Ga naar inhoud

SOL4BIZZ

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefRue de Wavre 193, 4280 Hannut, BelgiëKBO/BCE: BE 0788.915.846
Samenvatting

SOL4BIZZ is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had SOL4BIZZ een eigen vermogen van € 15.274 en een nettoresultaat van € 21.976. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 5,8% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 22% van de 39.272 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-07-2022 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 3 andere
Vestigingseenheden
2.336.499.178 4280 Hannut, sinds 27-07-2022
2.338.397.509 4280 Hannut, sinds 27-07-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 15-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

91 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 34.146
▲ 297%
Omzet
≈ € 99.000
geschat
Winst
€ 21.976
▲ 50×
Eigen vermogen
€ 15.274
▼ 3,3%
Balanstotaal
€ 83.005
▲ 46,5%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 1,05, liquide middelen € 14.103Omvang: balanstotaal € 83.005Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 29-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
91 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 33% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 43-10
eigen vermogen 18,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 32-16
kortlopende schulden 73,3% · geldmiddelen 17,0%
Rentabiliteit 93+58
rendement op activa 26,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.531 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1%laagste waarde 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,05 (1,16 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 73,3% en de geldmiddelen 17% van het balanstotaal. Van het actief is 81,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 22% van hen, de liquiditeit beter dan bij 14%, de rentabiliteit beter dan bij 63% en de groei beter dan bij 34%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,05, liquide middelen € 14.103
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 83.005
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 29-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 22% van 39272 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 39272 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 22%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
2 dagen voor het einde van de termijn
2024
op de dag
2023
27 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 14 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 14 augustus neer (4 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 29-07-2026 bij de NBB alle 4 neerleggingen

Omzet
≈ € 99.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 58.000 en € 140.000
Totaal activa
€ 83.005▲ 46,5%
2024 · € 56.648
Nettoresultaat
€ 21.976▲ 50×
2024 · € 439
Werkkapitaal
€ 2.798▼ 42,6%
2024 · € 4.873
Meerjarenoverzicht
2022 tot 2025, 4 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 30.024
▲ 432% 2025
20222025
Nettoresultaat
€ 21.976
▲ 50× 2025
middelste helft van de sector
20222025
Eigen vermogen
€ 15.274
▼ 3,3% 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Totaal activa
€ 83.005
▲ 46,5% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Schulden
€ 67.731
▲ 65,8% 2025
20222025
Werkkapitaal
€ 2.798
▼ 42,6% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Solvabiliteit
18,4%
▼ 9,5pp 2025
laagste kwart van de sector
20222025
Liquiditeit
1,05
▼ 0,11 2025
middelste helft van de sector
20222025
Rendabiliteit (ROA)
26,5%
▲ 25,7pp 2025
middelste helft van de sector
20222025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 11.858-€ 17.735▲ 49,6%€ 5.645▼ 68,2%€ 30.024▲ 432%
Nettoresultaat€ 8.869binnen de middelste helft van de sector-€ 10.355binnen de middelste helft van de sector▲ 16,8%€ 439onder de middelste helft van de sector▼ 95,8%€ 21.976binnen de middelste helft van de sector▲ 50×
Eigen vermogen€ 8.269onder de middelste helft van de sector-€ 17.024onder de middelste helft van de sector▲ 106%€ 15.798onder de middelste helft van de sector▼ 7,2%€ 15.274onder de middelste helft van de sector▼ 3,3%
Totaal activa€ 25.802onder de middelste helft van de sector-€ 41.378onder de middelste helft van de sector▲ 60,4%€ 56.648onder de middelste helft van de sector▲ 36,9%€ 83.005binnen de middelste helft van de sector▲ 46,5%
Schulden€ 17.533-€ 24.353▲ 38,9%€ 40.850▲ 67,7%€ 67.731▲ 65,8%
Werkkapitaal€ 7.893binnen de middelste helft van de sector-€ 16.253binnen de middelste helft van de sector▲ 106%€ 4.873binnen de middelste helft van de sector▼ 70,0%€ 2.798binnen de middelste helft van de sector▼ 42,6%
Solvabiliteit32,0%binnen de middelste helft van de sector-41,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,1pp27,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 13,3pp18,4%onder de middelste helft van de sector▼ 9,5pp
Liquiditeit1,45binnen de middelste helft van de sector-1,67binnen de middelste helft van de sector▲ 0,221,16binnen de middelste helft van de sector▼ 0,511,05binnen de middelste helft van de sector▼ 0,11
Rendabiliteit (ROA)34,4%boven de middelste helft van de sector-25,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,3pp0,8%onder de middelste helft van de sector▼ 24,3pp26,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 25,7pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 5,3 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2022. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 83.005
Vaste activa € 19.382 ▼ 6,8%
Vlottende activa € 63.623 ▲ 77,5%
Passiva € 83.005
Eigen vermogen € 15.274 ▼ 3,3%
Schulden € 67.731 ▲ 65,8%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 72,1% naar 81,6%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 32.417▲
2024 · € 7.820
Cashflow
€ 24.369▲
2024 · € 2.614
Schuldgraad
4,43▲
2024 · 2,59
ROE
143,9%▲
2024 · 2,8%
Rentedekking
5,16▲
2024 · 1,87
Schulden ≤ 1 jaar
€ 60.825▲
2024 · € 30.971
Schulden > 1 jaar
€ 6.906▼
2024 · € 9.878
Belastingen
€ 1.919▲
2024 · € 1.111
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2022202320242025
Materiële vaste activa€ 412€ 500€ 22.207€ 972
Immateriële vaste activa€ 969---
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 1.005€ 105€ 2.175€ 2.393

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 43 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 56.648€ 83.005▲
Vaste activa21/28€ 20.803€ 19.382▼
Materiële vaste activa22/27€ 20.803€ 19.382▼
Meubilair en rollend materieel24€ 170€ 67▼
Overige materiële vaste activa26€ 20.633€ 19.315▼
Vlottende activa29/58€ 35.844€ 63.623▲
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 4.665€ 8.900▲
Overige vorderingen291€ 4.665€ 8.900▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 19.265€ 40.206▲
Handelsvorderingen40€ 19.265€ 40.206▲
Liquide middelen54/58€ 11.796€ 14.103▲
Overlopende rekeningen490/1€ 119€ 415▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 56.648€ 83.005▲
Eigen vermogen10/15€ 15.798€ 15.274▼
Inbreng10/11€ 1.000€ 1.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 14.798€ 14.274▼
Schulden17/49€ 40.850€ 67.731▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 9.878€ 6.906▼
Financiële schulden170/4€ 9.878€ 6.906▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 30.971€ 60.825▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 2.845€ 2.972▲
Handelsschulden44€ 19.933€ 23.575▲
Leveranciers440/4€ 19.933€ 23.575▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 6.515€ 11.736▲
Belastingen450/3€ 6.515€ 11.736▲
Overige schulden47/48€ 1.679€ 22.542▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.175€ 2.393▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 771€ 1.728▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 8.591€ 34.146▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 5.645€ 30.024▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 98€ 156▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 98€ 156▲
Financiële kosten65/66B€ 4.193€ 6.285▲
Recurrente financiële kosten65€ 4.193€ 6.285▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1.550€ 23.895▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.111€ 1.919▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 439€ 21.976▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 439€ 21.976▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 16.464€ 36.774▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 16.024€ 14.798▼
Uit te keren winst694/7€ 1.666€ 22.500▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 1.666-
Bestuurders of zaakvoerders695-€ 22.500

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 29-07-2026.

Post2022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.005€ 105€ 2.175€ 2.393▲ 10,0%
Andere bedrijfskosten640/8-€ 362€ 771€ 1.728▲ 124%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 12.862€ 18.201€ 8.591€ 34.146▲ 297%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 11.858€ 17.735€ 5.645€ 30.024▲ 432%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 21€ 98€ 156▲ 59,5%
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 21€ 98€ 156▲ 59,5%
Financiële kosten65/66B€ 441€ 3.666€ 4.193€ 6.285▲ 49,9%
Recurrente financiële kosten65€ 441€ 3.666€ 4.193€ 6.285▲ 49,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 11.416€ 14.090€ 1.550€ 23.895▲ 15×
Belastingen op het resultaat67/77€ 2.547€ 3.735€ 1.111€ 1.919▲ 72,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 8.869€ 10.355€ 439€ 21.976▲ 50×
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 8.869€ 10.355€ 439€ 21.976▲ 50×
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 25.802€ 41.378€ 56.648€ 83.005▲ 46,5%
Vaste activa21/28€ 376€ 771€ 20.803€ 19.382▼ 6,8%
Materiële vaste activa22/27€ 376€ 771€ 20.803€ 19.382▼ 6,8%
Meubilair en rollend materieel24€ 376€ 273€ 170€ 67▼ 60,5%
Overige materiële vaste activa26-€ 498€ 20.633€ 19.315▼ 6,4%
Vlottende activa29/58€ 25.426€ 40.606€ 35.844€ 63.623▲ 77,5%
Vorderingen op meer dan één jaar29-€ 1.215€ 4.665€ 8.900▲ 90,8%
Overige vorderingen291-€ 1.215€ 4.665€ 8.900▲ 90,8%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 23.909€ 22.255€ 19.265€ 40.206▲ 109%
Handelsvorderingen40€ 23.909€ 22.255€ 19.265€ 40.206▲ 109%
Liquide middelen54/58€ 1.517€ 17.115€ 11.796€ 14.103▲ 19,6%
Overlopende rekeningen490/1-€ 21€ 119€ 415▲ 249%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 25.802€ 41.378€ 56.648€ 83.005▲ 46,5%
Eigen vermogen10/15€ 8.269€ 17.024€ 15.798€ 15.274▼ 3,3%
Inbreng10/11€ 1.000€ 1.000€ 1.000€ 1.000=
Overgedragen winst (verlies)14€ 7.269€ 16.024€ 14.798€ 14.274▼ 3,5%
Schulden17/49€ 17.533€ 24.353€ 40.850€ 67.731▲ 65,8%
Schulden op meer dan één jaar17--€ 9.878€ 6.906▼ 30,1%
Financiële schulden170/4--€ 9.878€ 6.906▼ 30,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 17.533€ 24.353€ 30.971€ 60.825▲ 96,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42--€ 2.845€ 2.972▲ 4,5%
Handelsschulden44€ 2.385€ 9.289€ 19.933€ 23.575▲ 18,3%
Leveranciers440/4€ 2.385€ 9.289€ 19.933€ 23.575▲ 18,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 13.171€ 13.462€ 6.515€ 11.736▲ 80,1%
Belastingen450/3€ 13.171€ 13.462€ 6.515€ 11.736▲ 80,1%
Overige schulden47/48€ 1.977€ 1.603€ 1.679€ 22.542▲ 13×
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 8.869€ 10.355€ 439€ 21.976▲ 50×
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1.005€ 105€ 2.175€ 2.393▲ 10,0%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 9.874€ 10.460€ 2.614€ 24.369▲ 832%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 500-€ 22.207-€ 972▲ 95,6%
Verandering liquide middelen-€ 15.598-€ 5.319€ 2.307-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 7.976 ondernemingen hetzelfde profiel als SOL4BIZZ nu. Twee jaar later bestond 94,3% nog en was 3,6% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
94,3% bestond nog
1,8% stopte op een andere manier
3,6% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van SOL4BIZZ zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over SOL4BIZZ dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 7.976 ondernemingen, geen voorspelling voor SOL4BIZZ. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 29-07-2026 2026-00348484 PDF
31-12-2024 microschema 31-07-2025 2025-00352987 PDF
31-12-2023 microschema 27-08-2024 2024-00444754 PDF
31-12-2022 microschema 30-08-2023 2023-00414804 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, geen wijziging sinds 2022
KOURGIAS Jeremy
Administrateurnonstatutaire · sinds 20-07-2022 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 29-07-2026
Actief
LULENDO MATUMBI Patricia
Administrateurnonstatutaire · sinds 20-07-2022 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 29-07-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 29-07-2022 Oprichting · € 1.000 · 100 aandelen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
KOURGIAS Jeremy
  • Administrateurnonstatutaire, benoemd bij akte van 29-07-2022, nog in functie
LULENDO MATUMBI Patricia
  • Administrateurnonstatutaire, benoemd bij akte van 29-07-2022, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

SOL4BIZZ deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van SOL4BIZZ. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
29-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 2 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 21.976 ▲4.901%
Het bedrijfsresultaat van € 30.024 en het nettoresultaat van € 21.976 zijn allebei een record.
31-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2024
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 439 ▼95,8%
Het nettoresultaat zakt naar € 439, het laagste van 2022 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
27-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 27 dagen te laat
2023
30-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 30 dagen te laat
2022
29-07
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 1.000 · Benoemingen: KOURGIAS Jeremy (administrateurnonstatutaire) en LULENDO MATUMBI Patricia (administrateurnonstatutaire) · Oprichter10 punten ▸
  • Oprichting, 20-07-2022
  • Oprichter, KOURGIAS Jeremy
  • Oprichter, LULENDO MATUMBI Patricia
  • Startkapitaal, € 1.000
  • Kapitaal
  • Statutaire zetel, “4280Hannut,RoutedeWavre(WA),193” (akte in het Frans)
  • Benoeming bestuurder, KOURGIAS Jeremy (administrateurnonstatutaire)
  • Benoeming bestuurder, LULENDO MATUMBI Patricia (administrateurnonstatutaire)
  • Verbintenissen vóór oprichting, “takeover, touslesengagementsetobligationsquienrésultentettouteslesactivitésentreprisesaunometpourcomptedelasociétéenformation” (akte in het Frans)
  • Volmacht, Charles HUYLEBROUCK (mandataireetnotaireinstrumentant)

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

SOL4BIZZ werd op 27 juli 2022 opgericht als BV door twee natuurlijke personen. Het startkapitaal bedroeg € 1.000.12 Het bestuur bestaat vandaag uit 2 leden, van wie er 2 in functie zijn sinds 2022.3 Het balanstotaal ging van € 25.802 in 2022 naar € 83.005 in 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 29-07-2022
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam SOL4BIZZ in het Frans
Ondernemingsnummer 0788.915.846
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 27-07-2022
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 29-07-2022 (in het Frans)
Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.
SOL4BIZZ
akte van 29-07-2022 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Rue de Wavre 193, 4280 Hannut, België
Vestigingen SOL4BIZZ, Rue de Wavre 193, 4280 Hannut sinds 27-07-2022 · vestigingsnummer 2.336.499.178
SOL4BIZZ, Rue de Wavre 193, 4280 Hannut sinds 27-07-2022 · vestigingsnummer 2.338.397.509
E-mail jeremykourgias@gmail.com
Telefoon +320474982942

Activiteiten

NACEBEL 2025
70200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies hoofdactiviteit
62200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
72200 Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van de maatschappij- en geesteswetenschappen
73300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Codes volgens NACEBEL 2008
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering hoofdactiviteit
62020 Computerconsultancy-activiteiten
70210 Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
72200 Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van de maatschappij- en geesteswetenschappen
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
“Toutes prestations de services, de conseil, de consultance, d'expertise technique, de gestion et d'organisation d'entreprises…”
13 activiteiten
  1. Toutes prestations de services, de conseil, de consultance, d'expertise technique, de gestion et d'organisation d'entreprises, d'intermédiaire, de mise en contact, d'assistance, de formation, de renseignements dans le sens le plus large et notamment mais non exclusivement : toutes activités de gestion journalière de sociétés, analyses de besoins, études techniques et scientifiques, études de marché, méthodes de marketing et de commercialisation de services ou de produits, études de sécurité, économiques, restructuration d'entreprises, analyses financières, organisation et gestion des ressources administratives, mise en place de structures financières, opérations de restructuration logistique, administrative ou de gestion.
  2. Toutes les activités de conseils de tout type et notamment économiques, financiers, stratégiques, de management, de marketing ou autres.
  3. La vente, la fourniture, la réalisation ou la location de tous types d'activité de consultance de gestion de projet, de gestion d'entreprise, de gestion financière, de stratégie d'entreprise, de prestations de service, de développements théoriques ou pratiques de concepts, de formations, de coaching, d'études de marché, de prospections, d'études fonctionnelles ou techniques
  4. La fourniture de tous travaux administratifs et de secrétariat, la facturation pour compte de tiers ainsi que la fourniture de tous services dans le domaine financier et informatique;
  5. Toutes opérations se rapportant directement ou indirectement au management et à la consultance pour les entreprises, comprenant la gestion notamment dans le domaine commercial et marketing, le domaine financier, le domaine opérationnel, le domaine technique, le domaine de la recherche et développement, le domaine de la gestion d’équipe, le domaine administratif et le domaine des ressources humaines.
  6. Toutes les activités se rapportant, directement ou indirectement, au domaine des relations publiques, notamment, et sans que cette liste soit exhaustive, la promotion, la vente, les relations presse, le lobbying, et affaires publiques, le conseil en matière de positionnement d’entreprises etc.
  7. Toutes activités de coaching et développement personnel et notamment de coaching personnel et professionnel, de live coaching, de supervision, d’intervision, de coaching d’équipe.
  8. Le développement des ressources humaines et de la performance, comprenant l'analyse et la constitution d'équipes dirigeantes, l'organisation de consultations individuelles et de séminaires de groupe, la mise sur pied d'événements et de formations.
  9. Les services de formation, de coaching et de consultance personnalisés à des individus, des groupes, ainsi qu’à des entreprises.
  10. Les thématiques et l’expertise proposées balayent les domaines suivants : le développement des personnes et des groupes en management et gestion des équipes, communication, leadership, gestion du changement, bien-être personnel et bien-être au travail, l’entreprenariat, l’échec scolaire, développement personnel, développement managérial, développement de l’entreprise, développement créatif, développement social ainsi que l’accompagnement des personnes ou tout autre domaine lié à la vie des affaires et du bien-être des individus.
  11. Dans les milieux privés ou professionnels, par tout moyen quelconque en ce compris par correspondance, à distance (par internet), en milieu scolaire, technique ou à domicile : le coaching, les prestations de supervision d’équipe, les prestations de services, de conseil/consultance, de gestion et d'organisation d'entreprises, assistance, formation, cours et colloques, management, tous renseignements dans son sens le plus large ;
  12. Toutes prestations de coaching, de mentoring et de training ainsi que de consultance dans le domaine du sport, de développement personnel et mental, et de développement des ressources humaines, pour toute organisation privée ou publique, personne morale ou physique ;
  13. L’organisation de cours individuels ou collectifs en coaching sportif ou mental
akte van 29-07-2022 (in het Frans)

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0788.915.846
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0788915846
Ander Peppol-ID 9925:BE0788915846
Ingeschreven 15-01-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste vrijdag van juni om 18:00
akte van 29-07-2022 (in het Frans)

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging bij benadering Alle 2 vestigingseenheden op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
964 m²
Gebouwvoetafdruk
213 m²
Volume, LiDAR
1.371 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
64034A0444/00A002 Wallonië 964 m² 1 · 213 m² 9,3 m · 2