Ga naar inhoud

STYLE D'AMBIANCE

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefSteenweg 618, 9470 Denderleeuw, BelgiëKBO/BCE: BE 1005.637.701
Samenvatting

STYLE D'AMBIANCE is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 1.463) en een nettoresultaat van € 1.713. De solvabiliteit is beter dan 14% van 22.479 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
NACE 47750
1 vestiging
Schaal
€ 4.735balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 1.463
Winst
€ 1.713
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
  • BODNARIUC OrâseaBestuurder
  • COZMICI CristinaBestuurder
Jaarrekening 2 dagen vroeg
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenOpgericht in 2024Negatief eigen vermogen -€ 1.463verlaagt risicoLiquiditeit 0,39, liquide middelen € 2.094Omvang: balanstotaal € 4.735Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 60% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -30,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+41
kortlopende schulden 130,9% · geldmiddelen 44,2%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 36,2%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.213 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 03-2025: 1,8% 04-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,1%▼ -1,8 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 52% op liquiditeit, 96% op rentabiliteit en 87% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,39, liquide middelen € 2.094
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 1.463
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 4.735
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 14% van 22479 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 22479 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 14%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen vroeg
2024
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
22-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 1.713
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 1.463 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 15% op solvabiliteitsectormediaan 33,4% · 22.479 bedrijven -30,9% Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 4.735
Winst
€ 1.713
Solvabiliteit
-30,9%
Balanstotaal▲ 203%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 07-02-2024Oprichting
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNACE 47750
Opgericht
05-02-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
30
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Derde maandag van juni om 18:00
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.