Ga naar inhoud

SUPERTONIC MUSIC

Actief
BVopgericht 198244 jaar actiefJaak Blockxstraat 33, 2640 Mortsel, BelgiëKBO/BCE: BE 0422.500.920
Samenvatting

SUPERTONIC MUSIC is actief sinds 1982 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 108.849 en een nettoresultaat van -€ 12.003. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 72% van 2.445 sectorgenoten (NACE 90, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles
NACE 90202
Oudste bedrijf in Mortsel, sector Kunst, sport en recreatie1 vestiging
Schaal
€ 148.144balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 108.849
Verlies
-€ 12.003
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 35 dagen vroeg0 van 6 akten gelezen
Waarom 88verhoogt risicoVerlies € 12.003 (boekjaar 2025)Liquiditeit 3,67, liquide middelen € 2.223verlaagt risicoOpgericht in 1982Sector NACE 90Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 90, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 98+1
eigen vermogen 73,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 42+1
kortlopende schulden 26,5% · geldmiddelen 1,5%
Rentabiliteit 9-76
rendement op activa -8,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (3.418 ondernemingen, NACE 90, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,67 tegenover 3,45 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 26,5% en geldmiddelen: 1,5% van het balanstotaal), en 26,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 90, micro): beter dan 74% op solvabiliteit, 26% op liquiditeit, 18% op rentabiliteit en 31% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 12.003 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1982
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Sector NACE 90
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 3,67, liquide middelen € 2.223
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 26-06-2026, 35 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
35 dagen vroeg
2024
45 dagen vroeg
2023
47 dagen vroeg
2022
41 dagen vroeg
2021
23 dagen vroeg
2020
29 dagen vroeg
2019
17 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 34 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 90) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: Oudste bedrijf in Mortsel, sector Kunst, sport en recreatiein de Checked-ranglijsten nr. 1 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1982opgericht 04-03-1982 44 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 148.144
Verlies
-€ 12.003
Solvabiliteit
73,5%
Balanstotaal▼ 11,6%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
48
Sinds
1983
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 20-06-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2022Terug winstgevend
  3. 08-07-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensemblesNACE 90202
Opgericht
04-03-1982
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.