Ga naar inhoud

Stadium Stories

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefMaaldreef 31, 9320 Aalst, BelgiëKBO/BCE: BE 1008.218.196
Samenvatting

Stadium Stories is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.520) en een nettoresultaat van -€ 12.520. De solvabiliteit is beter dan 10% van 4.259 sectorgenoten (NACE 74, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
NACE 74120
1 vestiging
Schaal
€ 6.472balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 2.520
Verlies
-€ 12.520
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Grootste aandeelhouder
KATINCO · 50%
Jaarrekening op tijd0 van 1 akte gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 2.520verlaagt risicoSector NACE 74Omvang: balanstotaal € 6.472Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 2.044Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 12% van de sectorgenoten (NACE 74, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -38,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 39
kortlopende schulden 138,9% · geldmiddelen 31,6%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -193,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (5.409 ondernemingen, NACE 74, micro)
Verloop 24 maanden 05-2025: 0,5% 06-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,5%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,33, onder 1; kortlopende schulden: 138,9% en geldmiddelen: 31,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 74, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 23% op liquiditeit en 7% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 74
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 6.472
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 2.520
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,33, liquide middelen € 2.044
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-04-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 2.520 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op solvabiliteitsectormediaan 50,1% · 4.259 bedrijven -38,9% Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 6.472 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 6.472
Verlies
-€ 12.520
Solvabiliteit
-38,9%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Grafisch ontwerp en visuele communicatieNACE 74120
Opgericht
09-04-2024
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.