Ga naar inhoud

STALI CONNECTION

Actief
BVBAopgericht 200718 jaar actiefDoverstraat 53, 1070 Anderlecht, BelgiëKBO/BCE: BE 0892.958.541
Samenvatting

STALI CONNECTION is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 25.345) en een nettoresultaat van € 1.549. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 2,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 6% van 536 sectorgenoten (NACE 79, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van reisbureaus
NACE 79110
2 vestigingen
Schaal
€ 34.004balanstotaal 2025
Personeel
1,1 VTE
Eigen vermogen
-€ 25.345
Winst
€ 1.549
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 8 dagen vroeg1 van 6 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 25.345verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 34.004Opgericht in 2007Liquiditeit 0,25, liquide middelen € 10.198Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 34% van de sectorgenoten (NACE 79, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -74,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 37+14
kortlopende schulden 174,5% · geldmiddelen 30,0%
Rentabiliteit 74-26
rendement op activa 4,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (998 ondernemingen, NACE 79, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,0% 12-2024: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,5%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,25 tegenover 0,17 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 174,5% en geldmiddelen: 30% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 79, micro): beter dan 4% op solvabiliteit, 20% op liquiditeit, 62% op rentabiliteit en 51% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 25.345
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 34.004
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2007
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,25, liquide middelen € 10.198
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 536 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 536 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
8 dagen vroeg
2024
1 dag vroeg
2023
27 dagen te laat
2022
1 dag te laat
2021
16 dagen te laat
2020
13 dagen te laat
2019
90 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 79) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Kapitaal & aandelen · Ontslagen &…Vennoot · Overdracht aandelen ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 25.345 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 7% op eigen vermogensectormediaan € 59.580 · 537 bedrijven -€ 25.345 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 34.004 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 34.004
Winst
€ 1.549
Solvabiliteit
-74,5%
Balanstotaal▲ 15,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2009
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 27-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 01-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van reisbureausNACE 79110
Opgericht
22-10-2007
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.