijn
2020
21-01
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

T-Technics werd opgericht op 17 januari 2020 als BV.1 Het balanstotaal steeg van € 78.814 in 2020 tot € 97.728 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2020 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam T-Technics in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0741.687.239
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 17-01-2020
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Zwaluwneststraat 22, 8210 Zedelgem, België
Vestiging T-Technics, Zwaluwneststraat 22, 8210 Zedelgem sinds 17-01-2020 · vestigingsnummer 2.298.222.582 25402 Bewerken van metaal en poedermetallurgie

Activiteiten

NACEBEL 2025
43211 Algemene elektrotechnische installatiewerken hoofdactiviteit
33120 Reparatie en onderhoud van machines
43212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
Codes volgens NACEBEL 2008
43211 Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen hoofdactiviteit
33120 Reparatie van machines
43212 Elektrotechnische installatiewerken, uitgezonderd aan gebouwen

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0741.687.239
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0741687239
Ander Peppol-ID 9925:BE0741687239
Ingeschreven 10-06-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 5 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0741.687.239

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
320 m²
Gebouwvoetafdruk
89 m²
Volume, LiDAR
487 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
31040D0277/00R002 Vlaanderen 320 m² 1 · 89 m² 7,6 m · 2