STERK IN PRINT
ActiefSamenvatting
STERK IN PRINT is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had STERK IN PRINT een eigen vermogen van € 8.502 en een nettoresultaat van € 3.380. De solvabiliteit is hoger dan bij 15% van de 4.342 ondernemingen in de sector overige specialistische diensten (NACE 74, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 27-12-2023 Normale toestand
- Activiteit
- Grafisch ontwerp en visuele communicatie NACE 74120en 3 andere
- Paritaire comités
- 130 Paritair Comité voor het drukkerij-, grafische kunst- en dagbladbedrijf
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 30-09-2025
- Vestigingseenheid
- 2.353.581.670 8610 Kortemark, sinds 04-01-2024
- Einde boekjaar
- 30 september
- Peppol
- Bereikbaar sinds 15-12-2025
Bestuur en eigendom
- INGELBEEN Jakob LievenBestuurder · sinds 27-12-2023
- INGELBEEN Lieven Romain AndréBestuurder · sinds 27-12-2023
- INGELBEEN Marieke ChristineBestuurder · sinds 27-12-2023
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 183.932
- ▲ 3,2%
- Omzet
- ≈ € 460.000
- geschat
- Winst
- € 3.380
- ▲ 28×
- Eigen vermogen
- € 8.502
- ▲ 38,9%
- Balanstotaal
- € 1,1 mln
- ▲ 1,2%
- Werknemers op 30-09-2025
- 1
- ▼ 50,0%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoEigen vermogen € 8.502 (0,8% van het balanstotaal)Opgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,1 mlnSector NACE 74Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 74, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 15% van hen, de liquiditeit beter dan bij 32%, de rentabiliteit beter dan bij 27% en de groei beter dan bij 76%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 74) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Let op: Lagere solvabiliteit dan 85% van de sector overige specialistische dienstensectormediaan 49,8% · 4.342 ondernemingen 0,8% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte OprichtingOprichters: INGELBEEN Lieven Romain André, NEYRINCK Christine Marina, INGELBEEN Marieke Christine en 2 anderen · Benoemingen: INGELBEEN Lieven Romain André, NEYRINCK Christine Marina en 2 anderen
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als STERK IN PRINT: grafisch ontwerp en visuele communicatie (NACE 74120). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 567.000 en € 1,8 mln, opgericht tussen 2020 en 2024.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| STERK IN PRINT Kortemark | € 1,1 mln | € 0,2 mln |
| Elise Buntinx Alken | € 0,6 mln | € 0,1 mln |
| bold and brave Tielt | € 0,6 mln | € 0,2 mln |
| Allotment Productions Europe Sint-Pieters-Leeuw | € 1,8 mln | € 0,3 mln |
| HAMOFA BRAND BUILDERS Hamont-Achel | € 0,9 mln | € 0,5 mln |
| MC Design Staden | € 0,6 mln | € 0,09 mln |
| LOGIEGRAFIX Kortrijk | € 1,0 mln | € 0,4 mln |
Kerngegevens van STERK IN PRINT
- Wat is het ondernemingsnummer van STERK IN PRINT?
- Het ondernemingsnummer van STERK IN PRINT is 1003.954.651. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1003.954.651.
- Waar is STERK IN PRINT gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Voshoek 2, 8610 Kortemark.Ondernemingsgegevens
- Wat doet STERK IN PRINT?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is grafisch ontwerp en visuele communicatie (NACE 74120).
- Wat is de rechtsvorm van STERK IN PRINT?
- De rechtsvorm van STERK IN PRINT is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd STERK IN PRINT opgericht?
- STERK IN PRINT werd opgericht op 27-12-2023.
- Is STERK IN PRINT nog actief?
- Ja, STERK IN PRINT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft STERK IN PRINT?
- STERK IN PRINT had in boekjaar 2025 gemiddeld 1,2 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt STERK IN PRINT?
- STERK IN PRINT vermeldt in haar jaarrekening 30-09-2025 de paritaire comités 130 (Paritair Comité voor het drukkerij-, grafische kunst- en dagbladbedrijf) en 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
- Wat is de omzet van STERK IN PRINT?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 460.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 183.932 en van 2.215 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 310.000 en € 710.000. Het is een ruwe schatting.
- Maakt STERK IN PRINT winst?
- In boekjaar 2025 boekte STERK IN PRINT een winst van € 3.380.
- Waar vind ik de jaarrekening van STERK IN PRINT?
- STERK IN PRINT legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet STERK IN PRINT de volgende jaarrekening neerleggen?
- STERK IN PRINT moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 30-04-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.