Ga naar inhoud

STUDIZY

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefAlsembergsesteenweg 897, 1180 Ukkel, BelgiëOp dit adres zijn 351 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1023.051.674
Samenvatting

STUDIZY is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 41.910 en een nettoresultaat van -€ 15.590. De solvabiliteit is beter dan 74% van 20.858 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 41.910
Totaal activa
€ 52.551
Nettoresultaat
-€ 15.590
Werkkapitaal
€ 41.910

Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.

Balanssamenstelling
Passiva € 52.551
Eigen vermogen € 41.910
Schulden € 10.641
Schulden financieren 20,2% van het balanstotaal.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
Liquiditeit
4,94
Schuldgraad
0,25
ROE
-37,2%
ROA
-29,7%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 10.641

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 584 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 92,5% nog.

  • Micro
  • jonger dan 2 jaar
  • solvabiliteit 30% of meer
  • verlies van 10% van de balans of meer
1,4% ging failliet
6,0% stopte op een andere manier
92,5% bestaat nog

Van nog 0,2% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: < 0,1% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 584 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 30 posten
Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 52.551
Vlottende activa29/58€ 52.551
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 19.950
Handelsvorderingen40€ 14.883
Overige vorderingen41€ 5.066
Liquide middelen54/58€ 32.601
Passiva
Totaal passiva10/49€ 52.551
Eigen vermogen10/15€ 41.910
Inbreng10/11€ 55.250
Reserves13€ 2.250
Beschikbare reserves133€ 2.250
Overgedragen winst (verlies)14-€ 15.590
Schulden17/49€ 10.641
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 10.641
Handelsschulden44€ 2.293
Leveranciers440/4€ 2.293
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 4.307
Belastingen450/3€ 1.457
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 2.850
Overige schulden47/48€ 4.041
Resultaat Code2025
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 15.417
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 15.417
Financiële opbrengsten75/76B€ 30
Recurrente financiële opbrengsten75€ 30
Financiële kosten65/66B€ 203
Recurrente financiële kosten65€ 203
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 15.590
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 15.590
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 15.590
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 15.590

De toelichting bij deze jaarrekening (1 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2025
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 15.417
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 15.417
Financiële opbrengsten75/76B€ 30
Recurrente financiële opbrengsten75€ 30
Financiële kosten65/66B€ 203
Recurrente financiële kosten65€ 203
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 15.590
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 15.590
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 15.590
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 52.551
Vlottende activa29/58€ 52.551
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 19.950
Handelsvorderingen40€ 14.883
Overige vorderingen41€ 5.066
Liquide middelen54/58€ 32.601
Passiva
Totaal passiva10/49€ 52.551
Eigen vermogen10/15€ 41.910
Inbreng10/11€ 55.250
Reserves13€ 2.250
Beschikbare reserves133€ 2.250
Overgedragen winst (verlies)14-€ 15.590
Schulden17/49€ 10.641
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 10.641
Handelsschulden44€ 2.293
Leveranciers440/4€ 2.293
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 4.307
Belastingen450/3€ 1.457
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 2.850
Overige schulden47/48€ 4.041
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 15.590
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 15.590

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 27-07-2026 2026-00334529

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 16.902 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100) zijn de cijfers van 8.926 gekend. 6.808 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.