Ga naar inhoud

T&N Chapewerken

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefKBO/BCE: BE 0805.679.228
Samenvatting

De faillissementskans van T&N Chapewerken binnen 12 maanden is 9,9% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2024 had T&N Chapewerken een eigen vermogen van € 82.945 en een nettoresultaat van € 79.945. De solvabiliteit is hoger dan bij 69% van de 9.837 ondernemingen in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 11-09-2023 Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen NACE 41001en 1 andere
Vestigingseenheid
2.349.311.591 1090 Jette, sinds 11-09-2023
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 20-11-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders
  • GHELASE Valentin-Aurelianakte van 16-07-2026
  • ROSIORU Denisakte van 16-07-2026

Financiële situatie

36 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
9,9%
Jaarrekening 2024
Omzet
€ 577.568
Winst
€ 79.945
Eigen vermogen
€ 82.945
Balanstotaal
€ 138.574
Personeel
≈ 0 VTE
geschat
  • Jaarrekening 2024 neergelegd, 91 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 30-10-2025)1 zetelwijziging in 24 maanden1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 91 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatOmvang: omzet € 577.568, balanstotaal € 138.574Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
36 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel sterker dan 75% van de microbedrijven in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 85
eigen vermogen 59,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 70
kortlopende schulden 40,1% · geldmiddelen 30,9%
Rentabiliteit 98
rendement op activa 57,7%
Faillissementskans binnen 12 maanden
9,9% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 10 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.457 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 6,7% 01-2025: 7,1%▲ +0,4 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 7,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 7,6%▲ +0,5 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 7,9%▲ +0,3 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 7,9%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 7,7%▼ -0,2 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 7,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 8,1%▲ +0,3 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 8,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 8,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 3,9%▼ -4,3 procentpunten tegenover 10-2025 12-2025: 2,6%▼ -1,3 procentpunten tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: 2,6%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: 2,6%● gelijk tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 2,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 2,7%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 2,7%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 2,7%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 2,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 6,6%▲ +3,8 procentpunten tegenover 07-2026 09-2026: 6,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 9,9%▲ +3,2 procentpunten tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 9,9%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 2.500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde faillissementskans: aangepaste kredietvoorwaarden zijn nodig
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,42, boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 40,1% en de geldmiddelen 30,9% van het balanstotaal. Van het actief is 40,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 41, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 69% van hen, de liquiditeit beter dan bij 74% en de rentabiliteit beter dan bij 81%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2024.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse verhoogd op 30-06-2025 ging 6,3% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 30-10-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 91 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Omvang: omzet € 577.568, balanstotaal € 138.574
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2024 91 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest uiterlijk op 31-07-2025 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-10-2025, 91 dagen na de termijn. Van de ondernemingen die hun jaarrekening over 2023 meer dan 90 dagen te laat neerlegden, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Bij alle neerleggers samen is dat 1,66%.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2024
91 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar jaarrekening over 2024 91 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 41) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op de laatste dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Hoger nettoresultaat dan 94% van de sector burgerlijke en utiliteitsbouwsectormediaan € 7.912 · 9.827 ondernemingen € 79.945 Bekijk
  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 01-07-2026 · 1 in functie 1 nieuw · 1 vertrokken Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Grimbergen naar BeerselOverdracht van 100 aandelen van ROSIORU Denis aan GHELASE Valentin-Aurelian · Nieuwe zetel: Kasteelstraat 95 te 1650 Beersel · Vorige zetel: Mutsaardplein 2 te 1853 Grimbergen
  2. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing naar GrimbergenNieuwe zetel: Mutsaardplein 2 1853 Grimbergen
  3. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 3.000, 100 aandelen · Oprichter: ROSIORU Denis (comparant) · Benoeming: ROSIORU Denis (niet-statutair bestuurder)
Alle 4 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als T&N Chapewerken: algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 130.000 en € 156.000, opgericht in 2023.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
T&N Chapewerken€ 138.574€ 110.358
TRIPEX Wemmel€ 130.283€ 107.178
Puur Technisch Arendonk€ 148.723€ 108.615
RENEWBUILD Mortsel€ 131.572€ 122.811
AVD STRUCTURE Liedekerke€ 144.268€ 112.617
HC CONSTRUCT Antwerpen€ 144.182€ 96.003
TOU9 Sint-Jans-Molenbeek€ 156.112€ 106.046
Volledige vergelijking

Kerngegevens van T&N Chapewerken

Wat is het ondernemingsnummer van T&N Chapewerken?
Het ondernemingsnummer van T&N Chapewerken is 0805.679.228. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0805.679.228.
Wat doet T&N Chapewerken?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001).
Wat is de rechtsvorm van T&N Chapewerken?
De rechtsvorm van T&N Chapewerken is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd T&N Chapewerken opgericht?
T&N Chapewerken werd opgericht op 11-09-2023.
Is T&N Chapewerken nog actief?
Ja, T&N Chapewerken staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.Ondernemingsgegevens
Wat is de omzet van T&N Chapewerken?
De omzet van T&N Chapewerken was € 577.568 in boekjaar 2024, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt T&N Chapewerken winst?
In boekjaar 2024 boekte T&N Chapewerken een winst van € 79.945.
Waar vind ik de jaarrekening van T&N Chapewerken?
T&N Chapewerken legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2024.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.