Ga naar inhoud

SyndICT Consult

Actief
BVopgericht 20188 jaar actiefSchildershof 8/7, 2300 Turnhout, BelgiëKBO/BCE: BE 0692.829.824
Samenvatting

SyndICT Consult is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 6.430) en een nettoresultaat van € 1.253. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 9% van 271 sectorgenoten (NACE 32, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van sportartikelen
NACE 32300
1 vestiging
Schaal
€ 52.701balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 6.430
Winst
€ 1.253
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 6.430verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 52.701Liquiditeit 0,88, liquide middelen € 22.661Sector NACE 32Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 32, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 13-2
eigen vermogen -12,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+14
kortlopende schulden 112,2% · geldmiddelen 43,0%
Rentabiliteit 72+72
rendement op activa 2,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.139 ondernemingen, NACE 32, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,9% 12-2024: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,8%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,7%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,5%▼ -2,2 procentpunten t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,88 tegenover 0,91 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 112,2% en geldmiddelen: 43% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 32, micro): beter dan 14% op solvabiliteit, 45% op liquiditeit, 48% op rentabiliteit en 67% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 6.430
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 52.701
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,88, liquide middelen € 22.661
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 32
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 9% van 271 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 271 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 9%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
2024
51 dagen vroeg
2023
33 dagen vroeg
2022
17 dagen vroeg
2021
41 dagen vroeg
2020
16 dagen te laat
2019
41 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 32) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
21-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Terug winstgevendnetto € 1.253
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 6.430 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 45,4% · 271 bedrijven -12,2% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 52.701
Winst
€ 1.253
Solvabiliteit
-12,2%
Balanstotaal▼ 31,0%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 11-09-2024Ontslag: STRUEFS Jan (zaakvoerder)
  2. 28-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van sportartikelenNACE 32300
Opgericht
22-03-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
6
Jaarvergadering
31 mei om 19:00
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.